Jump to content



Tango-X Cup 2017 Season #2


GoMaR

Recommended Posts

Να πω και γω με τη σειρά μου ένα ευχαριστώ στους διοργανωτές του cup....πέρασα πολύ ωραία....και σίγουρα ήταν ενδιαφέρων το reverse grid είχα πολύ ωραίες μάχες και ενώ υπήρχαν μερικά περίεργα συμβάντα νομίζω πως δεν έχουν σημασία μιας και όλοι οι αγώνες ήταν ανταγωνιστικοί και πάνω από όλα ενδιαφέροντες....ας ελπίσουμε και το επόμενο cup (αν υπάρξει) να είναι εξίσου ενδιαφέρον ή ακόμα και περισσότερο....θερμή παράκληση..Όχι άλλη Porsche :p

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια και από την μεριά μου για το όλο στήσιμο της διοργάνωσης και όλον αυτόν τον αγώνα, για να φέρετε εις πέρας το Cup! 
Προσωπικά το ευχαριστήθηκα αρκετά! Και κυρίως το reverse grid που αρκετοί στην αρχή το φοβήθηκαν. Δεν θα ξεχάσω την ξεχωριστή μάχη που δίναμε στον πρώτο αγώνα για την κατάκτηση της 15ης θέσης (ναι κατάκτηση!), που σου έδινε τη μοναδική δυνατότητα να έρθουν τα πάνω-κάτω ή πιο σωστά τα κάτω-πάνω :p στον 2ο αγώνα!
 

Ευχαριστώ τα καλά λόγια :redface:, και χάρηκα που μπόρεσα και συνέφερα έστω στο ελάχιστο στην ομαλή διεξαγωγή του Cup. 

Spoiler

Ετοιμάζω μια formula στο excelάκι, που θα αναδείξει τον πραγματικό νικητή του Cup, φυσικά εμένα :p


Μεταξύ μας...

Spoiler

Ακόμα την κατάταξη του πρώτου αγώνα θα υπολόγιζε :rubik: ο Ιάσονας :p :hehe:

 

Υ/Γ: γκουχ(ra)  γκουχ(ci) γκουχ(ng) :hehe:

Έγινε επεξεργασία από jumaru99
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, panosdimp said:

Ενα πρωταθληματάκι με τατούς θα είναι μούρλια ,θα φτιάξουμε και τα σκινς με τις μούτζες πάλι γιατί δεν μπορώ με τίποτα να τα απαρνηθώ.:D

 

47 minutes ago, GoMaR said:

Θα ηθελα οποιος μπορει με λιγα λογακια να γραψει τι αλλαγες θα ηθελε στο επομενο cup (στα πλαισια παντα που ακολουθει το Tango σαν γραμμη.Εννοω μην ακουσω racing car.)

Δε μας τα λες καλα :p

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Εγιναν τα reports, 
Εγινε και η κληρωση

 

WhatsApp Image 2017-06-25 at 12.48.23.jpeg

 


Αναμονη να ανεβει το βιντεο και υπομονη μεχρι το βραδυ που θα γυρισει ο @jumaru99 να μας φτιαξει το excel γιατι εχει γινει αλαλουμ :p

 

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος GoMaR έγραψε:

Εγιναν τα reports, 
Εγινε και η κληρωση

 

WhatsApp Image 2017-06-25 at 12.48.23.jpeg

 


Αναμονη να ανεβει το βιντεο και υπομονη μεχρι το βραδυ που θα γυρισει ο @jumaru99 να μας φτιαξει το excel γιατι εχει γινει αλαλουμ :p

 

 

Αγάπη μου...

Μου πέρασες εμένα την ποινή του απο πίσω μου...

Και με έβαλες να χάσω θέση...

Δώσε μου πίσω το χρόνο μου και μια θέση ακόμα...

