Jump to content


F1-2018 CODEMASTERS


GeoF1

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Αντιμετωπιζω προβλημα με την εγκατασταση , καταρχην να ρωτησω αγορασα σημερα f1 2018.Πρεπει οποσδηποτε να κανω λογοριασμο steam για να παιξει?Εγω εκανα ,εγκατασταθηκε το παιχνιδι και παω στο εικονιδιο που ειναι στην επιφανειας εργασιας να το ανοιξω για να παιξει και  δεν παιζει.Απο που το ξεκιναω?Γιατι μου το κατεβαζει το παιχνιδι στο steam αφου το εκανα εγκατασταση απο τα 4 dvd?

Έγινε επεξεργασία από def
Link to comment
Share on other sites

Δεν εχει σημασια αν εκανες εγκατασταση απο dvd, αν το παιχνιδι για να ανοιξει ζητα steam τοτε κανεις λογαριασμο και παιζεις.

btw πολλα και καλα λογια για το παιχνιδι καλους αγωνες @def.

  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, Proteas said:

Δεν εχει σημασια αν εκανες εγκατασταση απο dvd, αν το παιχνιδι για να ανοιξει ζητα steam τοτε κανεις λογαριασμο και παιζεις.

btw πολλα και καλα λογια για το παιχνιδι καλους αγωνες @def.

σε ευχαριστω για την ενημερωση απο που το ανοιγω? Απο το εικονιδιο στην επιφανεια εργασιας η απο το steam?Γιατι ουτε και απο το steam μου το ανοιγει

Link to comment
Share on other sites

Καταρχην δες που εχει γινει εγκατασταση αν ειναι μεσα στους φακελους του steam δηλαδη, μπορει να χρειαστει να το βγαλεις

και να το ξαναβαλεις κανονικη εγκατασταση με dvd αλλα με το steam ανοιχτο.

 

Το DVD παλι λεει φιλος δεν ειχε κλειδι steam ?

Έγινε επεξεργασία από Proteas
Link to comment
Share on other sites

Μηπως απλα κατεβαζει ενημερωσεις;;;; Γιατι εσυ το εκανες εγκατασταση απο το dvd οποτε ισως υπαρχουν διαθεσιμες ενημερωσεις. Που αν δε γινουν, δε θα στ ανοιξει το παιχνιδι

Link to comment
Share on other sites

παν τος σε φακελο μεσα δεν υπαρχει στα windows , το ξανακατεβαζω , δηλαδη αν δεν εχεις ιντερεντ δεν μπορεις να το παιξεις? Πως μπορω να δω τους φακελους του steam? Τοτε γιατι αγοραζουμε το dvd ,Και πρeπει να το κατεβασουμε και απο το steam?

23 hours ago, Proteas said:

Καταρχην δες που εχει γινει εγκατασταση αν ειναι μεσα στους φακελους του steam δηλαδη, μπορει να χρειαστει να το βγαλεις

και να το ξαναβαλεις κανονικη εγκατασταση με dvd αλλα με το steam ανοιχτο.

 

Το DVD παλι λεει φιλος δεν ειχε κλειδι steam ?

εχει κλειδι το περασα με επιτυχια.

Έγινε επεξεργασία από def
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχουν παιχνιδια στο STEAM που μπορεις να παιξεις και offline.

C:\Program Files (x86)\Steam(*1)\steamapps\common(*2)

1= O φακελος του Steam στο pc. 2= Ο φακελος του Steam οπου ειναι τα παιχνιδια.

Αλλοι αγοραζουν dvd για την συλλογη τους αλλοι γιατι δεν μπορουν να αγορασουν παιχνιδια μεσω net.

Και για να μην χαλασουμε το θεμα οτι απορια εχεις περι steam εδω.

 

  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

Τιποτε και παλι το εκανα απεγκαταστση και το ξαναπερασα αλλα παλι δεν ανοιγει το παιχνιδι.Φακελος στον υπολογιστη μεσα υπαρχει μεσα στο steam αλλα δεν μου ανοιγει απο κει.

Link to comment
Share on other sites

θα το δοκιμασω ευχαριστω ,προς το παρον το εχω εγκαταστησει σε ενα μηχανημα με q9450 ,630gt 2gb και 8gb μνημη

Έγινε επεξεργασία από def
Link to comment
Share on other sites

κανω διπλο κλικ πανω στο εικονιδιο για να ανοιξει και μου γραφει προετοιμασια για εκκινηση και μετα δεν κανει τιποτε αλλο.

Μου βγάζει και αυτο,εκανα αυτο που λεει αλλα ......τιποτε

2018-09-28-17-08-18.jpg

 

Έγινε επεξεργασία από def
Link to comment
Share on other sites

Εδω εισαι https://www.smartftp.com/support/kb/the-program-cant-start-because-api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0dll-is-missing-f2702.html

 

Φιλος παλι λεει να βαλεις την 2015 εκδοση https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=48145

Έγινε επεξεργασία από Proteas
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

περασα τασ 10αρια και περιμενω να δω...με τις οδηγιες δεν εγινε τιποτε.Λεει αν δεν γινει κατι περασε τα 10ρια που υπαρχει ενσωματωμενο το αρχειο.

Link to comment
Share on other sites

On 9/27/2018 at 9:33 PM, def said:

παν τος σε φακελο μεσα δεν υπαρχει στα windows , το ξανακατεβαζω , δηλαδη αν δεν εχεις ιντερεντ δεν μπορεις να το παιξεις? Πως μπορω να δω τους φακελους του steam? Τοτε γιατι αγοραζουμε το dvd ,Και πρeπει να το κατεβασουμε και απο το steam?

εχει κλειδι το περασα με επιτυχια.

εχεις κανα φιλο κλειδαρα ?????

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.