Jump to content



AC and Sim Racing System


Recommended Posts

Συνήθως τις Δευτέρες έχει πιο πολύ κόσμο που έχουν αλλάξει οι πίστες στα ίδια αμάξια. Δεν μπαίνω αν έχει λιγότερα απο 8 αμάξια διότι δεν μετρά η βαθμολογία, πιστεύω πως αρκετοί το κάνουν αυτό αλλά έτσι δεν μπαίνει κανείς. Θέλω να τρέξω tattuus και dtm και δεν έχει κόσμο. Τα gt2 μαζεύουν κόσμο, τώρα βλέπω 7 και σε 10 λεπτά ξεκινά.

Χτές που έτρεξα gt2 ήταν 13 άτομα, είχα δύο εξόδους και απο 2ος, 7ος. Τουλάχιστο έκανα 2ο χρόνο στη πίστα. Ο Tiago Lima λιγο allien, μου έφευγε συνέχεια.

Link to comment
Share on other sites

πριν 40 λεπτά, το μέλος spyder έγραψε:

Συνήθως τις Δευτέρες έχει πιο πολύ κόσμο που έχουν αλλάξει οι πίστες στα ίδια αμάξια. Δεν μπαίνω αν έχει λιγότερα απο 8 αμάξια διότι δεν μετρά η βαθμολογία, πιστεύω πως αρκετοί το κάνουν αυτό αλλά έτσι δεν μπαίνει κανείς. Θέλω να τρέξω tattuus και dtm και δεν έχει κόσμο. Τα gt2 μαζεύουν κόσμο, τώρα βλέπω 7 και σε 10 λεπτά ξεκινά.

Χτές που έτρεξα gt2 ήταν 13 άτομα, είχα δύο εξόδους και απο 2ος, 7ος. Τουλάχιστο έκανα 2ο χρόνο στη πίστα. Ο Tiago Lima λιγο allien, μου έφευγε συνέχεια.

Λίγο??????????:confused:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 15/6/2016 at 10:44 ΠΜ, το μέλος uhu έγραψε:

Εγω έτρεξα χτες με άλλους 2 στην Vallelunga. :lol:

Χτες έτρεξα και εγώ στη Vallelunga με άλλους 2. Το ένα κ@λόπαιδο με Ιταλικό όνομα εκτός του ότι με έκλεινε συνέχεια για να μην μπορώ να περάσω κάποια στιγμή επιχείρησε να με σπρώξει έξω!!! Ευτυχώς όμως λειτούργησαν τα τόσα χρόνια εμπειρίας στο online του Gran Turismo και βρέθηκε αυτός να κουρεύει το γκαζόν:hehe::hehe::hehe:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Αν και λιγο off topic αλλα αφου το εφερε η κουβεντα...

Ποιος θεωρειται ο καλυτερος ασσετο κορσα driver στον κοσμο και ποιος στην Ελλαδα..

 

καλυτερος=Πχ σαν τον Αλονσο.

Γρηγορος-Σταθερος-Σουπερ εκκινησεις-δεν σπαει στην πιεση

Δλδ ολο το πακετο. Οχι απλα ο ταχυτερος αλλα να κανει τετ α κε πιο συχνα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος GeoF1 έγραψε:

Αν και λιγο off topic αλλα αφου το εφερε η κουβεντα...

Ποιος θεωρειται ο καλυτερος ασσετο κορσα driver στον κοσμο και ποιος στην Ελλαδα..

 

καλυτερος=Πχ σαν τον Αλονσο.

Γρηγορος-Σταθερος-Σουπερ εκκινησεις-δεν σπαει στην πιεση

Δλδ ολο το πακετο. Οχι απλα ο ταχυτερος αλλα να κανει τετ α κε πιο συχνα.

Καιρός για ένα Poll, ε?

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 λεπτά, το μέλος GeoF1 έγραψε:

Ποιος θεωρειται ο καλυτερος ασσετο κορσα driver στον κοσμο και ποιος στην Ελλαδα..

Μα εγω φυσικα, μην κοιτας που δε το δειχνω ακομα.

Ριχνω σταχτη στα ματια, γατακια...

 

 

Δεν ξερω ποιος ειναι ο καλυτερος, αλλα θεωρω οτι αρκετοι απο την παρεα μας αν διεθεταν το χρονο  που διαθετει αυτος για το ac , θα ηταν σιγουρα αρκετα καλυτεροι του.

Κανω λαθος;

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 25 λεπτά, το μέλος wolves έγραψε:

Μα εγω φυσικα, μην κοιτας που δε το δειχνω ακομα.

Ριχνω σταχτη στα ματια, γατακια...

 

 

Δεν ξερω ποιος ειναι ο καλυτερος, αλλα θεωρω οτι αρκετοι απο την παρεα μας αν διεθεταν το χρονο  που διαθετει αυτος για το ac , θα ηταν σιγουρα αρκετα καλυτεροι του.

Κανω λαθος;

Για ποιον μιλάς?

Έγινε επεξεργασία από Aris Teidis
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

SRS is back online!!

After a few weeks we managed to solve the issues that were stopping Drivers from joining sessions.

We are still in Beta, but several improvements were made to the system. These changes required a full reset to the results and stats, so you will find all your ratings at zero. 

The system is now supporting mods on all sims, be sure to check if you have the content before attempting to join a session.

All series are now running on high speed servers on Germany, powered by Red Eagle Servers!!

Assetto Corsa App did not change, but for rFactor 2 and Automobilista there are new apps that you can find on the forum. You can uninstall the previous Sim Racing System client.

Nation rating is one of the new things added. The best 20 drivers from each country will give the score for their nation. If you haven't chosen your country yet, go to your user CP and select it. Spain is clearly on the lead!!

See you on track!!

Henrique Alves

Sim Racing System 

Στάλθηκε από το Nexus 5X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.