Jump to content



Ποιο εναλλακτικο vdsl modem/router/wifi dual band all in one και γιατι?


fits79

Recommended Posts

On 1/2/2017 at 2:14 ΜΜ, το μέλος YDinopoulos έγραψε:

Δεν μπορει τοσα ατομα να καταλαβαν λαθος... Το εχεις εκφρασει λαθος, γιατι κ εγω καταλαβα οτι θα ηθελες VOIP.

Εγω αυτο που καταλαβα ειναι οτι δε θελει την υπηρεσια VOIP, αλλα θελει το μηχανημα να την υποστηριζει για το μελλον

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Και εγω τα ιδια καταλαβα. Η προταση " δε προκειται να εχω voip προς το παρον" , δε σημαινει οτι δε θελεις , σημαινει οτι προφανως και (εφοσον το λες και ο ιδιος) θες να εχεις την δυνατοτητα αυτη οταν σε "αναγκασουν" στο μελλον. Ετσι μεταφραζεται, αν ειναι να τραβηχτει τοσο.

 

Και εγω εχω forthnet vdsl και ειμαι ευχαριστημενος, δεν αλλαζω anytime soon. 

Link to comment
Share on other sites

On 3/2/2017 at 9:22 ΜΜ, το μέλος slalom έγραψε:

Εγω αυτο που καταλαβα ειναι οτι δε θελει την υπηρεσια VOIP, αλλα θελει το μηχανημα να την υποστηριζει για το μελλον

 

On 5/2/2017 at 4:34 ΜΜ, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Και εγω τα ιδια καταλαβα. Η προταση " δε προκειται να εχω voip προς το παρον" , δε σημαινει οτι δε θελεις , σημαινει οτι προφανως και (εφοσον το λες και ο ιδιος) θες να εχεις την δυνατοτητα αυτη οταν σε "αναγκασουν" στο μελλον. Ετσι μεταφραζεται, αν ειναι να τραβηχτει τοσο.

 

Και εγω εχω forthnet vdsl και ειμαι ευχαριστημενος, δεν αλλαζω anytime soon. 

Ακριβως πεστε τα γιατι καποιοι ελεγαν οτι απο το πρωτο μου ποστ δεν μπορουσαν να καταλαβουν τι εννοω.

 

Ελα ομως που εσεις οι δυο καταλαβατε ακριβως αυτο που ηθελα να πω.

 

Γιατι παρακλαδι του λογου που μπαναριστικα ηταν αυτος.

 

Έγινε επεξεργασία από fits79
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.