Jump to content



[Greek Gatherings 22-11-15] Mugello GT3 NISSAN BMW MERCEDES MACLAREN


panosdimp

Recommended Posts

ολοι on line ειναι δεν τρεχω μονος μου offline και μετα μπαινω μεσα και κανω ενα γρηγορο γυρο....Ρε πατε καλα τι ειναι αυτα που κανετε  :hehe:

 

ηθελα να τω πω εδω καιρο γιατι αλλιως θα εσκαγα  :hehe:

 

Την ίδια τακτική έχω και εγώ, και στο league το ίδιο γίνεται, μπένουμε σε practice server και κάνουμε laps στις ίδιες συνθήκες με το qualify.

 

Για την ακρίβεια ήταν η πρώτη μου επαφή με το αυτοκίνητο σε hotlap κατάσταση και τα πρώτα 5 laps ήταν με το default setup, τα επόμενα 8 με ρυθμίσεις στο setup , mediums και 30 λίτρα και τα τελευταία 2 με softs και λίγο fuel :D

Έγινε επεξεργασία από Stelios F.
Link to comment
Share on other sites

Την ίδια τακτική έχω και εγώ, και στο league το ίδιο γίνεται, μπένουμε σε practice server και κάνουμε laps στις ίδιες συνθήκες με το qualify.

 

Για την ακρίβεια ήταν η πρώτη μου επαφή με το αυτοκίνητο σε hotlap κατάσταση και τα πρώτα 5 laps ήταν με το default setup, τα επόμενα 8 με ρυθμίσεις στο setup , mediums και 30 λίτρα και τα τελευταία 2 με softs και λίγο fuel :D

και γιατι μας τα λες ρε στελιο αυτα? μπραβο σου! :)  :hehe:

Έγινε επεξεργασία από kyr..
Link to comment
Share on other sites

Μπαίνω να κάνω κανα γύρο, βλέπω λευκή Ζ4 άσχετα αν είχα επιλεγμένο το σκιν. Επίσης η εφαρμογή θερμοκρασίας ελαστικών δε λέει να δουλέψει από το τελευταίο update και μετά. Την ξανακατέβασα από το λινκ της 2ης σελίδας και πάλι τα ίδια. Α στα διάλα δηλαδή!!

Link to comment
Share on other sites

Βεβαιώσου ότι το έβαλες στο σωστό path  και ξαναδοκίμασε πρέπει να χεις martini, δεν χρειάζεται να το επιλέξεις μόλις μπεις στο σέρβερ θα σου το δώσει εκτός κι αν είναι και άλλοι και δεν έχεις κατεβάσει τα σκινς που είπα παραπάνω τότε μπορεί να σου δώσει αλλουνού ,αύριο όμως που θα ναι κλειδωμένος θα σου δώσει τη δικιά σου σήμερα είναι όποιος πρόλαβε τον Κύριο είδε.

Μπες όταν δεν έχει κόσμο να τσεκάρεις.

Αssetto είναι αυτό τι να κάνουμε έχει και τα κακά του.

Aν δεν δουλέψει για όλους από την άλλη φορά μόνο τα official να μη παιδευόμαστε.

Εγώ πάντως όποτε το έχω δοκιμάσει στον αγώνα της Κυριακής δουλεύει τώρα πιο μπροστά είπαμε έχει θέμα το ασσέττο αν μπουν και άλλοι και θέλουν z4 μπερδεύεται.

Αύριο θα το κλειδώσω 1 ώρα νωρίτερα από το πράκτις να το δοκιμάσουμε αλλά και πάλι πρέπει να μπουν αυτοί που έχουν δηλώσει αν μπουν περισσότεροι μπορεί πάλι να μπερδευτεί για το λόγο αυτό δηλώστε τι αυτοκίνητο θέλετε μέχρι αύριο το πρωί.

Έγινε επεξεργασία από panosdimp
Link to comment
Share on other sites

Εχω Σολομώντεια λύση .

