Jump to content



PS2 AND GRAN TURISMO 4 SOS


sebastian

Recommended Posts

Παιδες καιγομαι θα ηθελα να μου απαντησουν μονο εκεινη που εχουν κονσολα PS2 ΜΕ ΤΟΝ ΑΡΙΘΜΟ SCPH-30004 .....προσοχη χωρις το R....

Θελω να μου πουνε εαν εχουν καταφερει να πεξουν το GRAN TYRISMO 4......ΘΕΛΩ απαντησεις και με ατομα με chip και χωρις chip.......Παντως εγω και ενας φιλος μου που εχουμε την ιδια κονσολα ακριβως δεν εχουμε καταφερει να το πεξουμε.....Περιμενω με αγωνια απαντησεις .................Ευχαριστω..............

Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα πραγματα μου λετε τωρα ???? Παιδες πρεπει να δουμε τι πραγματικα συμβαινει μ΄αυτο το παιχνιδι...............εμενα ενω ολα μου παιζουνε το συγκεκριμενο οσα ρεσταρτ και να εκανα δεν επαιζε με τιποτα......... και αλλα παιδια πρεπει να απαντησουνε για να βγαλουμε ενα σωστο αποτελεσμα......

Link to comment
Share on other sites

Καλα ρε AGGELOPA δεν το εχεις παρει χαμπαρι οτι εχει δημιουργιθει τεραστιο προβλημα συμβατοτητας με την εν λογω σειρα της κονσολας ....παιδια και αλλοι δυο φιλοι μου με πληροφορισαν οτι και αυτοι το ιδιο προβλημα εχουν. Αρα πια μιλαμε για ενα γενικο προβλημα της κονσολας με το παιχνιδι.Αρχιζω να πιστευω οτι κατι θελει να μας πει η sony......Γιατι εβγαλε το πακετο ps2 me gran turismo 4 .Μηπως θελει να κανει αυτους που τα ειχαν σκασει πρωτοι χοντρα να τα ξανασκασουν.........Πρεπει και αλλα παιδια να παρουν μερος και να μας πουνε εντυπωσεις για να δουμε τελικα τι παιζει..............

Link to comment
Share on other sites

ARABESQUE εχεις κανει αλλαγη ματιου ή καθαρισμα ή κατι αλλο..........σου παιζει κανονικα ή αναγκαζεσαι να κανεις ρεσταρτ και αν ναι ποσα κατα μεσο ορο για να σου παιξει????????????????

Link to comment
Share on other sites

Εγώ σας ρίχνω στ'αυτιά:D :D :D :D

Έχω το ένα το μοναδικό το ανεπανάλιπτο SCPH-70004 PS2 Mini και....δεν κολόνει πουθενά

Το παίζω κάθε μέρα:D :D :D :D Υπάρχει κανείς που να το έχει σε DVD+-R όχι Dual όμως:((το παιχνίδι εννοώ)

Link to comment
Share on other sites

Κατουρα και λιγο sebastian. Απλα δημιουργεις ενταση μιας και ο morius θα σου απαντησει οπως ειναι λογικο και καστρεφεις και το νημα το οποιο εσυ ο ιδιος δημιουργησες. Φανταζομαι θες απαντησεις οχι τσακωμους. Σταματαω εδω γιατι οι διαπληκτισμοι με αλλα μελη ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από sebastian

MORIUS μας το παιζεις εξυπνος........εισαι ασχετος με το θεμα ..........αντε για!!!!!!!!!!!!!!!

εεεε ποιο φρονιμα...

προσεχουμε και δεν προσβαλουμε... αμα καποιος δεν καταλαβαιενι του το λεμε ...

οσο για το

PS2 παρτο εκει που το αγορασες... σιγουρα θα μπορουν να στο κοιταξουν και να στο αλλαξουν...............

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από sebastian [Σήμερα, στις 23:25]

MORIUS μας το παιζεις εξυπνος........εισαι ασχετος με το θεμα ..........αντε για!!!!!!!!!!!!!!!

Όπως το πάρει κανείς φιλαράκο μου!!!!!

Όμως εγώ φταίω που απάντησα....

Link to comment
Share on other sites

στα @@ σου morius συνδιάζοντας ενα mouse και ένα πληκτρολόγιο όλοι μάγκες είναι ., και σχετικοι πάνω σε όλα .

Έχοντας κάνει ολκληρωτικά βίδες ps2 . έχω καταλάβει πώς το ps2 ειδικά τα παλιά θέλαν calibrate το μάτι μετά απο καιρό

Αυτό γίνεται με ένα κυκλικό γρανάζι που ανεβάζει ελαφρώς η κατεβάζει αντίστοιχα το μάτι .

[δεν έχω πρόχειρη φωτό , κάποια στιγμή θα ανεβάσω.]

Link to comment
Share on other sites

Δεν προσπαθω να δημιουργισω καμια ενταση αλλα προσπαθω να βγαλω μια ακρη για το τοσο μεγαλο προβλημα που υπαρχει που και κανεις δεν ειχε πει τιποτα σαν να μην υπηρχε......... απλως μου τι σπαει να μου γ......... το θεμα ετσι ωστε να προσπαθω να το επαναφερω στην ταξη και να ερχονται να μου λενε οτι δημιουργω και ενταση..... τεσπα..........

Το θεμα ειναι να καταλαβουμε τι φταει .... ξεχασα να πω οτι και εγω και οι φιλοι μου εχουμε τσιπαρισμενο playstation 2 απο διαφορετικα μαγαζια......... και ολοι εχουμε προβλημα...........

Link to comment
Share on other sites

Συνολικα εχω εμπειρια απο τρια PLAYSTATION 2 SCPH - 30004 και τα οποιο τσιπαρισμενα με messia δεν παιζανε...... λετε να φταιει το chip?΄λωμω το κοβω.........δεν ξερω τι να πω ......περιμενω και γνωμες..............στο μεταξυ πηρα την SONY χωρις να της πω οτι η κονσολα μου ειναι τσιπαρισμενη. Τους ειπα κανονικα το μοντελο που εχω και μου ειπαν οτι μια παρτιδα GRAN TURISMO 4 ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ......... λετε να ειναι αληθεια?????Εχετε ακουσει τιποτα??????

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από sebastian [Σήμερα, στις 00:24]

Εχετε ακουσει τιποτα??????

Δεν έχω ακούσει αλλά έχω δει,στο δικό μου SCPH-70004 παίζει μιά χαρά,σε ένα SCPH-30004 φίλου (Δοκιμάστηκε πριν από 20 λεπτά) δεν παίζει με τπτ:D

ΤΟ ΤΣΙΠΑΚΙ ΦΤΑΙΕΙ 90% (Αφήνω και 10% για να μην λένε μερικοί ότι είμαι άσχετος.....)

Link to comment
Share on other sites

Και σε φίλου το μηχάνημα με το ίδιο νούμερο δεν παίζει.Σεμπάστιαν πάντως καλό θα είναι άλλη φορά να σκεφτόμαστε πριν γράψουμε κάτι.Κανείς δεν είναι ιδιοφυία και κανείς στόκος.Ο Μόριους απλά έκανε μια παρατήρηση σε ήπιο ύφος.Η απάντηση σου ωστόσο είναι ανεπίτρεπτη.Αυτά από εμένα...Φιλικά πάντα.;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.