Jump to content



ΑΜΑΝ πια με αυτην την Καλομοιρα (και τη καθε "υποτιθεμενη Star" σαν και αυτη)


Vasot

Recommended Posts

Sorry αλλα λεω να βγαλω τα αποθυμενα μου και μιας και ειμαι και καινουργιο εδω μεσα λεω να πω το παραπονο

Καλομοιρα εδω

Καλομοιρα εκει

ΜΑΣ ΤΑ ΠΡΗΞΑΝΕ αυτα τα καναλια και την προωθουνε ετσι, ΠΛΥΣΗ ΕΓΚΕΦΑΛΟΥ ΠΑΝΕ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝΕ

Σιγα το ταλεντο ρε παιδι λες

Εδω ο κοσμος σκοτωνεται αλλα η Καλομοιρα πρωτη στις ειδησεις...(κυριως κατι καναλια σαν το Star)

Δεν λεω ωραια ειναι για ενα βραδυ στο κρεβατι μαζι της (παω στοιχημα οτι σας εχει περασει απο το μυαλο και μην το αρνηθειται οπως και εγω) με κλειστο το στομα της γιατι οταν το ανοιξει ειναι χειροτερη και απο την κατινα της γειτονιας ..............Χαζογελαει ολη την ωρα και δεν το κλεινει ποτε της

απο χαρακτηρα και ταλεντο ειναι ΑΙΣΧΟΣ ρε παιδι

Η Βουγιουκλακη συναντα τη Λολιτα θα το χαρακτηριζα το συγκεκριμενο θηλυκο

Ανοιγει το στομα της και λεει μαμακιες η χαζομαρες κατινιστικες

Αν και ειναι στις μερες μας (και κυριως τα τελευταια χρονια) να εξυμνουμε ατομα σαν την Καλομοιρα που κουνανε λιγο τα β*ζακια τους και τον κ*λο τους και γενικοτερα λογο εμφανισης και του ντυσιμου τους(sorry για τις εκφρασεις)

επηρεαστηκαμε βλεπεις και απο το Αμερικανικο τροπο ζωης (βλεπε MTV :sick: ) και τα ανεγκεφελα αμερικανικα γουστα που τον εγκεφαλο τον εχουν βλεπεις στο "κατω κεφαλι η τρυπα" ολη της ωρα αντι εκει που πρεπει και μονο αυτο προσεχουν.....

Ρε που καταντησαμε να λεμε ατομα σαν την KΑΛΟΜΟΙΡΑ STAR για την εμφανιση και το προκλητικο ντυσιμο τους....και απο ταλεντο και μουσικη χαλια

καθε χρονο και χειροτερα.....

ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΛΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΡΕ !!!! :cry:

Εγινε λεει και χρυσο το CD της με πολλες πωλησεις και μου επεσε το νταβανι στο κεφαλι :sick: :X:

Link to comment
Share on other sites

με καλυψες πληρως παλικαρι........τα πες ολα μεστα και σωστα.

(ωχ και να δει ο Ζυξ οτι συμφωνω μαζι σου.........προβλεπω ΒΑΝ απο την ΑΜΔαδικη οικογενειακη φωτογραφια)

ΖΥΞ ΛΥΠΗΣΟΥ ΜΕΕΕΕΕΕΕ:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από greekfragma

με καλυψες πληρως παλικαρι........τα πες ολα μεστα και σωστα.

(ωχ και να δει ο Ζυξ οτι συμφωνω μαζι σου.........προβλεπω ΒΑΝ απο την ΑΜΔαδικη οικογενειακη φωτογραφια)

ΖΥΞ ΛΥΠΗΣΟΥ ΜΕΕΕΕΕΕΕ:hehe:

LOL

Link to comment
Share on other sites

Αλλάζεις σταθμό, κλείνεις το χαζοκούτι, γυρνάς το βλέμμα. Με το να ασχολήσε εξακολουθείς να προωθείς έμμεσα αυτό που σε ενοχλεί, αν σε ενοχλεί τόσο απλά δε το αναφέρεις. Διότι και η κακή διαφήμιση, διαφήμιση είναι.

Link to comment
Share on other sites

ΤΙ ΣΕ ΦΤΑΙΕΙ Η ΚΑΛΟΜΟΙΡΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΕ ΠΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕΝΑ?

αν δεν εχει ταλεντο ρωτα τον κυριο γουναρη να μαθεις ποσες φορες μπηκε στο στουντιο και το εβγαλε το τραγουδι με την μια.

και οσο για τον χαρακτηρα τις ρι να σε πω αγορι μου. και που μιλησα πολυ ειναι αλλα αντε

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από zyx

ΤΙ ΣΕ ΦΤΑΙΕΙ Η ΚΑΛΟΜΟΙΡΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΕ ΠΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕΝΑ?

αν δεν εχει ταλεντο ρωτα τον κυριο γουναρη να μαθεις ποσες φορες μπηκε στο στουντιο και το εβγαλε το τραγουδι με την μια.

και οσο για τον χαρακτηρα τις ρι να σε πω αγορι μου. και που μιλησα πολυ ειναι αλλα αντε

LOL

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από chroma

Αλλάζεις σταθμό, κλείνεις το χαζοκούτι, γυρνάς το βλέμμα. Με το να ασχολήσε εξακολουθείς να προωθείς έμμεσα αυτό που σε ενοχλεί, αν σε ενοχλεί τόσο απλά δε το αναφέρεις. Διότι και η κακή διαφήμιση, διαφήμιση είναι.

Αυτό ακριβώς:T:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.