Jump to content



Gran Turismo 4


Savio

Recommended Posts

Eρχεται το απόλυτο GT4 με απίστευτα γραφικά 700 (!) αυτοκίνητα και 50΄πίστες +Nιρμπουγκριγκ.

Το έχω κάνει pre-order.

Το έχει πάρει κάποιος;

Λέγεται ότι θα είναι σε dual layer δισκάκι και δεν θα αντιγράφεται. (όχι ότι με νοιάζει αυθεντικά τα παίρνω, απλά δεν παίζει σε τσιπαρισμένες κονσόλες)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από grgnik

παιδια και εγω το εχω απο εχτες και μπορω να πω οτι ειναι παιχνιδαρα:T: :T: :T: :T:

To έχουν πλέον όλα τα eshops...να ρωτήσω τι διαφορές βλέπεις από το 3;

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Savio [Σήμερα, στις 19:28]

To έχουν πλέον όλα τα eshops...να ρωτήσω τι διαφορές βλέπεις από το 3;

Να σου πω την αληθεια οι διαφορες δεν ειναι τεραστιες αλλα κατα καποιο περιεργο τροπο ενοιωσα σαν να παιζω ενα καινουργιο racing.Tα γραφικα ειναι σαφως ανωτερα και επιπλεον τα 500 αυτοκινητα ειναι μεγαλη διαφορα απο τα 150? του gt3.Καποιες προσθηκες οπως το NOS,η επιλογη αεροτομης και οι πολυ περισσοτερες επιλογες πρωταθληματων δινουν αρκετους ποντους.

Link to comment
Share on other sites

To GT4 είναι πολύ καλό... (3 ωρίτσες το παιδεύω και ακόμα έχω πολύυυυυυυ δρόμο...)

Σχεδιασμένες από την αρχή είναι τόσο οι πίστες όσο και τα αυτοκίνητα ενώ το φυσικό μοντέλο απλά είναι κατά πολύ ανώτερο από αυτό του 3...

Τα γραφικά του 4 κυμαίνονται στο ίδιο επίπεδο με του 3 αλλά λόγο του επανασχεδιασμού φαίνονται καλύτερα!

(FR cars Rulezzz)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Κοπρίτης

"αντιγραφο ασφαλειας" + τσιπακι στο PS2....

ή

γνησιο παιχνιδι και το κεφαλι ησυχο.....

ιδου το ερωτημα...

ξερει κανεις τι παιζει απο τιμες?

52 ευρώ τελική τιμή στο eshop η καλύτερη που βρήκα

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Savio [Χθες, στις 12:06]

Λέγεται ότι θα είναι σε dual layer δισκάκι και δεν θα αντιγράφεται. (όχι ότι με νοιάζει αυθεντικά τα παίρνω, απλά δεν παίζει σε τσιπαρισμένες κονσόλες)

Το έχω κοντά μία εβδομάδα,Τ#Ε#Λ#Ε#Ι#Ο#:T: #:T: #:T: #:T: #

Κάνεις λάθος φίλε Savio παίζει αντιγραμένο σε κονσόλες(τουλάχιστον σε PS2 παίζει);) ;) ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.