Jump to content



Tango-X Cup 2017 Season #2


GoMaR

Recommended Posts

πριν 4 λεπτά, το μέλος liakjim έγραψε:

Ίδιο χρόνο? Μάλλον θες έλεγχο στα αρχεία σου.
Έχεις να παίξεις και κάνα μήνα...emoji39.png

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Ναι ξεχασα παιζει να ειναι και ταχυτερος αυτος που κανει overdrive.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μετά από καιρό κατάφερα να μπω AC. Ρε μλκς τι αμαξάρα είναι αυτή;

Για να εξαλειφθεί η υποστροφή μετά το άπεξ, σε αναγκάζει να το τοποθετήσεις με τα φρένα στην είσοδο.

 

0nkVGMl.jpg

 

 

To λάστιχο σαν αίσθηση φέρνει πιο πολύ σε semi παρά σε ultra high performance. Τύπου Yoko AD08R.

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος GoMaR έγραψε:

Χαιρομαι που ασχολειστε τοσο με την αμαξαρα που επιλεχτηκε για το cup, αλλα θα γινουν αλλο θεμα..:D

Λιγο υπομονη μονο..

Αν ασχοληθώ σοβαρά με την αμαξάρα θα αμφισβητήσω ευθέως την στρεπτική του ακαμψία...:wub:

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Θερμά συγχαρητήρια για τη διοργάνωση του κυπέλλου.

Ήταν υπέροχη, και φοβερά επεισοδιακή..

Μπράβο σε όσους συμμετείχαμε και σε όλους που αγωνίστηκαν με πάθος και φαντασία..

Σε αναμονή του επόμενου, που θα έχει και Μόνζα!!!!

 

 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Ενα μεγάλο ευχαριστώ κι από μένα στους Ιάσονα και Γιώργο για το χρόνο και το μεράκι που διέθεσαν .

Εκπληκτικός ο teammate @rapid_fast επιτέλους δικαιώθηκε!

Συγχαρητήρια και στα υπόλοιπα παιδιά που συμμετείχαν ,ήθελε αρετή και τόλμη αυτή η συμμετοχή:D:T:!

Η αυλαία έκλεισε με φοβερά επεισοδιακούς αγώνες ιδιαίτερα για μένα αλλά έτσι είναι η ζωή τα θέλω μας δεν έχουν καμμία σχέση με την πραγματοποίησή τους, τ ακούς @GoMaR Ιασονάκο?

Ας μην είναι όμως αυτά ανασταλτικοί παράγοντες για μελλοντικές συμμετοχές !

Eπίσης κάποιοι πρέπει επιτέλους να συνηδειτοποιήσουν πως συναγωνίζονται   ανθρώπους και όχι  το ΑΙ του παιχνιδιού!:p:D;)

See you on track someday ...

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Άμα σας πω πως εξαφανίστηκα από ντροπή που δεν εμφανίστηκα από τον 3ο αγώνα και μετά θα το πιστέψετε ;

 

Ε λοιπόν αλήθεια είναι... ξεκίνησα με ενθουσιασμό και όρεξη να πάρω μέρος σε όλους τους αγώνες, ακόμα και απροπονητος, αλλά δυστυχώς οι οικογενειακές υποχρεώσεις δε μου το επέτρεψαν. Κάθε εβδομάδα έλεγα πως θα τρέξω την Κυριακή, αλλά όλο κάτι προέκυπτε... δύσκολη εποχή (βραδιάζει και αργά) αν είσαι γονιός και simracer, Προφανώς υποτίμησα τις οικογενειακές μου υποχρεώσεις.

Μακάριοι εστι οι ελεύθεροι!

 

Συγγνωμη για την απόσυρσή μου από το cup και παράλληλα πολλά πολλά συγχαρητήρια στους διοργανωτές για τον κόπο και τον χρόνο τους, αλλά κυρίως για το μεράκι τους και την άψογη διοργάνωση! 

 

Καλό καλοκαίρι παιδιά και ελπίζω από Σεπτέμβρη να ξαναβρεθούμε στις πίστες.

Έγινε επεξεργασία από Anthemius
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Άμα σας πω πως εξαφανίστηκα από ντροπή που δεν εμφανίστηκα από τον 3ο αγώνα και μετά θα το πιστέψετε ;
 
Ε λοιπόν αλήθεια είναι... ξεκίνησα με ενθουσιασμό και όρεξη να πάρω μέρος σε όλους τους αγώνες, ακόμα και απροπονητος, αλλά δυστυχώς οι οικογενειακές υποχρεώσεις δε μου το επέτρεψαν. Κάθε εβδομάδα έλεγα πως θα τρέξω την Κυριακή, αλλά όλο κάτι προέκυπτε... δύσκολη εποχή (βραδιάζει και αργά) αν είσαι γονιός και simracer, Προφανώς υποτίμησα τις οικογενειακές μου υποχρεώσεις.
Μακάριοι εστι οι ελεύθεροι!
 
