Jump to content



24 (Twenty Four) - Series 1, 2 & 3 Box Set


skywriter

Recommended Posts

Ενδιαφέρομαι να αγοράσω τις 3 πρώτες σειρές απο την καταπληκτική σειρά 24 και βρήκα στο www.play.com αυτή την "προσφορά". Οπότε έχω να κάνω 2 ερωτήσεις. 1ον έχει ελληνικούς υπότιτλους το συγκεκριμένο box set? (region 2) και το play.com πραγματικά φέρνει τα προιόντα χωρίς έξοδα αποστολής? έχει αγοράσει κανένας απο εκεί για να μας πεί την γνώμη του?

Link to comment
Share on other sites

Έστειλα e-mail εχθές στο play.com και περιμένω απάντηση σχετικά με τους υπότιτλους . Πάντως λογικά δεν θα έχει υπότιτλους μια και είναι region 2? αν μου απαντήσουν θα σας ενημερώσω. Ελλάδα δεν το βρήκα πάντος :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από RootX

Χεχε, άμα έχεις δει ταινία με αυτού του είδους υπότιτλους, θα καταλάβεις...

Κλείνει η πόρτα στο background και σου γράφει "door shut".

για επιβεβαίωση είναι βρε συ

πως λέμε πχ ''format completed successfully'', έτσι και ''door shut successfuly''

:p

Αρχική απάντηση από skywriter

. Πάντως λογικά δεν θα έχει υπότιτλους μια και είναι region 2?

Συνήθως όχι....

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν σε μια φάση λέει Please see individual release for special feature and subtitle specifications. Υποθέτω οτι σημαίνει ότι είναι αυτούσια μεταφορά απο τα 3 box set και άρα ότι ισχύει για την κάθε σεζόν ισχύει και στην περίπτωση του box set

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν το play.com απάντησε μόλις τώρα και μου απαντήσαν τα παρακάτω

Thank you for your email.

The information regarding product specifications comes directly from the releasing supplier. Whilst we strive to keep our website as up to date as possible, we are unable to provide any further details than those specified.

All delivery is free no matter the destination.

We are very sorry that we could not be of further help on this occasion

Kind regards

Play

οπότε για τους υπότιτλους έχω μια αμφιβολία. Έψαξα και στο google αλλά δεν βρήκα τίποτα. Αν βρεί κανένας κάτι ας μας πεί. :)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν το βρήκα και εδώ και λέει κάποια specs σχετικά με το encoding συγκεκριμένα λέει

Region 2 encoding (Europe, Japan, South Africa and the Middle East including Egypt)

Οπότε με ένα βιαστικό :o συμπέρασμα υποθέτω οτι έχει και Ελληνικούς υπότιτλους. Ρίχτε μια ματιά αν δεν σας είναι κόπος και πέστε μου την γνώμη σας. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Συγγνωμη ρε παιδια αλλα ποιος ο λογος να σκασει κανεις τοσα λεφτα για τα γνησια και χωρις υποτιτλους

και να μην τα παρει σε "αντιγραφα ασφαλειας".....με ελληνικοτατους υποτιτλους

ουτε συλλεκτικη αξια εχουν ουτε τιποτα ιδιαιτερο συνοδευτικο υλικο....

Εγκω ντεν καταλαμπαινει πραγκματικα....χριτς χριτς

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Κοπρίτης

Συγγνωμη ρε παιδια αλλα ποιος ο λογος να σκασει κανεις τοσα λεφτα για τα γνησια και χωρις υποτιτλους

και να μην τα παρει σε "αντιγραφα ασφαλειας".....με ελληνικοτατους υποτιτλους

ουτε συλλεκτικη αξια εχουν ουτε τιποτα ιδιαιτερο συνοδευτικο υλικο....

Εγκω ντεν καταλαμπαινει πραγκματικα....χριτς χριτς

Ναι αυτό έκανα. κράτησα αντίγραφο ασφαλείας στον καλό μου βιντεοκλαμπά στα πρώτα 3 δισκάκια γιατί όλο τα χάνει. Θα κάνω το ίδιο και με τα υπόλοιπα. Πάντως καμμία φορά λέει να αγοράζεισ original μερικές ταινίες που σου αρέσουν (όχι όμως αυτή την φορά). Thanks for your help everyone (πσσσσ το γερμανικό μου σπάει κόκαλα). :p :happy2:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.