Jump to content



αγορα ενος εκτυπωτη


Recommended Posts

Γεια σας θελουμε να  αγορασουμε εγω και  η  κοπελα  μου εναν εκτυπωτη  πιον μας προτεινετε??

βασικα να εινε  lazer η να εινε  ψεκασμου? θελουμε εναν παρα  πολυ καλο. να εχει καλα χρωματα, καλα μελανια καλης  ποιοτητας  ,τον θελουμε επειδη  γραφουμε παρα  πολλα κειμενα και επισης ασχολουμαστε ,με  φωτογραφιες σχεδια..

Link to comment
Share on other sites

βασικα  θα εκτυπωνουμε στο σπιτι (.Φωτογραφίες,   Κείμενα ,Κείμενα με φωτογραφίες  Έγχρωμα και   ασπρόμαυρα)
και επισης  θα εκτυπωνουμε και  μπροστα και πισω.
αλλες  φορες  μπροστα, αλλες φορες  πισω, αλλες  φορες και απο τις 2 μεριες.
Θα εκτυπώνουμε 100 σελίδες την ημέρα επειδη κανουμε παρα  πολυ δουλέια.
επισης το μεγεθος να εινε   Α4, Α3, μικρότερο,και μεγαλύτερο τα θελουμε  ολα. βασικα..
με  τα λεφτα δεν εχουμε προβλημα αρκει να  βρουμε ολα  αυτα που ζηταμε.

Έγινε επεξεργασία από dimitris20305
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 16 λεπτά, το μέλος dimitris20305 έγραψε:

βασικα  θα εκτυπωνουμε στο σπιτι (.Φωτογραφίες,   Κείμενα ,Κείμενα με φωτογραφίες  Έγχρωμα και   ασπρόμαυρα)
και επισης  θα εκτυπωνουμε και  μπροστα και πισω.
αλλες  φορες  μπροστα, αλλες φορες  πισω, αλλες  φορες και απο τις 2 μεριες.
Θα εκτυπώνουμε 100 σελίδες την ημέρα επειδη κανουμε παρα  πολυ δουλέια.
επισης το μεγεθος να εινε   Α4, Α3, μικρότερο,και μεγαλύτερο τα θελουμε  ολα. βασικα..
με  τα λεφτα δεν εχουμε προβλημα αρκει να  βρουμε ολα  αυτα που ζηταμε.

Έπος. Να 'σαι καλά. Γέλασα με την ψυχή μου. Αρνούμαι να σχολιάσω, γιατί θα είναι σαν να κλέβω εκκλησία.

Αλλά, μωρέ αδερφέ μου, είναι δυνατόν; Θα εκτυπώνετε και μπροστά και πίσω και από τις δύο μεριές; Και α4, α3, μικρότερο και μεγαλύτερο:hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe:;

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, το μέλος mimisb13 έγραψε:

Μέχρι 500 ευρώ  και από μπροστά  μόνο μπορείς να πάρεις τον Samsung 850 Pro 1TB. Είναι καλός. 

Και αν κάποιος δεν θέλει μόνο από μπροστά; Ξεχνάς ότι υπάρχουν και παρεκκλίσεις στο θέμα της εκτύπωσης...:hehe:

Υπάρχουν αυτοί που θέλουν από μπροστά αλλά και από πίσω.:p

  • Like 2
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

μαλλον δεν  μπορειτε να με  βοηθησετε..να στε καλα  παιδια..δεν προκειτε να πω κατι. αλλο. ευχομε το 2018  οτι καλυτερο  για  ολους..  και οσο για το θεμα  γιατι κτες  ειχα αλλο ονομα  εινε επειδη οτι κτες ενας διαχειριστης και δεν  γνωριζω τον  λογο με  εκανε ban..και παλι ζηταω συγνωμη.,. αν δεν  μπορειτε να με  βοηθησετε δεν  υπαρχει προβλημα.. σε αυτο..

 

το πραγματικο μου  ονομα εινε δημητρης και οχι σοφοκλης και ειμε ειλικρινεις σε παρα  πολλα πραγματα..

