Jump to content


Project E.S.


SotosLg

Recommended Posts

Γεια σας και παλι φιλοι μου. Μετα απο πολυ καιρο, αποφασισα να κανω κατι διαφορετικο με το κουτι μου και να το κανω αγνωριστο ειτε αρεσει ειτε οχι.

Αποφασισα να χρησιμοποιησω τον αγαπημενο μου συνδυασμο χρωματον, κοκκινο μαυρο, και βγηκε αυτο.

Αρχικα ειχα σκοπο να το κανω θεματικο, αλλα τωρα πολλοι μου λενε για Doom η Agony.

Ξερω δεν ειναι κατι σηνυθισμενο αλλα δεν ειχα σκοπο να ακολουθησω την πεπατημενη και ουτε εχω σκοπο να το κανω στο μελλον.

Ισως ανεβασω και το worklog καποια στιγμη μολις βρω τροπο για βαλω τις φωτο ανεπαφες χωρις συμπιεση!

Αυτα τα ολιγα, δειτε το και πειτε μου αν σας αρεσε η οχι!

IMG_20190118_142338.jpg

IMG_20190118_142347.jpg

IMG_20190118_142408.jpg

IMG_20190118_142431.jpg

IMG_20190118_142323.jpg

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Τωρα αυτο που με απασχολει ειναι οτι πρεπει να φτιαξω jumpstart station μαζι με τα καλωδια, εχετε καμια ιδεα για το πως να το κανω; Πολυεστερα η ξυλο; Μεταλλο το αφηνουμε για την ωρα γιατι δεν θελω να μπει αλλο χερι. Ριχτε καμια ιδεα!

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, f117 said:

?????τι ειναι το jumpstart station???

και τι υλικό χρησιμοποίησες? αφρο πολυουρεθανης?

 

Αφρό πολυουρεθάνης, πολυεστέρα σιδηρόστοκο και πολυεστέρα με ίνες

13 hours ago, KTM said:

Εγω βλεπω μια πασαλειμενη αηδια.

 

Δεν περίμενα να άρεσε σε όλους, εξάλλου δεν συνηθίζω να ακολουθώ την πεπατημένη του case modding, θέλω να κάνω κάτι δικό μου γι'αυτό και βλέπεις τέτοιο στυλ από μένα, όπως το half life 2. Να σου πω κάτι όμως; Κάνω αυτό που αγαπάω και μαρεσει, αν ήταν έτσι θα δίσταζα να εκτεθω στο ελληνικό κοινό και εκτός αυτού χρησιμοποιώ υλικά και τεχνικές που ξέρω. Αυτά τα ολίγα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

και εμενα δε μου πολυ αρεσει οπτικα ΑΛΛΑ το οτι εχεις κατσει και το εχεις φτιαξει μονος σου το λιγοτερο που μπορω να σου πω ειναι ΕΥΓΕ................

αλλωστε σε αλλους αρεσουν οι ξανθιες σε αλλους οι μελαχρινες....................

και παλι ΜΠΡΑΒΟ απο εμενα και μην σταματησεις ΠΟΤΕ να κανεις αυτο που σου αρεσει...........................

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.