Jump to content



Στρατός: Ποιός παρουσιάζεται;; (ArmyLab)


morph

Recommended Posts

Θα πίξετε ψαρούκλες....

Καλό κουράγιο.

Όταν τελειώσετε θα τα ξεχάσετε όλα και θα θυμάστε μόνο τα καλά...

Εγώ ήμουν 264 σειρά Ιαν. 2000 με Ιουλ. 2001.

Καλά είναι τώρα, είναι και μόνο ένα χρόνο...

Θα έχετε όμως όλους τους τελιεωμένους ΕΠΟΠ οπότε περαστικά... Τότε δεν είχαμε ΕΠΟΠ.

Μόνο τα ΕΠΥ κουνιόντουσαν λίγο αλλά τι να μας πούνε...

Παλιά όλα αυτά...

Για καμιά βδομάδα επίστρατος ξαναπάω όπως πήγα πέρσι... Καλά ήταν :)

Πάρτε μπόλικα σόβρακα και κάλτσες μόνο τις ολόμαλες του στρατού.

Να κάνετε μπάνιο όσο πιο συχνά μπορείτε.

Τη πρώτη μέρα πάρτε τις αρβήλες και βάλτε τους πολύ καμελ και δεστε τες με τα κορδόνια για να σπάσουν και να μαλακώσουν να μην σας χτυπήσουν.

Όταν λέω να τις δέσετε εννοώ με τα κορδόνια απο τη κορυφή να δέσετε τη μύτη να είναι η αρβύλα σπασμένη.

Καλή θυτεία :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Γ ΕΣΣΟ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2008

11 με 14 αυγουστου ΑΚΟΜΑ δεν ξερω που

ΜΑΜΑ ΠΑΤΡΙΔΑ !

ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΤΗΣ ΑΝΑΦΟΡΑΣ ΘΑ ΣΦΑΞΩ ΕΝΑ ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΒΓΑΛΟΥΝΕ ΤΡΕΖΟ ΝΑ ΚΑΤΕΒΩ ΣΤΗ ΚΡΗΤΗ !

ΤΙΜΩΡΗΣΕ ΜΕ ΔΟΙΗΚΗΤΑ ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΙ ΓΩ ΑΙΤΙΑ ΚΑΤΑ ΡΥΠΑΣ ΑΠΑΝΩ ΣΟΥ Ν'ΑΔΕΙΑΣΩ ΤΟ G3

ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΤΟ ΧΑΡΤΙ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΕΙΣ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ , ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΟΥ ΜΕ ΤΡΕΧΑΝΕ ΣΑΝ ΤΟΝ ΘΑΝΑΣΗ ΒΕΓΓΟ

ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΣΤΟ ΣΤΡΑΤΟ ΜΟΥ ΚΟΨΑΝ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΜΟΥ, ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΤΟΝ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ , ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΤΗ ΜΑΓΚΙΑ ΜΟΥ

ΦΑΝΤΑΡΟ ΚΙΑΝ ΜΕ ΠΗΡΑΝΕ ΚΑΙ ΚΟΨΑΝ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑΞΑΝΕ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΜΟΥ ΜΑ ΟΧΙ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ

ΣΑΝ ΘΑ ΜΑΣ ΒΑΛΕΙ Ο ΛΟΧΑΓΟΣ ΝΑ ΤΡΕΧΟΥΜΕ ΓΙΑ JOKING ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΟ PCAKI MOY ΓΙΑ LIVE OVERCLOCKING

ΑΝΤΕ και καλη μας θητεια

Link to comment
Share on other sites

ΣΑΝ ΘΑ ΜΑΣ ΒΑΛΕΙ Ο ΛΟΧΑΓΟΣ ΝΑ ΤΡΕΧΟΥΜΕ ΓΙΑ JOKING ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΟ PCAKI MOY ΓΙΑ LIVE OVERCLOCKING

:clap::clap::clap: Απλά θεικό!!!:hehe:

@Kostas007 με το καλο να μας ερθεις ψαρακι... Περιμενω την ΕΣΣΟ σου να με απολυσει!:happy2:

Καλη θητεια σε ολους και καλοι πολιτες!

Link to comment
Share on other sites

Γ ΕΣΣΟ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2008

11 με 14 αυγουστου ΑΚΟΜΑ δεν ξερω που

ΜΑΜΑ ΠΑΤΡΙΔΑ !

ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΤΗΣ ΑΝΑΦΟΡΑΣ ΘΑ ΣΦΑΞΩ ΕΝΑ ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΒΓΑΛΟΥΝΕ ΤΡΕΖΟ ΝΑ ΚΑΤΕΒΩ ΣΤΗ ΚΡΗΤΗ !

ΤΙΜΩΡΗΣΕ ΜΕ ΔΟΙΗΚΗΤΑ ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΙ ΓΩ ΑΙΤΙΑ ΚΑΤΑ ΡΥΠΑΣ ΑΠΑΝΩ ΣΟΥ Ν'ΑΔΕΙΑΣΩ ΤΟ G3

ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΤΟ ΧΑΡΤΙ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΕΙΣ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ , ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΟΥ ΜΕ ΤΡΕΧΑΝΕ ΣΑΝ ΤΟΝ ΘΑΝΑΣΗ ΒΕΓΓΟ

Ο ΚΡΥΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΓΕΡΟΣ ΚΑΙ ΣΤΗ ΣΚΟΠΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΡΥΑ , ΚΑΙ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΡΜΑΚΙ ΣΟΥ ΧΑΙΔΕΥΩ ΤΟ G3

ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΣΤΟ ΣΤΡΑΤΟ ΜΟΥ ΚΟΨΑΝ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΜΟΥ, ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΤΟΝ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ , ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΤΗ ΜΑΓΚΙΑ ΜΟΥ

ΦΑΝΤΑΡΟ ΚΙΑΝ ΜΕ ΠΗΡΑΝΕ ΚΑΙ ΚΟΨΑΝ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑΞΑΝΕ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΜΟΥ ΜΑ ΟΧΙ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ

ΣΑΝ ΘΑ ΜΑΣ ΒΑΛΕΙ Ο ΛΟΧΑΓΟΣ ΝΑ ΤΡΕΧΟΥΜΕ ΓΙΑ JOKING ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΟ PCAKI MOY ΓΙΑ LIVE OVERCLOCKING

ΑΝΤΕ και καλη μας θυτεια

Θυτεια δεν παιζει . . μονο φυτεία , η θητεία . :)

Link to comment
Share on other sites

:clap::clap::clap: Απλά θεικό!!!:hehe:

@Kostas007 με το καλο να μας ερθεις ψαρακι... Περιμενω την ΕΣΣΟ σου να με απολυσει!:happy2:

Καλη θητεια σε ολους και καλοι πολιτες!

εμενα θα με κανουν απ ευθειας ναυαρχο:upside::upside::upside:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.