Jump to content



Ομ. Αγορα TY Σαββατο 26/3 12:00


morpheus

Recommended Posts

Chroma τα DVD που πηρατε εσεις εχουν καποια επιστρωση; Οχι οτι με ενδιαφερει πολυ αφου τα DVD ειναι σαντουιτς οποτε και χωρις επιστρωση δε χαραζεται η ανακλαστικη επιφανεια, μονο για την εμφανισω ρωταω.

Όσο για τα CD ξερεις αν τα TY τα πιο φτηνα με 0.14/0.13 εχουν επιστρωση;

Πιστευω ειναι καιρος να αρχιζουμε να κανονιζουμε την ωρα. Παρασκευη υποθετω θα ειναι κλειστα οποτε η Σάβατο η πεμπτη πρεπει να παμε, αν οχι αργοτερα. Εγώ πεμπτη μπορω, για σαβατο θα με εξυπηρετησει ο Hellrider, οι υπολοιποι;

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply

παιδια πιστευω οτι αφου την καλη τιμη την εχουμε που την εχουμε , τωρα να εδινεο καθενας μισο ή ενα ευρω παραπανω για κεραμικη επιφανεια δεν ειναι και τοσο προβλημα

μη σκοτωθουμε για 1/2 λεπτο στο dvd

ταπεινη μου γνωμη παντα

εγω ειμαι μεσα οτι και αν κανετε απλα ειπα την προτιμιση μου , ας πουνε και οι αλλοι

για τα dvdrw νομιζω αξιζε να βρισκαμε κανενα 8χ , τα 4χ ειναι αρκετα αργα και δεν εχω καταφερει να τα γραψω ταχυτερα

αμαρτια ειναι τα γραφουμε τα καλα που θα παρουμε σε 8χ ή και 12χ και τα επανεγγραψιμα σε 4χ

για cd δεν βλεπω φως...

Link to comment
Share on other sites

κι εγω προτιμω να παρουμε σαν αυτα του κρομα...ποτε δεν μου αρεσαν τα γυαλιστερα...αλλα εφοσον τα κομματια ειναι κυριλε ο καθενας παιρνει οτι θελει...οποιον ενδιαφερει η ελαχιστα χαμηλοτερη τιμη μπορει να παρει και χωρις επιστρωση...

chroma μπορεις να μας πεις τι ονομα ειχαν στον καταλογο αυτα που πηρατε και ποσο κοστισαν? :)

Link to comment
Share on other sites

μορφεα 50 μονο για μενα τελικα....τα αλλα που ηταν για ενα φιλο δεν τα θελει τελικα...

παιδες εγω για πεμπτη ειμαι μεσα...και σαββατο αλλα πιο δυσκολα...

αποφασιστε ημερομηνια και ωρα(οχι πολυ νωρις)

Link to comment
Share on other sites

επειδή o Sitios έχει και μία καταχώρηση την απο πάνω,δεν τρέχει τίποτα τον γνωρίζω απλά βαρέθηκα να του κάνω post μέσω εμού :)

αν κατέβει DiskImpex υπολογίστε και δικά μου 30 CDR ότι πάρει ο καραφλός μακρυμάλλης,κατι ξέρει ο Voudas....

Link to comment
Share on other sites

οι αθηναιοι κοιμομαστε λιγο νομιζω ,μπορουμε και παραπανω να κανουμε γερη μπαζα

τιμη για cdr εχουμε? για να προσθεσω και γω μερικα για φιλο dj

επιστρωση αποφασισαμε? αυτο που λετε δεν το καταλαβαινω θα παραγγειλουμε γενικα π.χ 2000 κομματια,βγαινει μια τιμη και γω απο κει και περα παιρνω οτι θελω? δηλαδη παιρνω με ή χωρις επιστρωση?

σαββατο ειναιμια χαρα , το νου σας μη μας σκισουν οι γκομενες μη τους θυμηθει καμια εκδρομη κτλ και μεις τους λεμε "θα παω να παρω dvd" ...ειναι και αργια παρασκευηηηηηη

Link to comment
Share on other sites

00000000 08 02 00 00 A1 0F 02 00 00 03 00 00 00 26 05 3F .............&.?
00000010 00 00 00 00 00 00 03 59 55 44 45 4E 30 30 30 54 .......YUDEN000T
00000020 30 32 00 38 23 54 37 10 02 4E 72 02 8C 63 16 16 02.8#T7..Nr..c..
00000030 0B 0B 0A 0A 01 19 1B 0C 0C 0C 0D 01 00 00 00 00 ................

Το media code από αυτά που ήρθαν Θεσσαλονίκη. Τ02 κατά τα γνωστά. :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από BeetleJuice

επιστρωση αποφασισαμε? αυτο που λετε δεν το καταλαβαινω θα παραγγειλουμε γενικα π.χ 2000 κομματια,βγαινει μια τιμη και γω απο κει και περα παιρνω οτι θελω? δηλαδη παιρνω με ή χωρις επιστρωση?

αρκεί όλα τα δισκάκια που θα πάρουμε μαζί να ξεπεράσουν κάποιον αριθμό, και μετά κάνουν σε όλους μας την έκπτωση σε ότι και να πάρουμε. βασικά έχω κόψει τις αντιγραφές τελείως και μου έχουν περισσέψει ~60 από την περασμένη ομαδική, τώρα αν πάρω θα πάρω ceramic coat 8x.

Beetle, τα plextor συμπαθούνε τα taiyo (τα δισκάκια της plextor είναι tayio), οπότε με 8x tayio έχεις τις περισσότερες πιθανότητες να πιάσεις 16x.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.