Jump to content



Φορητός / πτυσσόμενος πάγκος εργασίας


Recommended Posts

Είμαι σε αναζήτηση φορητού πάγκου εργασίας. Οι λόγοι είναι 2. Πρώτα γιατι ο βασικός πάγκος δεν είναι πάντα εύκολα προσβάσιμος εξαιτείας  αυτοκινήτου το οποίο εμποδίζει και πρέπει να μπαίνει-βγαίνει. Επίσης για ψιλο-δουλειές ή δουλίτσες που απαιτούν φορητότητα ψάχνω να βρώ πτυσσόμενο πάγκο ο οποίος θα εξυπηρετήσει τέτοιες καταστάσεις. Εχω δει στο youtube διάφορες λύσεις και έχω ξεχωρίσει 2-3 περίπτωσεις (Worx Pegasus, Keter και Holzman) οι οποίες κινούνται στα 100-150 ευρώ που είναι και το ανώτατο όριο που μπορώ να διαθέσω. Εχει κάποιος εμπειρία απο τέτοια περίπτωση ?

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις πληροφορίες. Ο τύπος εδω έχει λυσσάξει με τον Worx και τον τεστάρει με οτι πάγκο κυκλοφορεί στην αγορά :D

 

Το θέμα είναι οτι τον Worx δεν μπορώ να τον βρώ σε online μαγαζί παρα μόνο στο amazon.co.uk στο οποίο τουλάχιστον για την ώρα είναι εκτός στόκ.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 17 λεπτά, το μέλος dirving69 έγραψε:

Ευχαριστώ για τις πληροφορίες. Ο τύπος εδω έχει λυσσάξει με τον Worx και τον τεστάρει με οτι πάγκο κυκλοφορεί στην αγορά :D

 

Το θέμα είναι οτι τον Worx δεν μπορώ να τον βρώ σε online μαγαζί παρα μόνο στο amazon.co.uk στο οποίο τουλάχιστον για την ώρα είναι εκτός στόκ.

Αν έχεις πεισθεί δες αυτό το Link από Amazon Γερμανίας https://www.amazon.de/WX060-1-Jawhorse-aufspannung-Workstation-Werkzeugablage/dp/B01C2NZZTS/ref=sr_1_1?s=industrial&ie=UTF8&qid=1513962287&sr=1-1&keywords=worx . Ίδιο πάγκο χρησιμοποιούν πολλοί που κάνουν κατασκευές στο youtube π.χ. April Wilkerson

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.