Jump to content



Αναβάθμιση GPU


Recommended Posts

Μτχ 970 δυσκολα θα βρει κάτω από 300 ευρώ χωρίς να έχει κάποιο θεματάκι. 

 

Μτχ 390 δύσκολα θα βρει γενικά μιας και είναι πιο καινούργια.

 

Και οι δύο κάρτες έχουν μεγάλη ζήτηση στα μτχ, πράγμα που τις κάνει να κρατάνε τιμή. 

 

Για 50-60 ευρώ διαφορά, μπορεί να πάρει καινούργια κάρτα. Ας περιμένεις φίλε και τις γιορτές διότι αναμένεται πτώση στις τιμές της πράσινης, όπως η ίδια έχει ανακοινώσει!  

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Hint: Κοιταξε την υπογραφη του.

 

2nd Hint: Δες και το παρακατω ποστ :p

 

 

 

 

 

 

Ενταξει , μια 970, την λες και αναβαθμιση :p

Γι αυτό ρώτησα. Και η 960 αναβάθμιση είναι. Εξαρτάται από τα παιχνίδια που πήρε και σε τι ρυθμίσεις θέλει να τα παίζει. 

Link to comment
Share on other sites

Σρυ είχα να μπω καιρο παιζω κυρίως SKYRIM, WORLD OF TANKS, FLAMING CLIFFS 2 (εδώ έχω κάποια θεματάκια με την μνήμη της gpu), Dying Light και ELITE. Ολα σε 1920x1080 και οι παραχωρήσεις που κάνω είναι στα φίλτρα και τα shadows (τα αφαιρώ εντελώς ή low).Blur effects δεν ενεργοποιω πουθενα γιατι με ενοχλουν στα ματια. .  Σε άλλα παιχνίδια που έχω δοκιμάσει δεν παίξαν καν λόγω μνήμης (Γι αυτο και στοχέυω στην 4GB έκδοση).

Έγινε επεξεργασία από Dragonlordcv
Link to comment
Share on other sites

Τελικά στάθηκα τυχερός  :happy: και πήρα καινούρια κάρτα που έκαναν δώρο στον ξάδελφό μου (έχει την 980 οποτε :)) στα 300 (τα στρίμωξα τα 50) ευρώ, την EVGA GeForce GTX 970 FTW GAMING ACX 2.0 και είναι τούμπανο !!! Σας ευχαριστω πολύ όλους για τις γνώμες και συμβουλές σας! Καλές γιορτές σας έυχομαι!!!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Τελικά στάθηκα τυχερός  :happy: και πήρα καινούρια κάρτα που έκαναν δώρο στον ξάδελφό μου (έχει την 980 οποτε :)) στα 300 (τα στρίμωξα τα 50) ευρώ, την EVGA GeForce GTX 970 FTW GAMING ACX 2.0 και είναι τούμπανο !!! Σας ευχαριστω πολύ όλους για τις γνώμες και συμβουλές σας! Καλές γιορτές σας έυχομαι!!!

Μια γειτονιά είμαστε. Να μου συστήσεις τον ξάδερφο  :p

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.