Jump to content



ενδιαφερομε να  αγορασω εναν ssd  δισκο   πιον  μου προτεινετε να  αγορασω?


Recommended Posts

γεια σας  ενδιαφερομε να  αγορασω εναν ssd  δισκο   πιον  μου προτεινετε να  αγορασω??  θελω  να  παρω εναν που να εινε το  πολυ μεχρι και 1  ΤΒ  ..

 

 

θελω εναν παρα  πολυ καλο και αξιοπιστο.. και  γρηγορο..

 

θελω  να μου προτεινετε  ssd  δισκους  στο 1 TB....

 

βασικα με συμβουλευετε να παρω πιο κατω απο 1 TB?? 

 

πιο θα ειτανε το καλυτερο??? εννοω στον ssd  να εχω  μονο το λέιτουργικο συστημα??  η να εχω και τα παιχνιδια.//?? και τα προγραμματα?..

βασικα τι χωριτικοτητας ssd με  συμβουλευετε να αγορασω?? και πια μαρκα εινε καλυτερη και εμπιστη??

Link to comment
Share on other sites

http://www.insomnia.gr/topic/558140-βοήθεια-προτάσεις-αγοράς-σκληρών-δίσκων/?p=55925068

 

On 16/8/2017 at 11:47 ΜΜ, το μέλος statiplulse έγραψε:

Περα  απο αυτο το συστημα  που εχω  αυτη  την στιγμη εινε ενας 4770 k στα  4,5  overcloking..  μια καρτα  γραφικων  780  ,,  μια  16  γιγα μνημη ,, 4  σκληροι δισκοι των 4  τΒ  ,, μια οθονη 29 ιντσων.. ενας ssd  diskos ,,μια καρτα  ηχου  που εχω

Samsung 850 Pro 512GB και τν κάνεις υβριδικό μ'έναν από τους 4ΤΒ που έχεις, πως google it

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.