Jump to content



Αγορά Headset μεχρι 150€


Recommended Posts

Τα βρήκα στο amazon 69€ αλλά βλέπω πολλά αρνητικά σχόλια....Το κακό ειναι οτι μένω σε μια πολη π εχει κ public και Multirama και Kotsovolo και κανένας δεν εχει demo ακουστικά να παω να τα δοκιμασω...(Τραγικο)

Με σχεση τα xyperX στον ηχο ειναι καλύτερα?

 

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Hello guys...Έπεστρεψα μετά απο μεγάλη αποχή στο pc...Με εφαγε η δουλεια...Καιρός λίγο να παίξω και κανα game...:P 

Τι ακουστικά να πάρω???

Ασύρματα η ενσύρματα??

5.1 Η 2.1???

Τα λεφτά ειναι μέχρι 150 ευρώ..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
πριν 34 λεπτά, το μέλος Darap21 έγραψε:

Καλημερα...Έκατσα και διάβασα ενα άρθρο πολυ καλο για ακουστικά και τελικά αποφάσισα να πάω σε on ear ακουστικά...Έχετε κάποια προτίμηση ???

 

 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πήρα τα revolver, επειδή τα βρήκα σε πολύ καλή τιμή. Τίμια ακουστικά, καλό μικρόφωνο, καλό ήχο και καλή ποιότητα κατασκευής.

Τα δύο θέματα που έχω είναι το βάρος και η εφαρμογή στα αυτιά είναι λίγο προβληματική όταν φοράς γυαλιά. Επίσης το καλοκαίρι είναι κάπως ζεστά.

 

Αυτά που αντικατέστησα ήταν ένα ζευγάρι Sennheiser PC-150, τα οποία ήταν ασύγκριτα πιο ελαφρά και βολικά, με εξίσου καλό ήχο (με λίγο λιγότερο μπάσο και χωρίς απομόνωση από το περιβάλλον όμως) αλλά δυστυχώς χειρότερη ποιότητα κατασκευής.

 

Αν θυμάμαι σωστά, κάποια Cloud έχουν μονό καρφί, οπότε θα θέλεις μετατροπέα από μονό σε διπλό για μικρόφωνο/ακουστικά, τσέκαρέ το πριν καταλήξεις.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, minast said:

Εγώ πήρα τα revolver, επειδή τα βρήκα σε πολύ καλή τιμή. Τίμια ακουστικά, καλό μικρόφωνο, καλό ήχο και καλή ποιότητα κατασκευής.

Τα δύο θέματα που έχω είναι το βάρος και η εφαρμογή στα αυτιά είναι λίγο προβληματική όταν φοράς γυαλιά. Επίσης το καλοκαίρι είναι κάπως ζεστά.

 

Αυτά που αντικατέστησα ήταν ένα ζευγάρι Sennheiser PC-150, τα οποία ήταν ασύγκριτα πιο ελαφρά και βολικά, με εξίσου καλό ήχο (με λίγο λιγότερο μπάσο και χωρίς απομόνωση από το περιβάλλον όμως) αλλά δυστυχώς χειρότερη ποιότητα κατασκευής.

 

Αν θυμάμαι σωστά, κάποια Cloud έχουν μονό καρφί, οπότε θα θέλεις μετατροπέα από μονό σε διπλό για μικρόφωνο/ακουστικά, τσέκαρέ το πριν καταλήξεις.

Κατσε δεν εχει μετατροπεα μεσα? Το cloud 1 ειχαν...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.