Jump to content



[Greek Gatherings 7-02-2016] GT3 - Bathurst


uodvrhw

Recommended Posts

Το track είναι ωραίο, μισό πίστα μισό ανάβαση-κατάβαση βουνού όπου μου θυμίζει Πήλιο.

Προσπεράσεις στο βουνό δεν βλέπω λόγω στενότητας δρόμου.

Επέλεξα Ζ4 τελικά μου άρεσε και το R8.

 

uhu μου έκανες βουντού χθές, βγήκες στη στροφή και εγώ σε ακολούθησα έξω :p αυτά έχει το κυνηγητό

 

Πολύχρονος GeoF1

Link to comment
Share on other sites

Γιαννη ετρεξα λιγο με την Μερσεντες!

Τωρα διαλεξα το Νισσαν για λογους εμφανισης αλλα και Ακη

Σημερα που εχω γενεθλια μου εταξε ενα set up δωρο :p:jump:

Όταν το φτιάξω θα στο στείλω! Θα υπογράψεις όμως πρώτα NDA ότι δε θα το δώσεις πουθενά. Ένα ελάττωμα έχω: είμαι πολύ χουβαρντάς :p

 

Ακόμα δεν έχω ακούσει καλό λόγο για setup που έχω δώσει αλλά μην πτοείσαι, ΜΠΟΡΕΙ και να σου αρέσει :p

Επέλεξα Ζ4 τελικά μου άρεσε και το R8.

Μπορείς να αλλάξεις εννοείται, απλά μέχρι Κυριακή μεσημέρι καλό είναι να οριστικοποιηθούν οι επιλογές!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ακόμα δεν έχω ακούσει καλό λόγο για setup που έχω δώσει

 

Από αυτό της Lotus 2-11 GT4 που έχεις ανεβάσει στο RD δεν έχω παράπονο ;)

Έγινε επεξεργασία από gchristod
Link to comment
Share on other sites

Το datsun κάνει τα άλλα gt3 να μοιάζουν με 3κύλινδρα στην ευθεία :D

 

Λοιπόν setup: Aero 6, 2 κλικ πιο μαλακό μπροστά, 2 κλικ αριστερά το camber, coast diff 40%, πιέσεις 25 μπρος 24 πίσω. Gear ratios όσο χρειάζεται για να μη χτυπάει κόφτη η 6η. Νομίζω 303 km\h πρέπει να γράφει μέσα στο setup.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Εσείς με τα 2:11:xxx, ανοίξατε τουνελ κάτω από το βουνό?[emoji14]Αν έχει κάποιος χρόνο ας ανεβάσει κανά βίντεο να δούμε καμιά γραμμή.

Link to comment
Share on other sites

Τώρα που έκανα μερικές βόλτες με σχεδόν όλα τα GT3 και αμφιταλαντεύτηκα ανάμεσα στα GTR, 650S και R8 πήρα την απόφαση...

 

R8 γιατί πολλά GTR μαζεύτηκαν και η 650S είναι πολύ φαρδιά με αποτέλεσμα να την ξυρίζω σε κάθε γωνία  :gyro::wall: 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Eντάξει όσοι έχουν δηλώσει Nissan  τακτοποιήθηκαν ,τα z4 δεν θα έχουν επίσης πρόβλημα  από τα άλλα έχουμε πληθώρα ,οδηγούς δεν έχουμε, βέβαια οι δεκατρείς συμμετοχές δεν είναι και άσχημες για τη συγκεκριμένη πίστα :).

Οσοι επιθυμείτε να τρέξετε δηλώστε αυτοκίνητο η προθεσμία εκπνέει. Η εμπειρία θά  ΄ναι συγκλονιστική ,το damage σχετικά χαμηλά για να μην έχουμε παράπονα αφού τις μπαριέρες δεν τις γλυτώνει κανείς ,αν ήταν βέβαια cup το σωστό θα ταν να είναι τουλάχιστον στο 60 το damage .

http://doodle.com/poll/adaimk8zd33k2288#table

Link to comment
Share on other sites

Ειδικά αν ο μπροστινός σε στέλνει να κουρέψεις τα χορτάρια όταν βουτάς στα φρένα :p

Έγιναν 1-2 προσπεράσεις με τις 2 ρόδες στα χόρτα στον κανονικό αγώνα σήμερα επειδή ο μπροστινός δε συναινούσε :p

 

Μπήκα πριν λίγες ώρες στο server και ο μπροστινός μου έκανε brake check στην έξοδο της τελευταίας στροφής. Και οι 2 στις μπαριέρες χαχα

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.