Έγινε επεξεργασία από dimitris20305
Link to comment
Share on other sites

και σε σενα mimisb13  Χρόνια πολλά. Καλή χρονιά  και σε σενα  φιλε  μου και σε ολα τα παιδια  εδω μεσα.. θελω το 2018 να  μας ερθει με ομορφα πραγματα

 

και θελω να κανω μια νεα αρχη εδω μεσα,με ολα τα παιδια εδω μεσα..

Έγινε επεξεργασία από dimitris20305
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 6 λεπτά, το μέλος dimitris20305 έγραψε:

και θελω να κανω μια νεα αρχη εδω μεσα,με ολα τα παιδια εδω μεσα..

Το νέα αρχή είναι επειδή ήσουν ατιμούλικο παλιότερα και το ξεκίνησες στραβά. Έτσι για να χαρείς, ξεκίνα με τα άλλα παιδιά και άσε με εμένα για αργότερα...

Καλή χρονιά με υγεία και είθε ο παντοδύναμος να δώσει φώτιση σε μερικούς και υπομονή στους υπόλοιπους.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

 θα κανω  μια νεα αρχη  γιατι εκανα παρα πολλα λαθοι  και αυτο με στεναχορει παρα  πολυ.

 

p55  καλη χροννια και υγεια και σε σενα  φιλε  μου.

πραγματικα  η κοπελια μου και εγω  θελώ να  αγορασουμε εναν inject πιο  πολυ με νοιαζει  για την  κοπελια  μου  γιατι  κανει παρα  πολλες εργασιες.

βγαζει  φωτοτυπιες,, γραφει παρα  πολλα κειμενα, μετα ασχολειτε με το fotoshop με φωτογραφιες..και τις ειχα  υποσχεθει τοσο καιρο οτι θα περναμε εναν ιnject.

αν  μπορειτε να μας προτεινετε μεχρι 600 ευρω το  πολυ .. παραπανω λεφτα δεν  μπρορουμε να διαθεσουμε..αρκει να εινε καλος  για ολες τις χρησεις..αν εχετε να μας προτεινετε  καπιους καλους στα λεφτα  αυτα ..

Έγινε επεξεργασία από dimitris20305
Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους μαζί το κάναμε εδώ μέσα.

πριν 5 ώρες, το μέλος dimitris20305 έγραψε:

μαλλον δεν  μπορειτε να με  βοηθησετε..να στε καλα  παιδια..δεν προκειτε να πω κατι. αλλο. ευχομε το 2018  οτι καλυτερο  για  ολους..  και οσο για το θεμα  γιατι κτες  ειχα αλλο ονομα  εινε επειδη οτι κτες ενας διαχειριστης και δεν  γνωριζω τον  λογο με  εκανε ban..και παλι ζηταω συγνωμη.,. αν δεν  μπορειτε να με  βοηθησετε δεν  υπαρχει προβλημα.. σε αυτο..

το πραγματικο μου  ονομα εινε δημητρης και οχι σοφοκλης και ειμε ειλικρινεις σε παρα  πολλα πραγματα..

Όχι, δεν είμαστε γιατροί για να σε βοηθήσουμε.

είσε ειλικρινείς; Δηλαδή, εμμέσως πλην σαφώς, παραδέχεσαι τη δισυπόστατη φύση σου. Και Σοφοκλής και Δημήτρης. Εισε ειλικρινείς:hehe:.

Στο ότι τρολάρεις όμως, δεν είσαι ειλικρινής (ή ειλικρινείς) και με στεναχωρείς λίγο. Σου ξέφυγε αυτό. Να το κοιτάξεις.

Link to comment
Share on other sites

ζητησα  συγνωμη  DEADLAZARUS

 

στο  θεμα πολυμηχανηματος inkjet  μπορεις να μας  βοηθησεις?? αν  μπορεις.  φυσικα..

και παλι  φιλε μου  καλη χροννια να εχεις και οτι καλυτερο στην ζωη σου 

DEADLAZARUS..

Έγινε επεξεργασία από dimitris20305
Link to comment
Share on other sites

χροννια  πολλα και σε σενα  καρμεν  ευχομε το νεο ετος να εινε οτι καλυτερο  στην ζωη σου

 

το μονο πραγμα  που ζηταω αν  μπορειτε να μου δωσετε  επιλογες σε  πολυμηχανηματα inkjet??

Έγινε επεξεργασία από dimitris20305
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.