Jump to content



Adventure Ευκολο


mf_iii

Recommended Posts

  • Replies 40
  • Created
  • Last Reply

Καταρχας το final fantasy ΔΕΝ ειναι adventure...ειναι RPG

Για αρχη θα σου προτεινα Broken sword 1 ή 2(Καλυτερα το 1 να μπεις και στο κλιμα)

Το θεωρω πολυ βατο adventure και στο μονο που κατα πασα πιαθνοτητα θα κολησεις ειναι η φαση με την δεμενη κατσικα(αν το παιξεις θα καταλαβεις)

To syberia ειδικα το 1 το θεωρω αριστουργημα...τι να πω απλα εκπληκτικη ατμοσφαιρα

Αλλο πολυ καλο και σχετικα ευκολο ειναι το Runaway το οποιο το εδινε δωρο το pc master αν θυμαμαι καλα....τωρα που το σκεφτομαι το pc master gold δινει το discworld noir...αν και δεν το επαιξα ακομα εχω ακουσει οτι εχει πολυ γελιο...

Πολυ καλα αν και παλια εινα τα 2 dracula...

Link to comment
Share on other sites

αρχισα το Syberia 2 αλλα μου φενεται οτι δυσκολευομαι. ακομα στην αρχη στο τρενο ειμαι και δεν εχω καταλαβει πως θα ανοιξω την πορτα την κλειδωμενη να παω κατω κατι υπονοουμενα μου λενε ολοι και μαλλον δεν τα πιανω. η χαζος ειμαι!! η επειδη παιζω πρωτη φορα....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από mf_iii [Σήμερα, στις 16:06]

αρχισα το Syberia 2 αλλα μου φενεται οτι δυσκολευομαι. ....

φιλε mf_iii αρχισε καλυτερα το Syberia 1 ειναι πιο ευκολο απο το 2...συν του οτι θα καταλαβεις και την ιστορια

Link to comment
Share on other sites

οχι ενταξει τα βρηκα τωρα ειμαι στο μοναστηρι και εχω λυσει το γριφο με τα κερια που τα κατεβαζεις και το μαμουθ στο παραθυρο. αληθεια πιο ειναι το τελος? οταν γυρισεις ξανα πισω στο τρενο τελειωνει το παιχνιδι?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από mf_iii

οχι ενταξει τα βρηκα τωρα ειμαι στο μοναστηρι και εχω λυσει το γριφο με τα κερια που τα κατεβαζεις και το μαμουθ στο παραθυρο. αληθεια πιο ειναι το τελος? οταν γυρισεις ξανα πισω στο τρενο τελειωνει το παιχνιδι?

Καλα στο syberia 2 ειδικα στο τελος θα κολλησεις ασχημα...καθως και εκει με το αεροπλανο...θα με θυμηθεις...οποτε δες ςδω και κατεβασε την λυση οταν εχεις απελπιστει...www.gamefaqs.com

Εχεις ακομα ολυ φαι σχετικα για να το τελιωσεις...ειδικα αν παιξεις χωρις λυση...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από mf_iii

εννοω πιο ειναι το τελος του

????????????????????????????????????????????????

Θα με τρελανεις θες να μαθεις το τελος του ΕΝΩ ακομα το παιζεις...τοτε ποια η ουσια του να το παιξεις...........???????????????????????????

Αν θες δες στο site που σου ειπα....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Αρχική απάντηση από DuKe [19-03-2005 11:57]

λοιπον αφού πέξεις το εύκολο που θες, μετά αμα θές να ασχοληθείς σοβαρά με κάποιο adventure πρέπει να πέξεις το Aura. μάγκα είναι υπέρτατο, για μένα το καλύτερο που έχει βγεί αλλα ίσως κ το πιο δύσκολο

ειναι παλιο?ξερεις κανενα μαγαζι που το χει?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.