Jump to content



XBOX ONE S προσφορες Microsoft


Recommended Posts

https://www.microsoftstore.com/store/msuk/en_GB/cat/Xbox-One-S-Bundle-Offer/categoryID.4808063900?icid=HP-Xbox1-BFCM-Offers-STH2-24112016-en_GB εδώ εχει διάφορες προσφορές για το S μοντέλο και αρχίζουν απο 230€ μεχρι 300€ με πολλά παιχνίδια+κοντρολλερς και δωρεάν μεταφορικά(επιπλέον 6% cashback με EBATES)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το βλέπω σε pounds δηλαδή σύμφωνα με το Google 230 pounds μου βγαίνει 268 ευρώ. 

 

Εδώ σε πολυκαταστήματα μπορείς να βρεις την έκδοση Xbox One S 500GB + Battlefield 1 + 2o Controller + 3μηνη συνδρομή με 299€. 

 

Έχω την εντύπωση δεν εξοικονομείς κάτι σημαντικό αν όχι καθόλου.

Link to comment
Share on other sites

Μηπως βλεπεις το απλο? το S δεν το χω δει πουθενα αυτο που λες προσωπικα... 350 κανει με το battlefield κ 2ο μοχλο... τωρα αν σκεφτεις οτι τα +2 παιχνιδια ειναι αλλα 100 ευρω νομιζω οτι γλιτωνεις πολλά!!! επειδη το χα ψαξει εδω θελανε ολα αυτα 400+ αλλά οι προσφορες σχεδον τελειωσαν εξαλλου..

Link to comment
Share on other sites

http://www.mediamarkt.gr/el/product/_microsoft-xbox-one-s-500gb-battlefield-1-bundle-zq9-00038-1188061.html

 

Υποψιν, δεν είναι όλα τα καταστήματα στο skroutz - μερικοί έχουν αποχωρήσει.

 

Επίσης το Halo 5 έχει 25€ στην χειρότερη.

 

http://www.mediamarkt.gr/el/product/_halo-5-guardians-xbox-one-1165450.html

 

Νομίζω, προσωπική άποψη πάντα, καλύτερα να δώσω 10-15€ παραπάνω να το πάρω ΤΩΡΑ και όχι μετά από 1 εβδομάδα. Γούστα :D

Link to comment
Share on other sites

 Για να στο κανω πιο λιανα επειδή δεν ξερω και τι προσφορες προλαβες κ δεν εχει νοημα η συζητηση.
Ειχε προσφορα 260 με φιφα17(50€)+φορζα(60€)+χαλο(25€)+μοχλο+κονσολα =268-6%(ebates)=250€ αυτο που λες ειναι το battlefield(70€) k 3μηνη(20€) και κανει 300... επισης ειδικα για μενα που ειμαι κρητη και δεν εχουμε mediamarkt(οι αλλοι ειχαν χειροτερες προσφορες) θα κανει ιδιες μερες απο αγγλια και απο αθηνα αντε 1-2 παραπανω τα μεταφορικα δεν παιζουν σημασια...

 

ΕΝ ΚΑΤΑΚΛΕΙΔΕΙ ΚΕΡΔΙΖΕΙΣ 50€ αμεσως απ την τιμη + 1 παιχνιδι αν κανεις τις πραξεις δλδ άλλα 50€=100€ κερδος! απλά μαθηματικα ειναι και πιστευω οτι 100€ δεν ειναι λιγα και σιγουρα δεν ειναι 10-15 που αναφερεις ουτε ειναι θεμα γουστου(εκτος αν παιζεις μονο battlefield :p )... απλά ειτε χαθηκες λιγο στις πραξεις ή δεν προλαβες τις καλες προσφορες γιατι ειχε και κατι μουφες απλά εβαλα το λινκ που τα ειχε ολα για να τους καλυψω ολους ;) 

Link to comment
Share on other sites

268€ = Xbox One S 500GB + Fifa 15 + Forza 5 (και τα 2 παιχνίδια είναι μια ή δύο γενιές πίσω - επίσης το FIFA 15 δεν υπάρχει πλέον)

 

299€ = Xbox One S 500 GB + Battlefield 1 + 2ο controller + 3μηνη συνδρομή 

 

Fifa 16 = 19,90€ - Forza 5 = 24€ = 44€

 

Εγώ βρήκα την πιο φτηνή στα 230 pounds. Και σου εξήγησα με βάση την πιο φτηνή ότι, για εμένα δεν αξίζει. 

 

Μια χαρά τις έκανα τις πράξεις. Στα 299€ παίρνεις καλύτερο πακέτο με πιο πρόσφατο παιχνίδι και επίσης 2ο controller. Στα 268€ παίρνεις την ίδια κονσόλα με 2 ξεπερασμένα παιχνίδια (ας το πούμε έτσι) και χωρίς 2ο controller.

 

Την προσφορά στα 260 με 2ο controller και fifa 17 και forza 6 δεν την είδα ποτέ. Προφανώς και είναι super. 

Link to comment
Share on other sites

ε αν εκανες καλα τις πραξεις τοτε δεν προλαβες οπως ειπα ;) Παντως εγω με φιφα 15 δεν εστειλα δεν ξερω που το δες... ολες οι προσφορες ειναι με φιφα 17 αλλά ορίστε ακριβώς το λινκ γι αυτο που λεμε (out of stock πλεον φυσικα)!--> https://www.microsoftstore.com/store/msuk/en_GB/pdp/Xbox-One-S-FIFA-17-Bundle-White--500GB/productID.5084354500 

Επισης η microsoft με EBATES (ειναι ενα αππ που κανεις εγκατασταση στο browser απλά δε θελει τπτ και σ δινει επιστροφες) εχει 6% επιστροφη οποτε το 268 πηγαινε 252€ οποτε ακομα πιο μπομπα!!!  

Quote

την προσφορά στα 260 με 2ο controller και fifa 17 και forza 6 δεν την είδα ποτέ. Προφανώς και είναι super.

προφανως ειναι super και εχει και ενα halo που ξεχνας!! εγώ παντως ειχα πορωθει οταν την ειδα...

παντως προφανως αυτη που λες δεν αξιζει αλλά δεν ελαγα καποια τετοια :$

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.