Jump to content



AC and Sim Racing System


Recommended Posts

Άρη έχει και 2 λινκς που τα λένε αναλυτικότατα.

 

Επίσης λέω και τα βήματα.

 

Πες μου , που έχεις κολλήσει? 'Ελαβες το confirmation? Αν ναι κάνε login, πάνε στο support, κατέβασε το app, βάλτο εκεί που ξέρεις (χεχε) , ενεργοποίησέ το κατά τα γνωστά στα options και θα δεις ένα νέο υποsection, μέσα στο παιχίδι με όλα τα scheduled events.

Link to comment
Share on other sites

@Aris Teidis αφου σου ερθει το email επιβεβαιωσης πας στο forum και κατεβαζεις το app γιο το assetto

 

Εδω δηλαδη

 

ή αν θες κατεβασε το απο εμενα

 

SRS Assetto

 

 

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
Link to comment
Share on other sites

πριν 45 λεπτά, το μέλος liakjim έγραψε:

Άρη έχει και 2 λινκς που τα λένε αναλυτικότατα.

 

Επίσης λέω και τα βήματα.

 

Πες μου , που έχεις κολλήσει? 'Ελαβες το confirmation? Αν ναι κάνε login, πάνε στο support, κατέβασε το app, βάλτο εκεί που ξέρεις (χεχε) , ενεργοποίησέ το κατά τα γνωστά στα options και θα δεις ένα νέο υποsection, μέσα στο παιχίδι με όλα τα scheduled events.

 

πριν 45 λεπτά, το μέλος Lazy Dog έγραψε:

@Aris Teidis αφου σου ερθει το email επιβεβαιωσης πας στο forum και κατεβαζεις το app γιο το assetto

 

Εδω δηλαδη

 

ή αν θες κατεβασε το απο εμενα

 

SRS Assetto

 

 

Θένκ ιου παίδες, θα το εγκαταστήσω το απόγευμα και βλέπουμε...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Χθες το βράδυ είχαμε μαζευτεί 15 άτομα νομίζω, και είμασταν έτοιμοι για Zand με Mx-5 cup.. Με το πουλί στο χέρι μείναμε όλοι μας!! Κάποια φρίκη έφαγε και μας πέταγε όλους με mismatch :(

 

@liakjim Γράψε μία πόσοι ξεκινήσατε και πόσοι τελειώσατε, μετά το Race. Γιατί χθες 13 είμασταν γραμμένοι (στο ίδιο combo) 9 ξεκινήσαμε και 6 τερματήσαμε... Με το που έκαναν ένα spin χαιρετούσαν!!

Link to comment
Share on other sites

Ελάτε, σε 25' έχει CUP σε Zandvoort!!!!

πριν 47 λεπτά, το μέλος Georgiadis Giorgos έγραψε:

Χθες το βράδυ είχαμε μαζευτεί 15 άτομα νομίζω, και είμασταν έτοιμοι για Zand με Mx-5 cup.. Με το πουλί στο χέρι μείναμε όλοι μας!! Κάποια φρίκη έφαγε και μας πέταγε όλους με mismatch :(

 

@liakjim Γράψε μία πόσοι ξεκινήσατε και πόσοι τελειώσατε, μετά το Race. Γιατί χθες 13 είμασταν γραμμένοι (στο ίδιο combo) 9 ξεκινήσαμε και 6 τερματήσαμε... Με το που έκαναν ένα spin χαιρετούσαν!!

11 , νομίζω τερματίσαμε όλοι.

Link to comment
Share on other sites

Πω πω , τι αγώνας με το CUP? Καλό είναι τελικά, αν και δεν μου ταιριάζουν τέτοια αμάξια.

Τους ευχαριστήθηκα όλους τους αγώνες σήμερα. Απίστευτη φάση το SRS.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Χαιρετω!

Ειμαι πλέον ο thanos zios ... 

Παρόλα αυτα κατέβασα το app το έτρεξα και δεν μου δίνει επιλογή για AC μονο rf2 netkarpro automobilista κλπ...

Ξέρει κανείς γιατί;

Το app θα το βάλεις εκεί που είναι και τα υπόλοιπα python apps. Μετά θα μπεις στο παιχνίδι, στα options, general και θα το ενεργοποιήσεις. Θα φανεί το νέο μενού. Εκεί θα δεις τους αγώνες.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

θέλει ξεχωριστώ app για το ac 

το έχει στο threat του ac στο forum τους 

για να το κατεβάσεις πρέπει να σε έχει κάνει activate ο mod τους

 

αυτο που κατεβασες δεν κανει για το ac αλλα μονο για τα games που λεει

Έγινε επεξεργασία από aliakas
Link to comment
Share on other sites

Ως προς το app ήταν αυτό που έλεγε ο aliakas και τον ευχαριστώ!

 

Όμως με το app ενεργό δεν βλέπω να αλλάζει το μενού και να μπορώ να επιλέξω κάτι...

GMT+3 δεν είμαστε;

Link to comment
Share on other sites

πριν 9 λεπτά, το μέλος thazio έγραψε:

Ως προς το app ήταν αυτό που έλεγε ο aliakas και τον ευχαριστώ!

 

Όμως με το app ενεργό δεν βλέπω να αλλάζει το μενού και να μπορώ να επιλέξω κάτι...

GMT+3 δεν είμαστε;

GMT +2, κι ας εμφανίζει λάθος ώρα...

 

Untitled.jpg

 

 

Κανένας για τον αγώνα στις 22.00 ? (silvestone national, BMW 235i)

Έλα τώρα που το χω... 

Έγινε επεξεργασία από Anthemius
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.