Jump to content



Βοήθεια για custom υδρόψυξη !!!!


kontak

Recommended Posts

  • Replies 48
  • Created
  • Last Reply

Maaaaa με 120 ψυγειο θα εχεις τεραστια διαφορα!!!! Βαλτο απο πανω! Ουτως η αλλως το να το βαλεις μεσα δεν λεει λογω θερμοκρασιων εκει μεσα! Καλυτερα εξω οτι και να παρεις.

Link to comment
Share on other sites

Aν τους πεις μισης ιντσας θα καταλαβουν...αν και τωρα ειδα αυτο για τους tygon. Δεν αξιζουν τα λεφτα τους. Παρε τους clearflex απο την checkmate με 7,5 ευρω το μετρο μου φαινεται. Καποιος απο δω ειχε βρει tygon στιν αθηνα μου φαινεται σε μικροτερη τιμη και λιγο ποιο δυσκαμπτους απο του multirama. Τygon σωληνες θα σου βγουν 25 με 30 ευρω...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Elu Thingol [Σήμερα, στις 17:09]

Aν τους πεις μισης ιντσας θα καταλαβουν...αν και τωρα ειδα αυτο για τους tygon. Δεν αξιζουν τα λεφτα τους. Παρε τους clearflex απο την checkmate με 7,5 ευρω το μετρο μου φαινεται. Καποιος απο δω ειχε βρει tygon στιν αθηνα μου φαινεται σε μικροτερη τιμη και λιγο ποιο δυσκαμπτους απο του multirama. Τygon σωληνες θα σου βγουν 25 με 30 ευρω...

H φιλε μου Elu Thingol ελα ρεντη στο τελος της αγιου ελευθεριου στο χρωματοπωλειο εχει τους clearflex με 1 ευρω το μετρο;):p :P :p

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά για να μήν ανοίγω νέο θέμα πώς μπορώ να βρώ μπλόκ απο τον 11?

έστειλα εμαιλ κ πμ κ τπτ!

εγώ έχω καταλείξει σε Λ25 κ μπολάκι.Τα υπόλοιπα τα ψάχνω. το τρανσίτ δε μπορώ να το βρώ γμτ μου.είμαι κρήτη.μπορεί να βοηθήσει κανείς?έχω κάποιον που μπορώ να στείλω σε μαγαζί αλλά όχι σε μάντρα!

αν θέλει κανείς άλλος να με βοηθήσει και να μου στείλει ένα...λέμε τώρα!

το water δε το θέλω για overclock αλλά για το θόρυβο και χαμηλές θερμοκρασίες

Link to comment
Share on other sites

Toτε, αμα το θες για χαμηλο θορυβο ειναι που πρεπει να παρεις ψυγειο με 120mm φανακια. Για να φτασουν οι 80αριδες το flow των 120αρηδων...θελουν πολλες στροφες...παρα πολλες, αρα και πολυ θορυβο! Οποτε ξερεις πιο προτεινω εγω. Τρανσιτ θα μπορουσε να σου στειλει ο 11 ετοιμο με το ρακορακια του κλπ. αλλα αποτι ξερω τωρα γενικα εχει πηξει...οποτε αν θες περιμενε λιγο ακομη και πανε σε ετοιμο...

Link to comment
Share on other sites

Elu Thingol σε μένα μιλάς?!?!

Εγώ δε βιάζομαι απλά θέλω να ξέρω τιμή του μπλόκ και του ψυγείου να δώ αν μπορώ να το αντέξω και μετά να του δώσω το ΟΚ. Τώρα απλά ψάχνομαι και σαν πρώτη επιλογή έχω τον 11.Αν με απορρίψει αυτός ή εγώ τότε θα συνεχίσω το ψάξιμο.απλα θέλω να ξέρω τι να κάνω ;)

Link to comment
Share on other sites

Να σε σενα μιλαω:)

Κοιταξε απο τιμη θα ταντεξεις σιγουρα καθοτι το μπλοκ του 11 ειναι καπου στα 50 και το τρανσιτ καπου στα 60. Τωρα σου λεω...εχει πηξει οποτε...διαλεξε...αναμονη η κατι αλλο ετοιμο. Παντως το αντιστοιχο διπλο ψυγειο του μουλτιραμα ειναι πολυ καλο και κοστιζει 60 ευρω, μου φαινεται...τωρα για μπλοκ ετοιμο...δεν ξερω, σε αφηνω στους αλλους!:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.