Jump to content



Πρόταση για πολυμηχάνημα μέχρι 60 €


Recommended Posts

Παιδιά το θέλω μόνο για εκτύπωση μερικών σελίδων το μήνα γιαυτό θα μείνει το κόστος χαμηλά.Έχω να ασχοληθώ με εκτυπωτές 15 χρόνια και έχασα επαφή με το αντικείμενo γιαυτό ρωτάω.Απο Ελλάδα θα γίνει η αγορά.

Link to comment
Share on other sites

https://www.skroutz.gr/s/7878062/HP-DeskJet-2130-AiO.html

 

€40 απο Κωτσοβολο με 3 χρονια εγγυηση. Τον εχω ενα χρονο στον δευτερο υπολογιστη στο σπιτι, για λιγες σελιδες το μηνα ειναι μια χαρα (και plug and play στο Linux:))

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

τα μελάνια είναι πιο ακριβά από τον εκτυπωτή....!!!!! βούτα τον χαλαρά....

Ευτυχώς παίρνεις πολύ αξιόλογα πολυμηχανήματα πλέον για κάποιον που θέλει μια εκτύπωση στο τόσο...πολυ καλό...

Link to comment
Share on other sites

1 Black +1 Colour.  Βγαζω περιστασιακα διαφορες φωτοτυπιες και τυπωνω λιγες σελιδες καθε μηνα, σχεδον ενας χρονος περασε και δεν εχουν τελειωσει.

 

 

2 minutes ago, dellman said:

 

Ειναι το XL αυτο, για υπερδιπλασιες σελιδες. Τα κανονικα ειναι φθηνοτερα.

 

https://www.plaisio.gr/wizards/FindYourCartridge.aspx?manufacturer=HP&series=DESKJET&model=3639&catalog=60

Link to comment
Share on other sites

Περιπου 160 σελιδες draft εχω τυπωσει, φορολογικα, ενφια, τελη, φωτοτυπιες ταυτοτητας, ιατρικων εξετασεων και διαφορα αλλα ψιλοπραγματα. Για περιστασιακη χρηση ειναι ΟΚ, αυτο ζηταει ο @edward

Link to comment
Share on other sites

Καλός φαίνεται είδα video και μερικά review αλλά θα φτάσω στο κόστος που έγραψα γιατί πιστεύω έχω καλύτερες επιλογές.Οπότε κοντά στα χρήματα που λέω βρήκα

 

HP ENVY 4527 ~65€

HP OfficeJet 3831  ~60€

 

Στο eshop για 2 μέρες ακόμα έχει προσφορά τον HP ENVY 5030 στα 60€ χωρίς έξοδα αποστολής

 

και στο public HP Deskjet 3835 και αυτό προσφορά στα 55€

 

Ποιόν απ'αυτούς τους τέσσερις;

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.