Jump to content



Θέλω Linux ... ποιό όμως ?


kreach

Recommended Posts

Είπα και εγώ να βάλω τα περιβόητα Linux (χωρίς ιούς ...... ακόμα :...: )

ΤΟ θέμα είναι ότι ΔΕΝ ξέρο ποιό version να πάρω .... Fedora ? Suse ?

Βασικά, έχω κατεβάσει το Fedora (Μιας και έχω ADSL :banging: ), έχω κάνει φορματ και σκοπέβω να κάνω partition 40 GB XP Home

15 Fedora Linux

:dots:Παρακαλώ για τον 55 Γιγα σκληράκο ουδεν σχολιον παρκαλώ :o :o :whistling !!!

Θέλω λίγο βοήθεια στο θέμα, μιας και δεν είμαι και ο πιο έμπειρος στα ζητήματαα αυτά :whistling

Τέλωσπάντων ... γράψτε όμως και κανένα URL να μπαίνουμε στην ουσία !

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ έβαλα στο μάτι τα linux  αλλά δεν έχω ακόμα τπτ στο χέρι μου περιμένω την ADSL ψάξε στο forum κατηγορία Linux & others έχει μπόλικα links και πληροφορίες εγώ προσωπικά σκοπεύω να εγκαταστήσω suse

Link to comment
Share on other sites

Κερνας Ubuntu?Ποσα Cd πηρες?Καμια 50αρια,ε?Αργησαν πολυ,ε?Αξιζουν ομως?Ελεγα και εγω να παραγκειλω καμια 50αρα αλλα ασε λεω,μεχρι να ερθουν θα εχουν φτιαξει τα Windows

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από aris

Κερνας Ubuntu?Ποσα Cd πηρες?Καμια 50αρια,ε?Αργησαν πολυ,ε?Αξιζουν ομως?Ελεγα και εγω να παραγκειλω καμια 50αρα αλλα ασε λεω,μεχρι να ερθουν θα εχουν φτιαξει τα Windows

μπα, that's not an option :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.