Jump to content



[Greek Gatherings 22-5-2016] Black Cat County Long / RUF RT12 AWD


Recommended Posts

Μια χαρά είναι τελικά η πίστα, όσο παίζεις τόσο γουστάρεις.

Πάντως δεν ξέρω αν με το σιφτερ είσαι πιο γρήγορος αυτό που παρατήρησα όμως συνηθισμένος από τα paddles είναι πως το τιμόνι είναι πολύ διαφορετικό ελαφρώνει έχει καλύτερο μάλλον ffb και οι διορθώσεις γίνονται ευκολότερα,το κακό είναι πως χάνεις εύκολα ταχύτητα τουλάχιστον μέχρι να συνηθίσεις χθες τρέξαμε με το spyder k to Vita και διαπίστωσα πως ακόμα κ να χάσεις ταχύτητες δεν είναι πολύ μεγάλο το κόστος αρκεί να μη τις χάσεις στην εκκίνηση κ σε κανα περίεργο σημείο. 

Ελάτε το κόμπο είναι πολύ δυνατό κ η πόρσε awd ποίημα. 

Αν δεν έχετε να κάνετε τπτ από 11:30 μέχρι 13:00 ελάτε για μια βόλτα στην έρημο πότε θα το ξαναδείτε αυτό το εργαλείο,αξίζει να του αποδώσουμε τα εύσημα αλλιώς το βραδάκι να στε όλοι στην έρημο, αφήστε για λίγο τα γιαπωνέζικα παπιά και καθίστε στο κοκπιτ της γερμανίδας με τα πανέμορφα οπίσθια.

ΥΓ: Τώρα εξηγείται γιατί σου φάνηκε σφιχτό το τιμόνι μου @liakjim επειδή εσύ οδηγάς με σίφτερ.

Έγινε επεξεργασία από panosdimp
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος panosdimp έγραψε:

ΥΓ: Τώρα εξηγείται γιατί σου φάνηκε σφιχτό το τιμόνι μου @liakjim επειδή εσύ οδηγάς με σίφτερ.

Ήταν σφικτό, λόγω damping. Σε μισή ώρα μπαίνω.

Link to comment
Share on other sites

10 Γύροι εε χμ , τρέξαμε 2-3 γύρους με τον Αρη και τον Λέιζυ και τα πορσικά ήταν για απόσυρση , φαντάζομαι πως στον3ο γύρο  θα κάνουμε όλοι πιτ στοπ για επισκευές, χμ χρειάζεται στρατηγική 3  πιτ στοπ :)

Link to comment
Share on other sites

Κουτσά στραβά τρέξαμε και σήμερα, από απουσίες άλλο τίποτα :p:D μας φάγανε τα LIDL βλέπω να το κλείνουμε το μαγαζί έτσι όπως πάμε .:)

Αμάν ρε Λέιζυ όλο φεύγεις ,μπες πιτς φτιάξτο και τρέχα είπαμε δεν τα παρατάμε όπως ο Βήτας να ούμε.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Οταν νευριαζω δεν σκεφτομαι....

 

M@l@kia μου αλλά σπαστηκα γιατι εκει που μου γυρισε δεν υπηρχε λογος να το κανει....

 

anyway :)

 

edit: κ οχι τιποτα αλλο αλλά σας ειχα...GATAKIAAAAAAA :hehe::hehe::p

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
Link to comment
Share on other sites

Την έχω κάνει ήδη delete την πίστα. Την επόμενη φορά, θα θυμηθώ να απλώσω μπουγάδα.

 

Συγχαρητήρια @geovas77, ταχύτατος κ αλάνθαστος.

 

Τερμάτισα με νεκρά, δεν έφτασε το καύσιμο...

 

Είχα κ επαφή με @spyder, ο οποίος σφηνώθηκε στα βράχια....

Είδα το ρεπλει. Άργησε λίγο στα φρένα, με βρήκε πίσω δεξιά, το αμάξι μου έκλεισε απότομα και άλλο δεξιά και γειά σας. 'Ατυχος φίλε.

Έγινε επεξεργασία από liakjim
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αντε βρε γκρινιάρη road car η porsche   σε δρόμο την τρέξαμε, τι θέλετε δηλαδή ,όλο γκρίνια πω πω πω :p:D

Μια χαρά ήταν παρεμπιπτόντως, η πίστα τα είχε όλα, και παραβολικές και κλειστές στροφές και άλματα και ανισόπεδη χάραξη τι άλλο θέλετε μωρέ ,πέστε πως σας έφαγε το japanese pack  κακοσυνηθίσατε με τα γιαπωνέζικα παπιά .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Παίδες σόρρυ αλλά λόγω του οτι γράφω 2 μαθήματα μαζί την επόμενη Τετάρτη που ξεκινά η εξεταστική είμαι κ θα είμαι εκτός.

Έγινε επεξεργασία από sosna
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

πριν 7 λεπτά, το μέλος akis_z80 έγραψε:

Είχα γάμο και ήμουν εκτός έδρας το Σ/Κ.

Ελπίζω να περάσατε καλά! Θα ανεβάσει κανείς replay;;

πριν 11 ώρες, το μέλος rapid_fast έγραψε:

Το ριπλέη για όσους το ζήτησαν.....

https://drive.google.com/file/d/0B81zEBE8GoIlRlBlckxpSk1qcVE/view?usp=sharing

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.