Jump to content



Test του San Diego 4200+


SlotKiller

Recommended Posts

Εμφανιστηκε χθες ενα τεστ σε Ταϊβανεζικο φορουμ του 4200+ San Diego που θα ειναι διαθεσιμος στις 12 Απριλιου, ο νεος πυρινας φαινεται να τα παει καλα, αλλα δυστυχως δεν εγινε μεγαλο o/c αφου εδωσαν μεχρι 1,4vcore, τον ανεβασαν μεχρι 2850 απο 2600 και τα timings ηταν χαλια......

ειμαι πολυ περιεργος τι θα κανει με καλες UTT!!! :drool:

http://www.coolaler.com/ipb/index.php?showtopic=43303

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Αρχική απάντηση από Βασιλης

Ναι...αλλα ΠΟΤΕΕΕΕ?

Καλά, εσύ δεν ετοιμάζεσαι για Dothan και τον αντάπτορα της ASUS;

Και με μέτρο το spam, δεν χρειάζεται να κάνεις 35 posts για να ρωτάς πότε θα ρθούνε. Σου υπόσχομαι ότι όταν θα κυκλοφορήσουν θα το βάλουμε στα news του TheLab.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Bird [Σήμερα, στις 16:39]

Αναμενουμε......με ο χερι στη σκανδαλη...η μαλλον στη τσεπη????:cry:

ξερει κανενας τιμες???και για Venice?

Ο Venice 3800+ έχει γύρο στα 375 δολάρια ή κάτι τέτοιο πάντως από 350-400 δολάρια:T:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Chosen

Καλά, εσύ δεν ετοιμάζεσαι για Dothan και τον αντάπτορα της ASUS;

Και με μέτρο το spam, δεν χρειάζεται να κάνεις 35 posts για να ρωτάς πότε θα ρθούνε. Σου υπόσχομαι ότι όταν θα κυκλοφορήσουν θα το βάλουμε στα news του TheLab.

Συγνωμη...η απαντηση μου ειναι πριν 10 μερες....εσενα το μοναδικο σου προβλημα σε ολο το φορουμ ειναι οι ερωτησεις μου και το τι θα αγορασω?Γιατι δεν βλεπω να εχεις αλλου αρνητικη σταση,παραμονο σε εμενα και σε οτι γραφω....και ουτε εχω κανει 35 ποστ για να ρωτησω ποτε θα ερθουνε....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Βασιλης [Σήμερα, στις 20:42]

Συγνωμη...η απαντηση μου ειναι πριν 10 μερες....εσενα το μοναδικο σου προβλημα σε ολο το φορουμ ειναι οι ερωτησεις μου και το τι θα αγορασω?Γιατι δεν βλεπω να εχεις αλλου αρνητικη σταση,παραμονο σε εμενα και σε οτι γραφω....και ουτε εχω κανει 35 ποστ για να ρωτησω ποτε θα ερθουνε....

Δεν το λέω για να σε μαλώσω κι ούτε σε απειλώ. Απλά λέω ότι γίνεσαι λίγο κουραστικός. Όποιο thread ανοίξω να δω, και να'σου έρχεται ο 4200+ που παρήγγειλα, και να κι ο dual core FX που είναι στον δρόμο, και που θα βρω τον αντάπτορα της ASUS για τον Dothan...

Δεν κάνεις κάτι ενάντια στους κανονισμούς του φόρουμ, απλά γεμίζεις τα θέματα με ίδια ή παρόμοια επαναλαμβανόμενα posts βρε αδερφέ...

Και αν νομίζεις ότι τηρώ αρνητική στάση *μόνο* προς εσένα, τότε δεν βλέπεις καλά. Τηρώ αρνητική στάση σε posts. Τώρα, αν αυτά τα posts γίνονται από 2-3 συγκεκριμένα άτομα, λογικό δεν είναι να νομίζουν ότι τα έχω μαζί τους;

Link to comment
Share on other sites

http://www.monarchcomputer.com/Merchant2/merchant.mv?Store_Code=M&Screen=SRCH&Search=Rev.+E+%28939%29

Για να σας λυθουνε οι απορριες..... συγνωμη αν φερνω δυσαρεστα νεα... σκεφτειτε οτι εχω και γνωστο στις US που επιστρεφει ελλαδα την Μ Πεμπτη....... αλλα φαινεται πως δεν μπορω να τον εκμεταλευτω :(

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από tristeno [Σήμερα, στις 08:48]

Έτσι. Να δούμε ποιός θα τους έχει πρώτος ;-)

...και ετσι να δουμε πιος θα τους παρει και δοκιμασει πρωτος....:D

Για να δουμε τι μαπανανες εεεε πουλια ηθελα να πω θα πιασουμε και αυτη τη φορα;):)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.