Jump to content



Tango-X Cup 2017 Season #2


GoMaR

Recommended Posts

Εγω παντως ξεκινησα τα τεστακια στις πιστες(σε κονσολα βεβαια μεχρι να φτιαξω το pc)αυτη η brand hatch ουτε να την βλεπω δεν θελω.1.37.140 απο τον 5 γυρο...εκανα αλλους 37 γυρους και δεν επεφτε ο χρονος ουτε με αιτηση...με κανανε μηνυση απο την πορσε για δυσφημιση...κλαιγαν και τα πατακια της πορσε!!!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Υπομονή να τη μάθεις τη BrandsHatch, μόλις μπεις στο νόημα είναι απ τις καλύτερες πίστες μαζί με Oulton για μένα. Αμερικάνοι και Εγγλέζοι έχουν φοβερές πίστες.

 

Επίσης, 1:37 είναι μια αξιοπρεπής αρχή, δε νομίζω να το κάνω πολύ πιο κάτω και την έχω τρέξει αρκετά, αν και είναι με GT3 αυτοκίνητα.

Έγινε επεξεργασία από konnos
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ζητείται οδηγός για αγωνιστική ομάδα. Άριστο κλίμα συνεργασίας,με προοπτικές εξέλιξης και σοβαρές βλέψεις για βάθρο.

Ο ενδιαφερόμενος να επικοινωνήσει μαζί με μέσω pm. Προϋπηρεσία απαραίτητη!

Link to comment
Share on other sites

Έλα να μπαίνουμε στο κλίμα σιγά-σιγά, θα φτιάξουνε επιτέλους αυτό το αστείο AI που έχουνε; Μέγιστο strength και μόλις τους κοιτάξεις στραβά ανοίγουν τη γραμμή τους και σου λένε περάστε κύριε και όλα αυτά χωρίς practice και χωρίς setup. Το πορσικό είναι ευχάριστοπάντως νομίζω θα δώσει fun races.

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Έστω και με καθυστέρηση ευχαριστώ για την πρόσκληση Ιάσονα αλλά εκτός του ό,τι οι Κυριακές μου είναι κλεισμένες λόγω iR, δεν είμαι φαν των αγώνων με road cars. Ωραία η κίνηση για το δώρο, καλή επιτυχία σε όλους.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δε πειραζει Γιαννη..Σε ευχαριστουμε οπως και να εχει.
Να υπενθυμισω πως οι εγραφες ειναι ακομα ανοιχτες και αν ειναι εφικτο μεχρι το Πασχα να εχουν βρεθει και οι ομαδες..
Οχι τπτ αλλο για να μη τρεχουμε τελευταια στιγμη :p

 

Link to comment
Share on other sites


Παρακαλούνται οι @BladeGT και @uhu να ψηφισουν για επιλογή πίστας , όπως επίσης οι @Lylankor @rapid_fast @angeln1ck @4WNikos @JohnnyGTR να διορθώσουν τις ψήφους τους γιατί δεν έχετε ψηφίσει 5 :p

 

http://doodle.com/poll/ezgwt824reiazcn9#table

 

 

Έγινε επεξεργασία από GoMaR
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Toν παρασερνουν κατι ..γκομενες![emoji6](βλ. ΑΜS)!!!


Όχι.

Η αλήθεια είναι ότι :
1. Δεν συμφωνώ καθόλου με τους 2 μισαωρους αγώνες με τον 2ο σε reverse.
2. Γουστάρω κάτι πιο χαλαρό βλ races σε street fight με road cars χωρίς κάποια ώρα/μέρα, χωρίς δεσμεύσεις, χωρίς προπόνηση κτλ
3. Δεν θέλω να κλείσω τις Κυριακές τώρα που ανοίγει ο καιρός.

Βασικά το 2 που έγραψα έχει το 99% της βαρύτητας της αποχής.

Για να μην στεναχωρήσω όμως τον Ιάσονα, ας πούμε ότι είμαι μέσα, για απροσδιόριστο αριθμό αγώνων, χωρίς ομάδα ακόμα, κάτι σαν guest "star" [emoji87] και επειδή βλέπω ήδη 24 συμμετοχές και για να μην βάλω σε περαιτέρω έξοδα τα παιδιά για πιο μεγάλο σέρβερ, μόνο αν βρεθεί κενό.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

o server θα γινει 36αρης ετσι κιαλλιως.Μη σε απασχολει αυτο :)

Για τα αλλα μονο εσυ το ξερεις.
Επισης την πρωτη Κυριακη του Ιουνιου θα τελειωσει.
Εχεις ολο το καλοκαιρι μετα :p

 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ παίδες δεν θα μπορέσω να τρέξω αλλά είμαι πρόθυμος σε περίπτωση που υπάρξει στρίμ να βοηθήσω στην περιγραφή..Όχι για όλους τους αγώνες αλλά τουλάχιστον μέχρι τα μέσα Μαίου.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.