Jump to content



[Greek Gatherings 22-5-2016] Black Cat County Long / RUF RT12 AWD


Recommended Posts

Εσείς οι δυο εκεί μπροστά πως πιάσατε 03:56.χχχ??? Φοβερός χρόνος :huh:

   

Άρη απόλυτα εφικτό. Απλά ήθελε φρένα νωρίς ώστε να εκμεταλλευτείς την έξοδο και επιτάχυνση στην ευθεία. Έβλεπα σε πολλές στροφές, 0.5δευτ στο δέλτα.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 36 λεπτά, το μέλος Aris Teidis έγραψε:

Εσείς οι δυο εκεί μπροστά πως πιάσατε 03:56.χχχ??? Φοβερός χρόνος :huh:

   

Ηταν και η πρώτη μου φορά με σίφτερ ετσιιιιιι ?

Οπως είπε κι ο Jim  με κάνατε άνθρωπο επιτέλους :p:D

Βέβαια στον αγώνα πρέπει να έχασα τουλάχιστον 27 φορές την ταχύτητα αλλά μαζόχας ων δεν με πειράζει .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 9 λεπτά, το μέλος liakjim έγραψε:

Άρη απόλυτα εφικτό. Απλά ήθελε φρένα νωρίς ώστε να εκμεταλλευτείς την έξοδο και επιτάχυνση στην ευθεία. Έβλεπα σε πολλές στροφές, 0.5δευτ στο δέλτα.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ναι, μάλλον - δυστυχώς (το έχω πάρει απόφαση) δεν θα βρω ποτέ αρκετό χρόνο να ασχοληθώ σωστά με ένα combo να πω ότι έκανα ότι μπορούσα... και πάντα υπάρχει χώρος για βελτίωση! Βέβαια σε εσάς γίνεται η διαδικασία αυτή χ2, χ3... ποιο γρήγορα:D

 

Link to comment
Share on other sites

Κ γω δεν ξαναγυρναω σε paddles....

 

το μονο θεμα μου ειναι οτι πρεπει να βγαλω απο την δεξια πλευρα της καρεκλας το χερουλι γιατι με δυσκολευει... :D

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Aris Teidis said:

Εσείς οι δυο εκεί μπροστά πως πιάσατε 03:56.χχχ??? Φοβερός χρόνος :huh:

   

 

Slow In, Fast Out δηλαδή φρένα νωρίς (heel-toe για extra points) και όσο το δυνατόν πιο γρήγορα στο γκάζι.

 

 

30 minutes ago, Aris Teidis said:

Ναι, μάλλον - δυστυχώς (το έχω πάρει απόφαση) δεν θα βρω ποτέ αρκετό χρόνο να ασχοληθώ σωστά με ένα combo να πω ότι έκανα ότι μπορούσα... και πάντα υπάρχει χώρος για βελτίωση! Βέβαια σε εσάς γίνεται η διαδικασία αυτή χ2, χ3... ποιο γρήγορα:D

 

Μπήκα κατευθείαν στο practice μιάς και είχα ελεύθερο χρόνο, βέβαια οι βασικές αρχές ισχύουν παντού αλλά βοήθησε πολύ ότι παρόλο που δεν είχα ξαναοδηγήσει το ruf οι Ιταλοί έχουν κάνει εξαιρετική δουλειά και η αποτύπωση της μεταφοράς βάρους στο FFB μου θύμισε πολύ το rF2 (Howston Dissenter), το αυτοκίνητο σε αρκετά σημεία έστριβε μόνο μεταφέρωντας το βάρος αφήνωντας ελαφρά το γκάζι ή τσιμπώντας το φρένο.

 

33 minutes ago, panosdimp said:

Ηταν και η πρώτη μου φορά με σίφτερ ετσιιιιιι ?

Οπως είπε κι ο Jim  με κάνατε άνθρωπο επιτέλους :p:D

Βέβαια στον αγώνα πρέπει να έχασα τουλάχιστον 27 φορές την ταχύτητα αλλά μαζόχας ων δεν με πειράζει .

Καλλιό αργά παρά ποτέ, εγώ τα αναζητώ τα αυτοκίνητα με h-shifter λόγω immersion, σπανιότατα τρέχω αυτοκίνητα με paddles.

Έγινε επεξεργασία από geovas77
Link to comment
Share on other sites

Τώρα εγώ θα την πώ την κακία μου, αλλά είναι ο πρώτος εξομοιωτής που βλέπω, με εικονική πίστα...

Εγώ τα πήγα χάλια, μου την έσπαγαν τα καγκουρώ και το αερόστατο πάνω απο την πίστα...

Νομίζω οτι θα είναι καλή η πίστα για φιατ 500..

 

Link to comment
Share on other sites

Εσύ  αργό σαλιγκάρι την άλλη φορά αν θες να τρως και να πίνεις να πηγαίνεις  σινεμά η σε καμιά ταβέρνα  πωωω κράτσα κρούτσα και ρουφ ρουφ  όλην την ώρα, κοιτάς και τα αερόστατα την ίδια ώρα, εμ που να δεις τις στροφές .

Πάντως αν δούμε τα στατιστικά έχεις τον μεγαλύτερο αριθμό εισόδων στα πιτς από όλους μας μαζί ,τι γίνεται σταματάς για ανεφοδιασμό με τσιπς και coca cola?

Τρομάρα σου η πίστα σε μάρανε.

Θα την πω κι εγώ την κακία μου έχεις δει εξομοιωτή να τρέχει με κανονική πίστα? 

Εικονική πραγματικότητα είναι όλα ,εσύ τι τη θες την πραγματική πίστα για να λες πως έφαγες και ήπιες στην monza ας πούμε? :p:D

Εμένα μου άρεσε παρ΄ όλο που την είχα θάψει αβασάνιστα στην αρχή για να κάνω και την αυτοκριτική μου.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.