Jump to content



Aς καλοσορίσουμε τον JohnMes


morius

Recommended Posts

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από RootX

Χεχε, google it και θα με καταλάβεις :)

Αααα με τον τοιχο επρεπε να το καταλαβω...καπου στο google πηρε το ματι μου για Holmes pr0n star!!Ασχημος ειναι...λολ

EDIT: Χεχε Ζαρρα τι μου λες τωρα:p Μισο να τους googlαρω κ αυτους:p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από RootX

Χεχε, google it και θα με καταλάβεις :)

Για την ακρίβεια: Image-Google it ;)

Αρχική απάντηση από Zarras

αχ βρε φανουλη...ααααχ.... πως φαινεται οτι εισαι μικρουλης...

ειναι σαν να λεει john diliger...σαν να λεει peter north....σαν να λεει Dale Da Bone... ;)

ελπιζω να καταλαβες...

Ben Dover ?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Samael [Σήμερα, στις 20:43]

Για το Dj.Morious της υπογραφης σου :)

Πάντα το έγραφα αυτό και πάνω από το avatar το λέω όχι σύντομα όμως:p :p :p

Και...δεν την έχω δει έτσι απλά μου αρέσει αυτό,και θέλω να λέγομαι έτσι κακό είναι?????

Link to comment
Share on other sites

Βασικά αν και βλέπω οτι έχουμε ξεφύγει αρκετά ακόμα και από το θέμα του Off-Topic (είμαστε μοναδικοί σε αυτό: βγαίνουμε Off-Topic ακόμα και στα Off-Topic) να προτείνω κάτι.

Πέρα από τα καλωςορίσματα ίσως να ήταν καλή ιδέα ένα sticky θέμα που θα πρέπει να γράψεις με την εγγραφή σου και να παρουσιάζεις τον εαυτό σου...

Είμαι ο τάδε, τόσο χρονών, ασχολούμε με αυτά, έχω αυτόν - αυτούς τους υπολογιστές, έχω πάει μέχρι εκεί με oc κ.τ.λ. (Λέμε τώρα - υπερβολικό το βλέπω μέχρι και εγώ - απλά μια ιδέα ήταν για να αποφεύγουμε και το καλωσόρισμα και τα άσκοπα θέματα...

’σχετο τώρα αλλά:

ΕΜΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΕ ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΕ ΚΑΝΕΙΣ???

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Samael

Αααα...καλα ισυχασε ο αλλος(τον εχω στο χερι,γι'αυτο :p ) μας τη λες κ συ τωρα!!?!? :tongue:

ναι 'μαι και εγώ!

σας έλειψα;

Περικαλώ, πως μπορώ να βοηθήσω;

:p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.