Συγγνωμη για την απόσυρσή μου από το cup και παράλληλα πολλά πολλά συγχαρητήρια στους διοργανωτές για τον κόπο και τον χρόνο τους, αλλά κυρίως για το μεράκι τους και την άψογη διοργάνωση! 
 
Καλό καλοκαίρι παιδιά και ελπίζω από Σεπτέμβρη να ξαναβρεθούμε στις πίστες.


Αυτό το κείμενο copy - paste ακριβώς και για τη δική μου περίπτωση. :/

Στάλθηκε από το Redmi 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος Anthemius έγραψε:

Άμα σας πω πως εξαφανίστηκα από ντροπή που δεν εμφανίστηκα από τον 3ο αγώνα και μετά θα το πιστέψετε ;

 

Ε λοιπόν αλήθεια είναι... ξεκίνησα με ενθουσιασμό και όρεξη να πάρω μέρος σε όλους τους αγώνες, ακόμα και απροπονητος, αλλά δυστυχώς οι οικογενειακές υποχρεώσεις δε μου το επέτρεψαν. Κάθε εβδομάδα έλεγα πως θα τρέξω την Κυριακή, αλλά όλο κάτι προέκυπτε... δύσκολη εποχή (βραδιάζει και αργά) αν είσαι γονιός και simracer, Προφανώς υποτίμησα τις οικογενειακές μου υποχρεώσεις.

Μακάριοι εστι οι ελεύθεροι!

 

Συγγνωμη για την απόσυρσή μου από το cup και παράλληλα πολλά πολλά συγχαρητήρια στους διοργανωτές για τον κόπο και τον χρόνο τους, αλλά κυρίως για το μεράκι τους και την άψογη διοργάνωση! 

 

Καλό καλοκαίρι παιδιά και ελπίζω από Σεπτέμβρη να ξαναβρεθούμε στις πίστες.

 

Μία ώρα πριν, το μέλος wargasm έγραψε:

 


Αυτό το κείμενο copy - paste ακριβώς και για τη δική μου περίπτωση. :/

Στάλθηκε από το Redmi 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

 

Και εγω επισης...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Στο επόμενο (χμ υπεραισιόδοξο ακούγεται) πρωτάθλημα η λιποταξία θα τιμωρείται αυστηρά ,θα πέσουν πρόστιμα και δημόσια διαπόμπευση  ( δηλαδή  ατιμωτική περιφορά του καταδίκου μέσα στους δρόμους της πόλης ή του χωριού και η παράδοσή του στη χλεύη και στους προπηλακισμούς του πλήθους, πολλές φορές με συνοδεία βασανιστηρίων και μερικές φορές με κατάληξη την εκτέλεσή του):hehe:

Έγινε επεξεργασία από panosdimp
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Δε μπόρεσα να τρέξω στον τελευταίο αγώνα δυστυχώς. Με τη σειρά μου να πω και εγώ ένα μεγάλο ευχαριστώ στους διοργανωτές για τις ώρες που δαπάνησαν για να περάσουμε καλά. Χρειάζεται να αναφέρω το πόσο δύσκολο είναι όλο αυτό που έκαναν και όχι μόνο αυτοί αλλά γενικά κάθε άτομο που διοργάνωσε ένα πρωτάθλημα στην κοινότητα μας. Μιλάμε για ώρες δημιουργίας skins,γράψιμο κανόνων,συννενόησης μεταξύ τους,λύσιμο προβλημάτων,παρακολούθηση replays,γράψιμο excels,στήσιμο server και άλλα που δε μου έρχονται τώρα στο μυαλό. Μιλάμε για προσπάθειες μεγάλες και λυπάμαι που υπάρχουν άτομα που δεν τις εκτιμούν. Ευχαριστώ και πάλι και ελπίζω-εύχομαι να συνεχιστεί αυτή η φάση με τα cups,να έχουμε περισσότερες συμμετοχές και περισσότερη εμπειρία όλοι μας ώστε να το διασκεδάζουμε όλο και περισσότερο κάθε φορά. 

Συγχαρητήρια σε όλους τους συμμετέχοντες και κάτι παραπάνω σε αυτούς που βρέθηκαν στο βάθρο είτε ατομικά είτε ομαδικά!

 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.