Ελα, έλα...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το excelάκι είναι έτοιμο. Ένα μικρό-λαθάκι στην συμπλήρωση των ποινών, έσπασε την αλυσίδα, "crashάροντάς" το. :p
https://docs.google.com/spreadsheets/d/10Y7k1D-0RQ3BgKU0IeWVVs6NJcPxwSXh7csTJ5ELG00/

 

Συγχαρητήρια σε όλους μας! :D

 

Αναμένουμε την ανακοίνωση του νικητή! :jumpy:

 

@Georgiadis Giorgos @GoMaR @Lazy Dog @BladeGT @bill123 @tasosmich @rapid_fast @Aris Teidis @geovas77 @uhu @Anthemius @aKosmas @PolomanGR @wolves @angeln1ck @Oxide Burnedbrain @thazio @JohnnyGTR @jumaru99 @4WNikos @khr1s @Lylankor @akis_z80 @panosdimp @liakjim @wargasm @Xalara5618 @ferrarimanos @Nikolas  @fatalara @djkostas @racer

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Ισοβαθμία με Ιάσονα?
Να πω ( αν δεν κάνω λάθος ), με ίσες πρώτες θέσεις αλλά εγώ περισσότερες δεύτερες μήπως είμαι εγώ στην τρίτη θέση? ( έτσι να σκυλιασει[emoji39] )

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 11 λεπτά, το μέλος liakjim έγραψε:

Ισοβαθμία με Ιάσονα?
Να πω ( αν δεν κάνω λάθος ), με ίσες πρώτες θέσεις αλλά εγώ περισσότερες δεύτερες μήπως είμαι εγώ στην τρίτη θέση? ( έτσι να σκυλιασειemoji39.png )

Στην αυτόματη κατάταξη, λογίζεται μόνον το σύνολο των βαθμών. Σε περίπτωση σαν κι αυτή, λόγο έχουν οι διοργανωτές/κριτές.
Οπότε περισσότερα από τους ίδιους, μιας και δεν είστε οι μόνοι που ισοβαθμείτε :p

Έγινε επεξεργασία από jumaru99
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, liakjim said:

Ισοβαθμία με Ιάσονα?
Να πω ( αν δεν κάνω λάθος ), με ίσες πρώτες θέσεις αλλά εγώ περισσότερες δεύτερες μήπως είμαι εγώ στην τρίτη θέση? ( έτσι να σκυλιασειemoji39.png )

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

 


Θα τρεξουμε ενα duel ala fast and the furius για την διεκδικηση της 3ης θεσης :p

 

edit: θες και 3η θεση με 2πλασια και βαλε cuts????  εννοειται πως οχι :p

 

Έγινε επεξεργασία από GoMaR
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις με πετσοκόψατε :p τώρα τα είδα. Τα 10 αν κρίνεις από το αποτέλεσμα καταλαβαίνω, αλλά σαν παράπτωμα είναι απλά λάθος στα φρένα χωρίς σκοπιμότητα (πχ divebomb, τουλάχιστον τον Πάνο εκεί μπροστά δεν σκόπευα ούτε να τον πλησιάσω).

 

Θα ψηθεί κανένας για το summer cup του acrl με 911? :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Παρακατω ειναι το βιντεο απο την κληρωση του πρωταθληματος.

 

https://drive.google.com/open?id=0B9Bfiq8qNAgbYTdscnIza1hUaDA



Δε θα κανω mention τον τυχερο, για να δειτε ολο το βιντεο :p

 

Να ευχαριστησουμε για αλλη μια φορα το @TheLab για την χορηγεια του δωρου! :)


 

@Georgiadis Giorgos @GoMaR @Lazy Dog @BladeGT @bill123 @tasosmich @rapid_fast @Aris Teidis @geovas77 @uhu @Anthemius @aKosmas @PolomanGR @wolves @angeln1ck @Oxide Burnedbrain @thazio @JohnnyGTR @jumaru99 @4WNikos @khr1s @Lylankor @akis_z80 @panosdimp @liakjim @wargasm @Xalara5618 @ferrarimanos @Nikol

 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites


Θα τρεξουμε ενα duel ala fast and the furius για την διεκδικηση της 3ης θεσης [emoji14]
 
edit: θες και 3η θεση με 2πλασια και βαλε cuts????  εννοειται πως οχι [emoji14]
 

Έχω τιμωρηθεί για αυτά και άρα έχουν ληφθεί υπόψη.
Κατέβαινε...[emoji8]

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Σικεεεεεεεε η κλήρωση!!!!


Συγχαρητήρια

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, liakjim said:


Έχω τιμωρηθεί για αυτά και άρα έχουν ληφθεί υπόψη.
Κατέβαινε...emoji8.png

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

Σικεεεεεεεε η κλήρωση!!!!


Συγχαρητήρια

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Θα στησω στον Tango  την αναβαση mod πιστα που ανεβασες, θα τρεξουμε μαζι με ενα αμαξι φαση AE86 και ο πρωτος κερδιζει..
Ψησου!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.