Jump to content



"RTX 20x0 & 16x0" Turing architecture


Recommended Posts

Μία ώρα πριν, το μέλος idonthave έγραψε:

Ακόμα να ανακοινωθούν οι πρασινοσκουφίτσες ??!! :whistling:

 

Inno3D GeForce RTX 2080 (Ti) lineup leaked

 

Inno3D-GeForce-RTX-2080-Ti-Water.jpgInno3D-GeForce-RTX-2080-Ti-Gaming.jpgInno3D-GeForce-RTX-2080-Twin-X2.jpgInno3D-GeForce-RTX-2080.jpg

Τι τέρατα είναι τούτα; Ρε παιδιά, πέρα από τις επιδόσεις, φτιάξτε λίγο την εμφάνιση των καρτών. Η μία χειρότερη απ΄την άλλη είναι.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, DEADLAZARUS said:

Τι τέρατα είναι τούτα; Ρε παιδιά, πέρα από τις επιδόσεις, φτιάξτε λίγο την εμφάνιση των καρτών. Η μία χειρότερη απ΄την άλλη είναι.

Οι χειρότερες μέχρι τωρα σε εμφάνιση. Θα μου πεις κοιτάμε επιδόσεις αλλά λίγο σουλουπομα δεν βλάπτει. 

  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 6 λεπτά, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

Τι τέρατα είναι τούτα; Ρε παιδιά, πέρα από τις επιδόσεις, φτιάξτε λίγο την εμφάνιση των καρτών. Η μία χειρότερη απ΄την άλλη είναι.

MSI unveils first custom NVIDIA GeForce® RTX GPU Series

Παράθεση

MSI-GeForce-RTX-2080-Series.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Με χαρά μου να αλλάξω και πάλι (για χιλιοστή φορά) τον τίτλο, αν ισχύει εν τέλει ? 

Βροχή οι λανθασμένες παραγγελίες. Poor Turing...

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος ARMAGEDDON έγραψε:

για να βλέπω 300 ευρώ στα μετάχειρα 1080 ti :D

Μπορείς να κόψεις την καραμέλα; :hehe:  Θα ήθελες πολύ τις 1080ti στα 300€ ? Δυστυχώς θα πάρει καιρό, για να τις δει τόσο χαμηλά, μην λέμε τα ίδια με πρόπερσι 

Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος ARMAGEDDON έγραψε:

για να βλέπω 300 ευρώ στα μετάχειρα 1080 ti :D

Να τ' αφήσω στα 200; Ή κάνουμε τράμπα. Μου δίνεις τη fury x:fie:, σου δίνω την ti:p.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ναι, για να πήγαινε τόσο θα έπρεπε η επίσημη αγαπημένη σου να έβγαζε κάτι αντίστοιχο στο high-end κομμάτι αντί να κοιμάται και να περιμένει μόνο από τους επεξεργαστές. Όταν βγάλει κάτι βέβαια, τότε θα είναι όλα μέλι-γάλα για σένα, η nvidia θα πρέπει τότε να κλείσει (όπως πρέπει η intel ας πούμε τώρα) κλπ κλπ, τα ξέρουμε. Ζείτε για να ψοφήσει η κατσίκα του γείτονα, δεν σας ενδιαφέρει για τον ανταγωνισμό.

 

Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Ναι, για να πήγαινε τόσο θα έπρεπε η επίσημη αγαπημένη σου να έβγαζε κάτι αντίστοιχο στο high-end κομμάτι αντί να κοιμάται και να περιμένει μόνο από τους επεξεργαστές. Όταν βγάλει κάτι βέβαια, τότε θα είναι όλα μέλι-γάλα για σένα, η nvidia θα πρέπει τότε να κλείσει (όπως πρέπει η intel ας πούμε τώρα) κλπ κλπ, τα ξέρουμε. Ζείτε για να ψοφήσει η κατσίκα intel/nvidia του γείτονα, δεν σας ενδιαφέρει για τον ανταγωνισμό.

 

Fixed.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

καλά μιλάμε τελείως γεια σου !
θέλω ανταγωνισμό όπως και εσύ τι !
απλά εγώ στηρίζω τον αδύναμο αυτή την στιγμή είναι η AMD τι να κάνουμε τώρα έτσι έχουν τα πράγματα !

για το που έχουν φτάσει οι τιμές φταίνε αυτοί που αγοράζουν κάρτες άνω των 300 ευρώ (την κάρτα μου την πήρα 400 μεταχειρισμένη έχοντας πουλήσει κοντά στα 300ε την 390 μου


μην πιάσουμε την εποχή όπου οι high end Κάρτες έκαναν 300 ευρώ και τώρα 600-700ε

Link to comment
Share on other sites

Τελείως γεια σου ε; 

Εύχομαι ο αδύναμος να γίνει η Nvidia. Να σε/σας  δω εκεί τι θα λες/λέτε μετά. Γελάει ο κόσμος, απλά. 

πριν 4 λεπτά, το μέλος ARMAGEDDON έγραψε:

μην πιάσουμε την εποχή όπου οι high end Κάρτες έκαναν 300 ευρώ και τώρα 600-700ε

Ποιος να ευθύνεται άραγε

 

Μόνο ανταγωνισμό δεν θέλεις εσύ και λίγοι ακόμη εδώ. Αλλά οκ, μην στην χαλάω. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, tommybertsen said:

Τελείως γεια σου ε; 

Εύχομαι ο αδύναμος να γίνει η Nvidia. Να σε δω εκεί τι θα λες μετά. Γελάει ο κόσμος, απλά. 

Ποιος να ευθύνεται άραγε

 

Μόνο ανταγωνισμό δεν θέλεις εσύ και λίγοι ακόμη εδώ. Αλλά οκ, μην στην χαλάω. 

 

μετά θα παίρνω nvidia problem solved
για ξεβολευτείτε κάθε φορά με τους δυνατούς ξεκινάτε και έχετε κομπλεξ όταν πάει να φτάσει κάποιος κατώτερος

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.