Jump to content



G.G. 2017 - McLaren P1 Vs Ferrari Laferrari Vs Porsche 918 @ Red Bull Ring 12/01/2017


PolomanGR

Recommended Posts

πριν 17 ώρες, το μέλος konnos έγραψε:

Μμ κρίμα, δεν έχω το RedPack και το Tripl3 Pack.

Αν δεν κάνω λάθος, χρειάζεσαι μόνο το RedPack http://store.steampowered.com/app/493190/?snr=1_5_9__405

 

Αξίζει με τα χίλια.

Link to comment
Share on other sites

Την επόμενη φορά θα μαστε καλύτερα ,χτες είμασταν και οι δύο άρρωστοι ,ούτε σιαμαίοι να μαστε .

Ελειπε κι ο Δημήτρης  ο Παππας λόγω τραυματισμού ,άσε μας ματιάσανε!

Το αυτοκίνητο ήταν απόλαυση ,χάζευα το drs που ανοιγόκλεινε και όταν με εγκατέλειψαν οι δυνάμεις μου λόγω ίωσης κάθισα και χάζευα τις μάχες σας .

Ωραίος ο rapid απέδειξε πως τό χει παντού και πάντα ,ο Τάσος είναι πολύ γρήγορος και προσεκτικός  με τους άλλους και ο Δημήτρης έχει ανέβει επίπεδο.

Και εις άλλα με υγεία!

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Πλακα ειχε ο αγωνας... Δεν μπορω να πω οτι δεν το χαρηκα... Μπραβο σε ολους για την συμμετοχη... Επισης sorry @panosdimp ( λογικα εσυ ησουν ο faust) για το χτυπημα αλλα δεν περιμενα το φρεναρισμα εκει... Ωραιος και ο @liakjim που μας περιμενε και δεν εφευγε γιατι αν ηθελε πιστευω δεν θα τον βλεπαμε ποτε...

 

Οσον αφορα το discord οταν παιζω δεν ακουω τιποτα και με βγαζει και afk.. Θα το ψαξω λιγο... Υπεθετα οτι φταιει οτι εχω κλειστο μικροφωνο αλλα χθες κατα την διαρκεια του αγωνα δεν ειχα... Αν με ρωταγατε και δεν απανταγα να ξερεται οτι πολυ πιθανο να μην ακουγα... Επισης ο @liakjim ακουγοταν απο το βαθος τουλάχιστον σε εμενα και δυσκολευομουν πολυ να καταλαβω τι ελεγε... 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 4 ώρες, το μέλος liakjim έγραψε:

Πολύ ωραία χθες, λίγοι και καλοί, μάχες για 30 γύρους με @tasosmich @panosdimp @rapid_fast .

Το αμάξι ( P1 όλοι ) , απόλαυση!!!

Προσπάθησα κάποια στιγμή να μπω αλλά ήταν το the lab down και δεν είχα pass.

Link to comment
Share on other sites

Προσπάθησα κάποια στιγμή να μπω αλλά ήταν το the lab down και δεν είχα pass.


Αν έμπαινες discord θα στο λέγαμε. Κρίμα.

Επίσης κάνε με add στο steam να τα λύνουμε αυτά.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

πριν 3 λεπτά, το μέλος liakjim έγραψε:

 


 1)Αν έμπαινες discord θα στο λέγαμε. Κρίμα.

  2)Επίσης κάνε με add στο steam να τα λύνουμε αυτά.
 

1) όλο το λέω αλλά στο τέλος το ξεχνάω ή βαριέμαι.

2) χτες γύρω στις 21:40 σου έστειλα το αίτημα (εκτος αν έκανα σε άλλο liakjim) και έκανα και 2 - 3 attemps να μπω μπας και το πάρεις χαμπάρι. 

 

Έγινε επεξεργασία από uhu
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1) όλο το λέω αλλά στο τέλος το ξεχνάω ή βαριέμαι.
2) χτες γύρω στις 21:40 σου έστειλα το αίτημα (εκτος αν έκανα σε άλλο liakjim) και έκανα και 2 - 3 attemps να μπω μπας και το πάρεις χαμπάρι. 
 


Δεν βλέπω κάποιο αίτημα.
Κάνε εδώ http://steamcommunity.com/profiles/76561197984961205/

Επίσης το discord έχει βγει για android. Βάλτο ρε παλιοτεμπελχανα!!! [emoji8]

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 1/16/2017 at 8:20 ΠΜ, το μέλος liakjim έγραψε:

Πολύ ωραία χθες, λίγοι και καλοί, μάχες για 30 γύρους με @tasosmich @panosdimp @rapid_fast .

Το αμάξι ( P1 όλοι ) , απόλαυση!!!

Πλάκα είχε...

@liakjim είχες πολύ καλόρυθμό στον αγώνα, ανεξάρτητα απο ποιά γραμμή επέλεγες να ακολουθήσεις...

Ο γέροντας @panosdimp κατάφερε πάλι να είναι γρηγορότερος απο εμένα μέσα στον αγώνα.. Θαυμάζω την σταθερότητα του και την

σταθερή του βελτίωση γύρο με το γύρο.. Μοναδικός.. Μοναδικός....

Στους τελευταίους 10 γύρους όπως καταλάβατε έψαχνα να βρώ νέα σημεία πατήματος μέσα και έξω απο την πίστα...

(Ετσι και αλλιώς θα σας αφηνα να περάσετε στον τελευταίο γύρο, σας πέρασα τελείως μπαμπέσικα όταν μπουζουριαστήκατε..  καλά που με περάσατε στα ίσια...)

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.