Θα γίνει ένας αγώνας με όσους γύρους πει ο Θοδωρής και όσοι θέλουν συνεχίζουνε σε ένα δεύτερο αγώνα με reverse grid !

Nομίζω πρέπει να αλλάξει και το καταστατικό και να είναι στη διακριτική ευχέρεια αυτού που αποφασίζει το κόμπο, το αν θα μπεί reverse grid.

Ιάσονα αν συμφωνείς αλλάζουμε το καταστατικό στο σημείο αυτό.

παιδια οτι θελετε..Δε προλαβαινω να κλ@σω  7 laps εχω ριξει ολη την εβδομαδα :(

Link to comment
Share on other sites

Aris Teidis νομίζω δεν έχεις διαλέξει αυτοκίνητο η μήπως έχεις ?

 

Aν έχετε πρόβλημα με τα λευκά αυτοκίνητα θα το λύσω σε 5 λεπτά στο practice οπότε ελάτε να δούμε.

Έγινε επεξεργασία από panosdimp
Link to comment
Share on other sites

Άντε και ένα για MP4!! (Δεν είναι στο 100%, αλλά την κάνει τη δουλειά του)

Θα είχαμε και replay αλλά κάποιος (ονόματα δεν λέμε) ρύθμισε τον σέρβερ να περνά πολύ γρήγορα στο επόμενο session ...   :flowers:

 

 MP4GT3 Mugello.zip

Έγινε επεξεργασία από djkostas
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Aris Teidis νομίζω δεν έχεις διαλέξει αυτοκίνητο η μήπως έχεις ?

 

Aν έχετε πρόβλημα με τα λευκά αυτοκίνητα θα το λύσω σε 5 λεπτά στο practice οπότε ελάτε να δούμε.

Βάλε τη BMW που την γνωρίζω, το audi αν και γρήγορο δεν το εμπιστεύομαι.

Link to comment
Share on other sites

η δικια μου εικονα για τα τουτου

 

το πιο προβλεψιμο απο ολα ειναι το bmw ειτε πατει ειτε ξεκολλαει απο το grip της και αρκετα γρηγορη,ειδικα στα χερια του πανου

αυτο που αισθανεσαι την μεγαλυτερη σιγουρια οσο πατει στην πιστα ειναι το mclaren αλλα οταν αρχιζει και ξεκολλαει καθολου προβλεψιμο παιχνιδακι για τον θοδωρη οχι για μενα

το audi ειναι λιγο περιεργο στον τροπο που σριβει και παταει στην πιστα αλλα εχει δυνατοτητες,οχι τοσο προβλεψιμο και δεν αισθανεσαι σιγουρια καθολη την διαρκεια

το mercdes στα χερια του κωστα πεταει :) κατα τα αλλα μου φαινεται αργη αλλα αισθανεσαι σiγουρια μοιαζει λιγο με το mclaren

τα υπολοιπα δεν σχηματιασα καποια αποψη αααα ξεχασα η labo τη μακια ειναι αυτη,,,,,, αλλα γρηγορη πιστευω ο λιακ θα την απογειωσει  :p

Έγινε επεξεργασία από kyr..
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Billys
thazio
Stathis1
Chris M
panos2171
panosdimp
Panagiotis Vitas
aris

 με BMW Z4 GT3

Στελιος

glickenhaus 

 

Tasos Tzavaras
Arkoudadis
kyriakos

audi_r8

 

Fatalara

Kostas Pipergias
mercedes

 

Giannis Christod
nissan

Thodoris
TeD KaR
GeoF1
sC_w0lveS
Lazy Dog

mclaren_mp412c_gt3

Dimitris Liakouris 

lamborghini_huracan_gt3

 

Δηλαδή 21 άτομα για κοιτάξτε μην έχω κάνει κάποιο λάθος !

Έγινε επεξεργασία από panosdimp
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.