Jump to content



Γραφείο υπολογιστή


Τζώρτζης

Recommended Posts

Μετά τις πολύπλοκες και χρονοβόρες αλλαγές στο σπίτι αναζητώ γραφείο για τον υπολογιστή που να παρέχει θέσεις για scanner,printer,cpu και οθόνη!..!(αν έχει και συρταράκια θέσεις για cd κτλπ ακόμα καλύτερα)

Τα πιο ελκυστικά κομμάτια τα είδα στο Πλαίσιο αλλά αναρωτιέμαι μήπως έχετε να μου προτείνετε και άλλα sites/καταστήματα να περάσω μια βόλτα να συγκρίνω

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Αφου είσαι αθήνα θα πάς PRaktiker και ίσως carefour στον Αλιμο που είναι μεγάλο. Σύγουρα έχω δει φθηνά και στο ΜΑCRO αλλά εκεί μπαίνουν μόνο έμποροι (κάθε είδους) αν έχεις κάποιο φίλο πήγαινε και μπορείς να το αγοράσεις

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από YDinopoulos [Σήμερα, στις 04:35]

IKEA...πηραμε για την αδερφη μου ενα. γυρω στα 140, αλλα ειναι αρκετα μεγαλο !!!

Συμφωνω .....θα βρεις πολυ καλες προτασεις και σε πολυ καλη τιμη! :T:

edit : have a look http://www.ikea.gr/catalogue05/

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από PGM

Συμφωνω .....θα βρεις πολυ καλες προτασεις και σε πολυ καλη τιμη! :T:

edit : have a look http://www.ikea.gr/catalogue05/

πανάκριβα είναι πάντως τα ΙΚΕΑ

μόλις τακτοποιηθώ θα δείτε γιατί το λέω...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από YDinopoulos

DIY Footrest ???

@Τζωρτζη Το καναπεδακι του κινητου απο play24 ? Εχω κ εγω :D

πολύ βολικό!!!!!!!:D:D:D ξεκουράζεται το μικρούλι χεχεε

Αρχική απάντηση από SSJ5

Καλορίζικο το γραφείο.Πάντως εμένα δεν με βολεύει να έχω το ποντίκι πάνω από το πληκτρολόγιο.

συνήθεια είναι...και γω το ίδιο έλεγα..

Αρχική απάντηση από def

τα μαξιλαρακια ειναι ολα τα λεφτα απο που τα πηρες;:T::hehe: :hehe: :hehe:

κρύβουν και τα καλώδια τοτ ρεύματος!!!!

Link to comment
Share on other sites

το ΙΚΕΑ έχει κ πιό φθηνά τραπέζια. Κατα τη γνώμη μου είναι πολύ άβολο αυτό που αγόρασες. Έχει πολύ ψηλά την οθόνη και χαμηλά το πληκτρολόγιο. Σε τέτοιες συνθήκες θα με έπιανε η μέση μου. Στη θέση σου θα έπαιρνα ένα μεγαλούτσικό τραπέζι και θα τα έβαζα όλα πάνω.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από aspirin

το ΙΚΕΑ έχει κ πιό φθηνά τραπέζια. Κατα τη γνώμη μου είναι πολύ άβολο αυτό που αγόρασες. Έχει πολύ ψηλά την οθόνη και χαμηλά το πληκτρολόγιο. Σε τέτοιες συνθήκες θα με έπιανε η μέση μου. Στη θέση σου θα έπαιρνα ένα μεγαλούτσικό τραπέζι και θα τα έβαζα όλα πάνω.

και όμως η θέση είναι ιδανική

η οθόνη είναι ακριβώς στο ύψος των ματιών και το πληκτρολόγιο λίγο πιο πάνω από τη μέση

εξαρτάται ίσως από τη καρέκλα του γραφείου..

το ΙΚΕΑ από ότι είδα στο τιμοκατάλογό του έχει κάτι αντίστοιχο(με το μισό πάνω "ράφι") 143....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από aspirin

Έχει πολύ ψηλά την οθόνη και χαμηλά το πληκτρολόγιο.

θα συμφωνήσω

σε αυτή την περίπτωση η χρήση είναι κουραστική (εκτός αν ξέρεις τυφλό ή δεν σ' ενδιαφέρει η πληκτρολόγηση)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από aspirin

αφού σε βολέυει, είσαι οκ. Το ΙΚΕΑ έχει λίγο πιό ακριβά από το Πράκτικερ όσον αφορά τα έπιπλα αλλά είναι πιό ποιοτικά. Και πρίν τις 10 ο καφές είναι τσάμπα! Λοολλλ

2 βιβλιοθηκες του ΙΚΕΑ μου εμειναν στο χερι.Η τελευταια μου επιλογη για επιπλα θα ηταν εκει.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.