Jump to content



Automobilista


liakjim

Recommended Posts

δ

Μόλις τώρα, το μέλος liakjim έγραψε:

 


Τί εννοείς?

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

 

η πρώτη εικόνα που βγάζει σε ρωτάει τι όνομα θες στο παιχνίδι - ε, βάζω πάτάω enter και τίποτα.

είχε προηγηθεί ένα άπο παράθυρο που ρωτούσε τι δυσκολία θέλω στο παιχνίδι και έβαλα το τρίτο το μακρύτερο αλλά φαίνεται με πήρε χαμπάρι ότι είμαι αρχάριος και δεν μ' αφήνει να προχωρήσω!:hehe:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 5 ώρες, το μέλος Dimitris Pappas έγραψε:

Πριν το ξανακατεβασετε καντε ενα integrity files check απο steam,θα στρωσει!

 

τοκανα κι΄αυτό, τίποτα!

Τα λεφτά μου πίσω, αλήτεεεεεεεεεεεεες!

Link to comment
Share on other sites

πριν 11 λεπτά, το μέλος Aris Teidis έγραψε:

δ

η πρώτη εικόνα που βγάζει σε ρωτάει τι όνομα θες στο παιχνίδι - ε, βάζω πάτάω enter και τίποτα.

είχε προηγηθεί ένα άπο παράθυρο που ρωτούσε τι δυσκολία θέλω στο παιχνίδι και έβαλα το τρίτο το μακρύτερο αλλά φαίνεται με πήρε χαμπάρι ότι είμαι αρχάριος και δεν μ' αφήνει να προχωρήσω!:hehe:

Ανέβασε ένα screenshot του config tool . Βάλε την ανάλυση και 60hz. Επίσης πρώτα με sweetfx disable.

Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος liakjim έγραψε:

Ανέβασε ένα screenshot του config tool . Βάλε την ανάλυση και 60hz. Επίσης πρώτα με sweetfx disable.

Κάτσε πρώτα να αποκρυπτογραφήσω αυτά που μου γράφεις...

Link to comment
Share on other sites

Aρη μηπως το antivirus επεμβαινει στα exe?

Τρεξε πρωτα το AMS config.exe που σου λεει ο Δημητρης.

Αν με τιποτε δεν ξεκιναει,μπες στο φορουμ και ανεβασε logs.

Κριμα,ειναι πολυ εθιστικο και ...εκπαιδευτικο σιμ!;)

Link to comment
Share on other sites

 build 1.3.7 change log:

  • Added support for auto-rotation with Fanatec CSL-E, Fanatec LEDs native support & a command mapping option to toggle LED to display Gear, Speed or Off
  • Fixed logic exporting Setups in Time Trial mode which could allow setup from a slower lap time replacing one from a previous faster lap
  • Adjusted qualifying lap limit (20 laps for most series, 12 for modern formula series)
  • DynHUD: set trackmap in Original / Telemetry overlays to fixed (can be switched back to rotating via DynHUD Editor); added missing race widgets to Telemetry overlay
  • Adjusted AI performance in various kart tracks
  • Karts: Revised tire model, adjusted weight distribution in all karts; Adjusted default steering lock. Adjusted AI performance
  • Boxer: Fixed brakelight graphical glitch
  • F-V12: Fixed LCD display rev range
  • F-Trainer: Minor tire model adjustments; fixed differential settings mistakenly left adjustable
  • Mini: Corrected engine description
  • Caterham: Corrected 360R gearbox as H Shifter
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

17884431_10155249459462743_8922275626937

Now it´s for real - Automobilista Time Trial Challenge starts next week. This is your chance to win an official Stock Car Racing Seat from Cockpit Extreme Racing!

Over the next 12 weeks starting April 17th up to July 9th we will present a new round for that week featuring an unique car / track combo.

Each round will only be announced on the friday preceding it, starting tomorrow!

Check out this topic to learn the rules, scoring system as well as new updates as each round begins:

 

http://forum.reizastudios.com/threads/automobilista-time-trial-challenge-starts-april-17th.2134/

 

Έγινε επεξεργασία από NickAtsi
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Μαλλον σημερα βραδυ Χοκενχαιμ,ασμπετα βεβαια!!!!:hehe:

Στο leaderboard challenge χαμος!!!

8 σελιδες μεχρι τωρα!

Τα δωρα φερνουν κοσμο!;)

Σωστη κινηση,μπραβο!

Έγινε επεξεργασία από Dimitris Pappas
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 14 λεπτά, το μέλος Dimitris Pappas έγραψε:

Στο leaderboard challenge χαμος!!!

8 σελιδες μεχρι τωρα!

Τα δωρα φερνουν κοσμο!;)

Σωστη κινηση,μπραβο!

Μεγαλο "κολλημα" τα combo που επιλεγουν καθε εβδομαδα. :T:

 

Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος liakjim έγραψε:

Κώστα πως σου φαίνεται το sim?

Απο την αρχη που ειχα ασχοληθει μαζι του (απο θειο) το μονο προβλημα που με χαλαγε ηταν το stuttering που ειχα. Τελικα ηταν απο το ΑΑ του παιχνιδιου, το εκλεισα απο εκει και το εκανα force απο driver και τωρα τρεχει βουτηρο.

 

Τωρα ειμαι στη φαση που εχω κολλησει ασχημα με το game :hehe:

Oι ατιμοι εχουν φτιαξει λιγα (σε σχεση με τα υπολοιπα games) αλλα απιστευτα διασκεδαστικα αυτοκινητα. Ξεκινας hotlaps και δεν ξεκολλας....

Τα time challenges που εχουν ξεκινησει τωρα, θα τα λιωσω.

 

Το ffb χωρις να πειραξω τιποτα (οπως ρυθμιστηκε απο το παιχνιδι μολις επελεξα την driving force gt) απλα φανταστικο.

 

Στην παρουσα φαση εχει εκθρονισει το AC απο τη 2η θεση στις επιλογες μου. Στο νο1 δεν χρειαζεται να αναφερω τι ειναι ετσι;

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ναι είναι καταπληκτικό.

Το περίεργο είναι ότι πάσχει λιγότερο από αρφακτοριτιδα σε σχέση με το rf2 , κάνοντάς το να πάρει την 2η θέση και να εκθρονισει χαλαρά το rf2.
Στο νο1 δεν χρειάζεται να αναφέρω τί είναι, έτσι?

Αχ δεν φτάνει ο ελεύθερος χρόνος να πάρει...

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.