Jump to content



Tango-X Cup 2017 Season #2


GoMaR

Recommended Posts

10 hours ago, liakjim said:

Έχετε πολύ πλάκα τελικά.

Με τον Ιάσονα πειραζόμασταν μέσω chat για την 3η θέση (λες και έχει καμία σημασία).

Ήταν σίγουρος ότι ήταν 3ος για έναν βαθμό και του είπα να φάει ποινή (μαζί με σκατά)!!!

Λες και το ήξερα, έφαγε!

Το αναφέρω εδώ φυσικά μεταξύ σοβαρού και αστείου.

Ο μεν Ιάσονας παρεξηγήθηκε λες και δεν έχουμε πει τπτ, ο δε άλλος ένιωσε τα δικηγορίστικα ένστικτα να τον ζώνουν!!!:hehe:

Κάντε κανά μπάνιο ρε , σας πείραξε κιόλας η ζέστη. :hehe:

 

  Reveal hidden contents

 


Να ξερεις οτι ρεπορτ δε μου εκαναν, αλλα ΜΟΝΟΣ μου εξετεσα το συμβαν που εκανα λαθος και ηξερα οτι θα φαω ποινη απο τους αλλους δυο φιλους.
Οποτε αν ηθελα την τριτη θεση απλα θα μπορουσα να το αγνοησω μιας και δεν εφαγα ρεπορτ απο κανεναν.
Και σωστα τα λες, δεν εχει καμμια σημασια αλλα εσυ εστειλες ρεπορτ για να εξεταστει η 3η θεση οχι εγω οπως και 1,5 σελιδα τωρα που το συζηταμε.
Anyway συγχαρητηρια για το βαθρο αν ηθελες να ακουσεις αυτο! :)

Κανε κανα μπανιο να ηρεμησεις με τη σειρα σου γιατι ασχολεισαι με μλκιες :p

 


 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

το θεμα δεν ειναι τι λες, αλλα οτι εκανες.Οτι το κυνηγησες..
Anyway απλα για να σου κανουμε τη χαρη, απλα προσθεσαμε ατυπα(που δε φαινεται) εναν βαθμο για να φανεις 3ος :)

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Επαναλαμβάνω:
Είχατε κάνει λάθος ή δεν είχε διορθωθεί.
Δεν μου κάνατε ΚΑΜΙΑ χάρη λοιπόν, απλά τήρηση των αυτονόητων που γίνονται σε όλον τον κόσμο σε περίπτωση ισοβαθμίας.
Ακόμα δεν καταλαβαίνω γιατί το συζητάμε και προς τί το ύφος και γιατί δεν θα έπρεπε να το αναφέρω .[emoji53]

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, liakjim said:

Επαναλαμβάνω:
Είχατε κάνει λάθος ή δεν είχε διορθωθεί.
Δεν μου κάνατε ΚΑΜΙΑ χάρη λοιπόν, απλά τήρηση των αυτονόητων που γίνονται σε όλον τον κόσμο σε περίπτωση ισοβαθμίας.
Ακόμα δεν καταλαβαίνω γιατί το συζητάμε και προς τί το ύφος και γιατί δεν θα έπρεπε να το αναφέρω .emoji53.png

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

 

το έκαψες από υψηλό στροφάρισμα :hehe::kiss2::amen:

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.