Jump to content


Port Forwarding ZTE ZXV10 H108L (WIND)


Recommended Posts

Γεια σας εδώ και 3 ώρες σπάω το κεφάλι μου προσπαθώντας να ανοίξω port στο παιχνίδι Cube World (port 12345 TCP and UDP) όσα tutorial έχω δει είναι πολύ πιο απλή η σελίδα port forward του ρουτερ τους μπορείτε να βοηθήσετε?

Screenshot_12.png

Έγινε επεξεργασία από Giorgoz
Link to comment
Share on other sites

WAN IP είναι η δημόσια διεύθυνση που εσύ θέλεις να επιτρέψεις. Εσύ έχεις βάλει διεύθυνση του τοπικού σου δικτύου.

Εάν θέλεις να το επιτρέψεις από παντού, άσε κενά τα WAN start και WAN end IP address.

Link to comment
Share on other sites

πριν 18 λεπτά, το μέλος minast έγραψε:

WAN IP είναι η δημόσια διεύθυνση που εσύ θέλεις να επιτρέψεις. Εσύ έχεις βάλει διεύθυνση του τοπικού σου δικτύου.

Εάν θέλεις να το επιτρέψεις από παντού, άσε κενά τα WAN start και WAN end IP address.

Δηλαδή τώρα έτσι όπως είναι στο screenshot είναι σωστά? (το κριμένο κουτί είναι το IP μου)

Screenshot_16.png

Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος trendy έγραψε:

Σωστό είναι, απλώς έκρυψες τη λανθασμένη IP ?

Δοκίμασα να το σκανάρω αλλά δεν απάντησε, ίσως να μην έτρεχε το παιχνίδι όταν δοκίμασα.

otan les lanthasmeni ip?

Link to comment
Share on other sites

On 25/12/2018 at 1:29 ΜΜ, το μέλος Giorgoz έγραψε:

Δηλαδή τώρα έτσι όπως είναι στο screenshot είναι σωστά? (το κριμένο κουτί είναι το IP μου)

Screenshot_16.png

Εψαχνα και στο δικο μου ΖΧΗΝ Ν168Ν να ανοιξω μια πορτα για Remote Desktop connection

 

Οι τεχνικοι φυσικα ξερανε μεχρι την εικονα που εβαλες

 

Θα πας Security -> IP Filter και θα γραψεις μια απ'τα ιδια και κατω-κατω mode:Permit

 

και θα σου δουλεψει. Απ'ο,τι βλεπω το menu ειναι σχεδον ιδιο

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.