Jump to content



[Tango X] Series 1 - Race 3/5


GoMaR

Recommended Posts

Παρομοίως, ούτε θυμάμαι πόσες φορές άφησα γκάζι για να αυτο-τιμωρηθώ.

Μέτριος αγώνας. Άρη εγώ φταίω, συγγνώμη.

Άθλια εκκίνηση (κλασικά).

Κάκιστο consistency (αυτά παθαίνεις όταν έχεις το μυαλό σου αλλού).

Κάποιες μάχες με Γιώργο και Θέμη.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ούτε ξέρω πόσες φορές πάτησα εκτός,ίσως πολλές,ίσως λίγες,χάθηκα στην πορωση με τη κόντρα που είχαμε με τον arkoudadi. Πόσους γύρους τον είχα απο πίσω,τον έφτανα,μέχρι την πόρτα τον πλησίαζα και μετά πάλι πίσω στη τιμωρία μου. Στη στροφή που φαίνεται να κάνω drift η κατάληξη είναι ότι πέφτω πάνω του με 130+ χιλιόμετρα :)  Gomar,όχι μη πιάνεις το πληκτρολόγιο για να μου ρίξεις ποινή,τον περίμενα να με περάσει πάλι,αμέσως εσύ! :p 

Imola,η πίστα που μου αρέσει ενώ θα έπρεπε να τη συχαίνομαι. Ποτέ δε θα καταφέρω μου φαίνεται να τη μάθω, με δυσκολεύει όσο καμία άλλη και δε μπορώ να καταλάβω τι διάολο κάνω λάθος. 

Συγχαρητήρια σε όλους,το επίπεδο έχει ανέβει και χαίρομαι πολύ για τη κοινότητα μας.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Δημήτρη, υπομονή..φεγγάρι είναι θα περάσει :)

 

14,5 second ποινή στον Άκη Επειδή βγήκε πρώτος

 

christian, Επειδή  έπεσες πανω του, θα φάει ποινή ο Γιώργος Γιατί  βρισκόταν μπροστά σου :p

 

Έγινε επεξεργασία από GoMaR
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Φάνηκε το ballast σε αυτη τη πίστα δεν τράβαγε το εργαλείο. :hehe: Κράτησα την 3η θέση με νύχια και με δόντια έχοντας τον Τάσο κολλημένο πίσω μου μέχρι final lap. Good job Τάσο!

 

Συγχαρητήρια στον Άκη το είπε και το έκανε, πρώτος με διαφορά.B)

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 χρόνια???????????????? χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

+14.5δευτ ο Άκης?  Ίσα ίσα να τον περάσεις ε? χεχε

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

καταρχήν συγχαρητήρια στον Άκη.το πε και το έκανε.Στην αρχή είχα λίγο πιο γρήγορο ρυθμό και στην προσπάθεια μου να τον περάσω στην πρώτη στροφή, πάτησα χορτάρι και βγήκα εκτός.Μετά Δεν ήμουν τόσο σταθερός (βγήκα και δυο φορές αν θυμάμαι) , ενω ο Άκης το αντίθετο και με ένοιαζε να διατηρήσω την δεύτερη θέση.

μπράβο στον Θοδωρή που με βάρος η Όχι δείχνει να μη τον νοιάζει και μπράβο σε όλα τα παιδιά!

 

είδα αρκετά λάθη από διάφορους οδηγούς αλλά reports δεν είδαμε :p

Μου φαίνεται στο επόμενο θα πέφτουν ποινές χωρίς τα reports σας :p

 

 

Και κάτι τελευταίο σαν παράπονο.

με στεναχωρεί με τις τόσες απουσίες που έχουμε αλλα τσαντιζομαι Επίσης που κάποιοι είναι πραγματικά στην κοσμαρα τους και δεν εχουν καν την θέληση να ενημερώσουν για την απουσία τους.δείχνει έλλειψη σεβασμού προς όλους.

καταλάβαινα τον thazio όταν ελιωνε για τα σκινς και με το cup Και κάποιοι τον έγραφαν κανονικότατα.

Γιατί δηλώνεις συμμετοχή αν δε τρέχεις;;;ffs

 

υ.γ μην αρχίσουν οι γνωστοί "μα εγώ σου είπα ότι δεν" Δεν αναφέρομαι σε σας

 

 

Έγινε επεξεργασία από GoMaR
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

αυτο δεν μπορώ με απόλυτη ακρίβεια να το δω Γιατί στο ρεπλεη το πενταλ δε φαίνεται σωστά.τρεμοπαιζει.

δε μέτρησα αρκετά που σε εξόδους ηταν με αναποδα τιμονια και εχαναν χρόνο.αλλα Όπως εχουμε πει λόγω χρονοβόρας διαδικασίας αν κάποιος έχει ενσταση να μας το δείξει με βίντεο.για αυτο ποσταρουμε και την ώρα.είναι απο το ρεπλεη του αρκούδα.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.