Jump to content



SUSE 9.2 Λέτε να τρελαθώ???.....


N_Pellas

Recommended Posts

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

N_Pellas apo to dvd pou mou estiles dokimasa kai egw den pisteuw na fteei to dvd apokliete na mou to estiles xoris na to dokimaseis :) kai pali se euxaristo para para polu pou mou ta estiles 8a sou thlefonisw na ta poume ( sugnomi pou den grafw ellinika akoma den fortosa elliniki grammatosira)

Link to comment
Share on other sites

Δεν πειράζει αν δε σου δουλέψει στο ξαναστέλνω... Λες στο ταχυδρομείο όταν κοπάνισε η άλλη την σφραγίδα στο φάκελο ... να προκάλεσε ζημιά?:mad::blink: :sick: Δοκίμασε κι αν πάλι δενκάνει εγκατάσταση... το ξαναστέλνω...;)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας παιδια εχω ενα προβλημα με την συνδεση στο ιντερνετ μεσω suse 9.2

Καρτα δικτυου ειναι ενσωματομενη στην μητρικη "Μsi Neo2 platinum 54G" και δεν μπορω να την ρυθμισω απο το πανελ του Yast μιας και δεν την βρισκει!

Οποιος γνωριζει κατι ας βοηθησει.

Επισης εχω και το suse 9.3 για 64μπιτο επεξεργαστη μιας και εχω Athlon 64 να τα εδινα καλυτερα ποδι ή να καθησω ακομα στα παλια suse?

Link to comment
Share on other sites

Το suse 9.3 υπαρχει σε 32 Bit αλλα και 64?H κατα κανονα βγηκε για 64?

Και κατι αλλο γινετε σε μορφη upgrade η πρεπει να το βγαλω ολικος και παλι απο την αρχη?

Φιλικα Νικος

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει και σε 32 και 64 μπίτ, όπως επίσης και σε απγκρεΐτ έκδοση. Πρός το παρόν όμως μόνο με αγορά, πέρα από την λάιφ έκδοση που υπάρχει για δωρεάν κατέβασμα. Υπομονή και σε λίγο καιρό θα δοθούν και τα υπόλοιπα για κατέβασμα.

Φιλικά....:p επίσης Νίκος.....:rolleyes: :rolleyes: :p

Link to comment
Share on other sites

Γειά σου ρε Σωτήρη.. ¨Ολα καλά?

Μα και γω ψάχνω καθημερινά αλλά μόνο την λαΐφ έκδοση έβρισκα.

.... Ακόμη δε μπορώ να μπώ στο thelab με τον δικό μου ISP

Link to comment
Share on other sites

Τι νέο έχει το SuSE 9.3... :shifty:

Package Version

binutils 2.15.94

Evolution 2.2.1-7

Firefox 1.0.3-1

GCC 3.3.5-5

GDB 6.3-14

GIMP 2.2.4-3

Glibc 2.3.4-23

GNOME 2.10.0-4

KDE 3.4.0-28

Kernel 2.6.11.4-20a

OpenOffice.org 1.9.79-9

Perl 5.8.6-5

Python 2.4-14

RPM 4.1.1-208

Samba 3.0.13-1

X Window System 6.8.2-20 (x.org)

... αυτά. ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.