Jump to content



Στρατός: Ποιός παρουσιάζεται;; (ArmyLab)


morph

Recommended Posts

Γτ ρε συ; Δεν περασες καλα στο Ναυπλιο. Εχω ακουσει οτι ο διοικητης και καποιοι λοχαγοι ειναι αξιαγαπητοι :p

Sent from my Note II using Tapatalk

Για να είμαι ειλικρινής πέρασα καταπληκτικά. Αλλά και πέρα από αυτό γνώρισα κάποια στελέχη τόσο αξιόλογα που πραγματικά λυπαμαι που δεν θα μπορέσω να κρατήσω κάποια καλή επαφή μαζί τους και μετά από εδώ.

Sent from my Galaxy Note using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Θυμασαι που ρωταγες τι να κανεις κλπ οταν ηταν να παρουσιαστεις? :p Τωρα θα εχεις συνειδητοποιησει φανταζομαι οτι δεν ειναι καταδικη η θητεια! Εγω εχω 24 κσ :D

Κι εγω περασα καλα κεντρο (σπαρτη) και θα ειχα περασει καλυτερα αν δεν ημουν τοσο σφιγμενος στην αρχη. Αλλα οκ δεν εχω μετανιωσει για τπτ, μεχρι τωρα περασα ομορφα. Καλη συνεχεια ;)

Link to comment
Share on other sites

Εδω σειρά 279 .:beer:

Στους νέους που κατατάσσονται τώρα θα έλεγα μια συμβουλή .

Σκεφτόμαστε πού βρίσκεται το στρατόπεδό μου; :hmm:

-Εκεί.

--Ωραία.

Στην πρώτη έξοδο αυστηρως στο κοντινότερο μπουρδέλο με κορίτσι 35 + .

Έγινε επεξεργασία από gt1981
Link to comment
Share on other sites

Εδω σειρά 279 .:beer:

Στους νέους που κατατάσσονται τώρα θα έλεγα μια συμβουλή .

Σκεφτόμαστε πού βρίσκεται το στρατόπεδό μου; :hmm:

-Εκεί.

--Ωραία.

Στην πρώτη έξοδο αυστηρως στο κοντινότερο μπουρδέλο με κορίτσι 35 + .

:boxed:

wat_png__by_katysz__by_katysz-d6j542d.png

Link to comment
Share on other sites

Εδω σειρά 279 .:beer:

Στους νέους που κατατάσσονται τώρα θα έλεγα μια συμβουλή .

Σκεφτόμαστε πού βρίσκεται το στρατόπεδό μου; :hmm:

-Εκεί.

--Ωραία.

Στην πρώτη έξοδο αυστηρως στην καλυτερη ταβερνα με προβατινες .

FTFY

Link to comment
Share on other sites

Φίλτατοι .

- [MENTION=2748]KoMM[/MENTION] Γράφει το θέμα " που παρουσιάζεστε ; " ---> τα κέντρα είναι μέσα σε μεγάλες πόλεις δεν λέει σε " ποιά μονάδα θα πάτε " ; Να ξέρουμε τι λέμε. Άλλο μονάδα άλλο κέντρο κατάταξης . Αλλά πες ότι είσαι σε μια απομακρυσμένη μονάδα. Αν είσαι άλάνι θα βρεις να "σπρώξεις" . Και το πιο απομακρυσμένο χωριό θα έχει είτε την αλανιάρα του είτε μια ζωντοχήρα.

- [MENTION=9922]Tomahawk[/MENTION] Απο την απάντησή σου φαίνεται ότι δεν έχεις επισκεφθεί τα κόκκινα φωτάκια. Για την φωτό της κυρίας (που ασφαλώς τα 65 δεν θα τα ξαναδεί) να σου πω ότι έχω δει τσατσάδες στα μπουρδέλα της θεσσαλονίκης (και όχι μόνο) πολύ ομορφότερες απο αυτήν που ανέρτησες !! Οι 35-40αρες σε καμία των περιπτώσεων ( οι οποίες δουλεύουν σε μπουρδέλο) δεν μοιάζουν με αυτην την κυρία. Επίσης μια γυναικα 35 + ειναι στο απόγειο της σεξουαλικότητάς της και θα σε ξεζουμίσει ερωτικά όντας γνώστρια του θέματος .

