Jump to content



ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΕΡΑ της δωρεάν αναβάθμισης στα Windows 10


Recommended Posts

Παίζει και να μπορείς όπως είσαι, έχω ακούσει πολλούς που έβαλαν τον κωδικό απο τα 7αρια, μετα την προσφορά, και απλά δούλεψε .
Εμένα πάντως ακόμα δε μου έχουν ζητήσει 10αρια κωδικό.
Ολα σε λαπτοπ με νεα φρέσκια εγκατάσταση.

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, das said:

Παίζει και να μπορείς όπως είσαι, έχω ακούσει πολλούς που έβαλαν τον κωδικό απο τα 7αρια, μετα την προσφορά, και απλά δούλεψε .
Εμένα πάντως ακόμα δε μου έχουν ζητήσει 10αρια κωδικό.
Ολα σε λαπτοπ με νεα φρέσκια εγκατάσταση.

Μήπως είχες εγκαταστήσει την insider στο μηχάνημα; Διότι και εγώ ψαχνόμουν μια μέρα που έκανα καθαρή εγκατάσταση - σε ξεχωριστό δίσκο για δοκιμή - στο ένα PC μου, και μου έβγαζε τα Windows 10 ενεργοποιημένα. Μου πήρε λίγη ώρα να καταλάβω ότι επειδή είχα περάσει τα insider στο μηχάνημα αυτό, είχα αυτομάτως κλειδί για το μηχάνημα αυτό. Εκτός και αν τα έχω καταλάβει λάθος, αλλά αν έχεις περάσει στο παρελθόν τα insider για τσέκαρε να δεις μήπως φαίνονται ήδη ενεργοποιημένα τα Win 10 που έχεις βάλει.

Έγινε επεξεργασία από yanni
Link to comment
Share on other sites

Μήπως είχες εγκαταστήσει την insider στο μηχάνημα; Διότι και εγώ ψαχνόμουν μια μέρα που έκανα καθαρή εγκατάσταση - σε ξεχωριστό δίσκο για δοκιμή - στο ένα PC μου, και μου έβγαζε τα Windows 10 ενεργοποιημένα. Μου πήρε λίγη ώρα να καταλάβω ότι επειδή είχα περάσει τα insider στο μηχάνημα αυτό, είχα αυτομάτως κλειδί για το μηχάνημα αυτό. Εκτός και αν τα έχω καταλάβει λάθος, αλλά αν έχεις περάσει στο παρελθόν τα insider για τσέκαρε να δεις μήπως φαίνονται ήδη ενεργοποιημένα τα Win 10 που έχεις βάλει.

Δεν είχαν insider.
Ο wizard πρότεινε ότι μπορεί η ενεργοποιηση να υπάρχει στο bios, κατι που ειναι η μόνη λογική εξήγηση που μπορώ να σκεφτώ .
Για να τσεκαρω την ενεργοποίηση δεν ξαναειρθε καποιο στα χέρια μου προς το παρών.
Πάντως αν είχε γίνει στραβή και ζήταγε κωδικό θα το ειχα μάθει άμεσα .
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.