Jump to content



Τα 30 της χρόνια γιορτάζει η MSI με μια σπέσιαλ GTX 1080


Recommended Posts

Η MSI ανακοίνωσε ότι στα πλαίσια του εορτασμού της για την παρουσίαση της στην αγορά των κατασκευαστών PC hardware, θα κυκλοφορήσει μια ειδική έκδοση μιας GTX 1080. Η κάρτα η οποία θα κυκλοφορήσει ως limited edition, διαθέτει υδρόψυξη της EK, χωρίς επιπλέον ανεμιστήρα πάνω της, πέραν αυτού στο ψυγείο. Το waterblock θα διαθέτει και δικό του LED φωτισμό, ο οποίος θα ελέγχεται μέσω της εφαρμογής MSI Gaming App.

 

GeForce-GTX-1080-30th-Anniversary-V336_3D3.jpg

 

GeForce-GTX-1080-30th-Anniversary-V336_2D3.jpg

 

MSI-GeForce-GTX-1080-30th-Anniversary-2.png

 

 

Πηγή: MSI announces GeForce GTX 1080 30th Anniversary Edition

 

 

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, giorgos2187 said:

Κατσε μην δεις καμια τετραψηφια τιμη, γιατι τοτε ειναι και παραειναι κακη επιλογη!

Σε αυτή την περίπτωση, παίρνω χωριστά το EKW block, backplate, rakor και μου έρχεται κάπου +100€...

Απλά αυτή ίσως τη δώσεις πιό εύκολα μετά, γιατί δεν απευθύνεσαι μόνο στο κοινό που έχει νερό.

Link to comment
Share on other sites

πριν 29 λεπτά, το μέλος Wizard! έγραψε:

Σε αυτή την περίπτωση, παίρνω χωριστά το EKW block, backplate, rakor και μου έρχεται κάπου +100€...

Απλά αυτή ίσως τη δώσεις πιό εύκολα μετά, γιατί δεν απευθύνεσαι μόνο στο κοινό που έχει νερό.

Εμ γι  αυτο λεω ας δουμε την τιμη πρωτα. Εγω πιστευω οτι η τιμη θα ειναι τετοια που δε θα συμφερει η αγορα της.. Για υδροψυκτες νομιζω οι reference- founders edition ειναι προτιμοτερες.. 

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, giorgos2187 said:

Εμ γι  αυτο λεω ας δουμε την τιμη πρωτα. Εγω πιστευω οτι η τιμη θα ειναι τετοια που δε θα συμφερει η αγορα της.. Για υδροψυκτες νομιζω οι reference- founders edition ειναι προτιμοτερες.. 

Ref ή Founders δεν παίζουν. Απλά γιατί δεν είναι περιζήτητες στη μεταπώληση. Έχει η EVGA καλές κάρτες που παίρνουν blocks της EKW, δεν είναι πρόβλημα αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.