Jump to content



Tango-X Cup 2017 Season #2


GoMaR

Recommended Posts

!!!Ανακοίνωση!!!

Λήξη προθεσμίας εγγραφών και δήλωσης ομάδων ορίστηκε να είναι η Τετάρτη  19/4, ώρα 23:59.

 

Έτσι και αλλιώς ουσιαστικά μία θέση έχει μείνει (μαζευτήκαμε 29 ζωή να έχουμε). 30 οδηγοί και 2 spectators.

Επίσης παρακαλώ όσοι δεν έχουν δημιουργήσει ακόμα ομάδα να γίνει και αυτό για να προλάβει ο Ιάσονας να ολοκληρώσει τα skin.

 

 

@tasosmich @wolves @liakjim @wargasm @uhu @Billys @fatalara @thazio @Aris Teidis @Georgiadis Giorgos @Thodoris1884 @khr1s @racer @jumaru99 @akis_z80 @Oxide Burnedbrain @PolomanGR @Lazy Dog @sosna @Lylankor @GeoF1 @panosdimp @rapid_fast @Anthemius @Dimitris Pappas @angeln1ck @konnos @aKosmas

@Mr. Rous @ferrarimanos @JohnnyGTR @NickAtsi @bill123 @spyder @Stelios F. @Etern4L @4WNikos @gchristod @geovas77

@Mr.Nekra @Xalara5618@BladeGT

 

Άντε καλή Ανάσταση και προσοχή στους δρόμους :kiss2::amen:

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Εκλεισαν οι θεσεις!
Ξαναλεω  πως για οποιον δεν ειναι σιγουρος για την συμμετοχη του, ας το δηλωσει εγκαιρα ωστε αν θελει καποιος να παρει την θεση του!
Και να επισημανω, πως ο σκοπος ειναι να γεμιζουμε το grid σε καθε αγωνα.Αν ειναι να τρεξει καποιος σε εναν αγωνα μονο, καλυτερα να μη τρεξει.

Link to comment
Share on other sites

Μπα που να φάτε τη γλώσσα σας.Μια χαρά περιγραφή θα ''ακούσετε'',με τα λόγια μου βέβαια θα σας κάνω να ''δείτε''.

 

Ιασονάκο αν κ αρκετά καθυστερημένα -μ@μήθηκε το σύμπαν από υγεία αλλά ευτυχώς πέρασε το δύσκολο- πολύχρωμος με υγεία κ καλή τύχη.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο,πολύ όμορφα,ευχαριστούμε!

Χακί δεν έχει?Κάτι σε λαδί?Κάτι σε σκούρο πράσινο?Το πιο άθλιο σκιν μας έκανες. Ξέρω ότι είναι κόπος να τα φτιάξεις,απλά μια παρατήρηση κάνω γιατί δε μου άρεσε της ομάδας μου. 

Link to comment
Share on other sites

Ολα γυαλιστερα θα ειναι :)

 

2 minutes ago, Oxide Burnedbrain said:

Μπράβο,πολύ όμορφα,ευχαριστούμε!

Χακί δεν έχει?Κάτι σε λαδί?Κάτι σε σκούρο πράσινο?Το πιο άθλιο σκιν μας έκανες. Ξέρω ότι είναι κόπος να τα φτιάξεις,απλά μια παρατήρηση κάνω γιατί δε μου άρεσε της ομάδας μου. 

Μονο και μονο επειδη το ειχες γραψει και δεν το εκανα,θα το ξανα προσπαθησω.Αλλα οχι αθλιο.Ισα ισα. ολα μου αρεσουν.Δε θα ανεβαζα κατι αν δε μου αρεσε.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, GoMaR said:

Ολα γυαλιστερα θα ειναι :)

 

Μονο και μονο επειδη το ειχες γραψει και δεν το εκανα,θα το ξανα προσπαθησω.Αλλα οχι αθλιο.Ισα ισα. ολα μου αρεσουν.Δε θα ανεβαζα κατι αν δε μου αρεσε.

ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΑΙΔΙ! :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.