Jump to content



PS2 AND GRAN TURISMO 4 SOS


sebastian

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από fANiS_K

Που βλεπουμε το νουμερο παιδια??

Σε μενα με Messiah τσιπακι δεν παιζει....το εχω κ καθεται....

Ισως να φταινε τα τσιπακια, ισως οι εκδοσεις...

Λογικα κατω η πισω απο την κονσολα θα το εχει ψαξε λιγο...

Link to comment
Share on other sites

Παιδες σε φιλο μου με κονσολα SCPH 3004 με τσιπακι παιζει κανονικα .........τι γινεται ρε μάυτο το παιχνιδι..........επισης εμαθα οτι κυκλοφοροι γιαπωνεζικοαντιγραφη και οτι παιζει σε 5000 κονσολα και πανω............

Εχει βγαλει κανεις ακρη με το τι πραγματικα συμβαινει????????

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από sebastian

Παιδες σε φιλο μου με κονσολα SCPH 3004 με τσιπακι παιζει κανονικα .........τι γινεται ρε μάυτο το παιχνιδι..........επισης εμαθα οτι κυκλοφοροι γιαπωνεζικοαντιγραφη και οτι παιζει σε 5000 κονσολα και πανω............

Εχει βγαλει κανεις ακρη με το τι πραγματικα συμβαινει????????

εγω εχω το μοντελο scph 3004 με τσιπακι και action replay2.Tο παιχνιδι παιζει κανονικα

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από sebastian

ARABESQUE εχεις κανει αλλαγη ματιου ή καθαρισμα ή κατι αλλο..........σου παιζει κανονικα ή αναγκαζεσαι να κανεις ρεσταρτ και αν ναι ποσα κατα μεσο ορο για να σου παιξει????????????????

δε το έχω καθαρίσει ούτε αλλάξει και το έχω από το μαιο 2001.... μόνο τη πρώτη φορά χρειάστηκε να κάνω restart μετά όλα καλά

Link to comment
Share on other sites

Απ΄οτι εχω ακουσει τα πρωτα ps2 (SCPH-30004 ) δεν ειχαν τοσο καλο λειζερ και γι αυτο δυσκολευεται ή δεν μπορει και καθολου να διαβασει το gran tourismo 4 που ειναι σε dual layer δισκακι .

Επισης καποια τσιπακια με τον καιρο καταστρεφουν το λειζερ και γι αυτο υπαρχει παλι προβλημα .

Παντως καποιοι το επαιξαν καθαριζοντας το ματι του ps2 .

Link to comment
Share on other sites

Τελικά το αυθεντικό σε μένα έπαιξε. Το "άλλο" μετά τα trademarks μου έσβησε τα φώτα. Κοινώς μαύρη οθόνη. Σ' έναν φίλο μου με SCHP-30004 δεν έπαιξε κανένα από τα δύο. Αλήθεια το PS2 τι DL διαβάζει + ή - ;;;

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.