Αυτά τα ολίγα απο μένα.

Έγινε επεξεργασία από gt1981
Link to comment
Share on other sites

- [MENTION=2748]KoMM[/MENTION] Γράφει το θέμα " που παρουσιάζεστε ; " ---> τα κέντρα είναι μέσα σε μεγάλες πόλεις δεν λέει σε " ποιά μονάδα θα πάτε " ; Να ξέρουμε τι λέμε. Άλλο μονάδα άλλο κέντρο κατάταξης . Αλλά πες ότι είσαι σε μια απομακρυσμένη μονάδα. Αν είσαι άλάνι θα βρεις να "σπρώξεις" . Και το πιο απομακρυσμένο χωριό θα έχει είτε την αλανιάρα του είτε μια ζωντοχήρα.

Αυτά τα ολίγα απο μένα.

τι να σου πω , εγω οπου με στειλανε τα φαγαδικα εψαξα

Link to comment
Share on other sites

Αυλωνα, διαβιβασεις, 2ος λοχος. Πολυ χαλαρα. Παιζει να ημασταν ο πιο χαλαρος λοχος σε ολο το στρατοπεδο. Αν εξαιρεσεις την τελευταια βδομαδα που λιωσαμε στις δοκιμαστικες παρελασης/ορκομωσιας κατω απ τον ηλιο. Τοσο χαλαρα που μου φανηκε αστειο σε καποια φαση. Κοιταζα φατσες γυρω μου και τους εβλεμα ολους με γενια 3-4 ημερων. Ενα παλικαρι στο θαλαμο μου κοιμοταν μεχρι τις 8-9 το πρωι σχεδον καθε μερα την τελευταια βδομαδα.

Αδεια ορκομωσιας απο παρασκευη μεχρι τεταρτη.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ερωτησούλα από περιέργεια, μιας και μεσολαβεί αρκετός καιρός ακόμη.

Με τις εκλογές όταν υπηρετείς τι γινεται ; Μας τρέχουν κι εμάς ή παίρνεις κάποιου είδους άδεια ωστε να πας να ψηφίσεις κανονικά ;

Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω να μπορείς να ψηφίσεις αφού δεν έχεις ταυτότητα.

Δεν έτυχα εκλογές μέσα οπότε δεν μπορώ να πω.

Εγώ μπήκα φαντάρος 5 μέρες μετά τις δημοτικές εκλογές του 2010!

Link to comment
Share on other sites

Ερωτησούλα από περιέργεια, μιας και μεσολαβεί αρκετός καιρός ακόμη.

Με τις εκλογές όταν υπηρετείς τι γινεται ; Μας τρέχουν κι εμάς ή παίρνεις κάποιου είδους άδεια ωστε να πας να ψηφίσεις κανονικά ;

Κανονικά μπορείς να ψηφίσεις!

Δικαιούσαι και εκλογική άδεια..Η οποία, όταν υπηρέτησα εγώ τουλάχιστον, ήταν ανάλογη της απόστασης από το στρατόπεδο σου μέχρι το εκλογικό σου κέντρο.. 2 μέρες μαξ δηλαδή εκτός κι αν κοτσάρεις και καμιά δική σου..

Τώρα αν έχει αλλάξει κάτι την τελευταία 8ετία δεν το ξέρω..

Link to comment
Share on other sites

Κανονικότατα ψηφίζεις. Είναι στο χέρι του διοικητή αν θα δώσει εκλογικές άδειες, ή θα μεταφέρει τα εκλογικά δικαιώματα. Εμένα μου είχαν μεταφέρει τα δικαιώματα :) (που btw άμα είσαι πολίτης, θέλει κανά 2μήνο για να γίνει, αλλά στους φαντάρους τα κανονίζουν όλα μέσα σε μια βδομάδα :p)

Link to comment
Share on other sites

Αναλογα την μοναδα..Οσο ημουν στην χιο ενας ξεχασε να βγαλει ακτινογραφια και δεν τον αφηναν να απολυθει.Ενω ΑΣΔΥΣ ηταν πιο χαλαρα....

Σε ποια μοναδα υπηρετεις?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.