Jump to content


αναζητηση αγορας για bluray dvdrecorder


Recommended Posts

Γεια σας  θελώ να  αγορασω ενα  dvd bluray recorder για να  γραφει  dvd και cd και  bluray μπορειτε να  μου προτεινετε  καπιες  επιλογες???καλες.. και σωστες

 

θελω ενα  που να τα κανει  ολα. και να  γραφει και να διαβαζει...σε dvd και cd και  bluray 

Link to comment
Share on other sites

πριν 10 λεπτά, το μέλος statiplulse έγραψε:

απλα  αυτο εινε 7.1 inches  το θεμα εινε θα χωραει στο  κουτι  μου?? εννοω  στην  βαση??

 

επειδη  διαβασα  οτι δεν παει σε  ολα τα  κουτια..

http://www.insomnia.gr/topic/653088-αναζητηση-αγορας-για-bluray-dvdrecorder/?p=55912989

Έγινε επεξεργασία από idonthave
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος statiplulse έγραψε:

απλα λεω  θα χωραει στο  κουτι  μου??

 

Υ x W x H = 7.09 x 5.83 x 1.66 inches

pm τι μου έστειλες? έχεις ανοίξει θέμα!

5,25" bay δεν έχει το κουτάκι σου, standar/fix είναι τα μεγέθη/συσκευές αυτά/ές.

Αν δεν χωράει λιμάρισε το λίγο αν το θέμα σου είναι το 7,09 με 7,1.

 

Spoiler

πάω να βγάλω την μπουγάτσα, καλή συνέχεια..

 

Έγινε επεξεργασία από idonthave
Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, το μέλος idonthave έγραψε:

5,25" bay δεν έχει το κουτάκι σου, standar/fix είναι τα μεγέθη/συσκευές αυτά/ές.

 

Υπάρχουν ορισμένα drives που είναι λίγο πιο μεγάλα ή πιο μικρά, δε ξέρω αν είναι κατασκευαστικό λάθος, αλλά μου έχει τύχει. 

Ωστόσο μπορεί να μετρήσει το 5.25" bay και να δει αν χωράει , που θα χωράει λογικά.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 4 λεπτά, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Υπάρχουν ορισμένα drives που είναι λίγο πιο μεγάλα ή πιο μικρά, δε ξέρω αν είναι κατασκευαστικό λάθος, αλλά μου έχει τύχει. 

Ωστόσο μπορεί να μετρήσει το 5.25" bay και να δει αν χωράει , που θα χωράει λογικά.

Έχω συναντήσει να μην μπαίνει το drive (με ζόρι θα μπει) αλλά να είναι και θέμα του κουτιού και το ίδιο ακριβώς σε άλλο κουτί να μπαίνει αέρα.

Στο corsair760t στην μεσαία κ κάτω θέση  μπαίνει εύκολα, στην πάνω με δυσκολία (2 διαφορετικά drives).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.