Jump to content



Αγορά Backpack Τεχνικού


Recommended Posts

Θα ήθελα την βοήθεια σας για αγορά τσάντας backpack.

Η κύρια χρήση θα είναι τσάντα τεχνικού θέλω να χωρά φορητό 15-17 και να έχει χώρους για έγγραφα μερικά εργαλεία ( όπως ηλεκτρικό κατσαβίδι σετ με μύτες, μερικά απλά κατσαβίδια, κοφτάκι, πένσα ) 

θέση για μικρο εξωτερικό σκληρό, κινητό και τάβλετ, για κλειδιά και usb sticks καθώς και 1-2 καλώδια δικτύου και αρκετούς adaptor ( HDMI, Display port, DVΙ και VGA )

Επίσης καλό θα ήταν να είναι αδιάβροχη μια και πολλές φορές η μετακίνηση γίνεται με μηχανάκι.

 

 

Ευχαριστώ για τον χρόνο σας 

Link to comment
Share on other sites

North Face τσάντα συν έξτρα θήκες τριγύρω για τα σιμπράγκαλα και εργαλεία.

 

Επειδή αν φας βροχή καμία τσάντα δεν αντέχει το πολύ νερό, και με το μηχανάκι δεν θέλεις ημίμετρα πράγματα.

 

Οι φτηνές τσάντες δεν είναι παντώς καιρού και στο πολύ νερό τραβάνε μέσα υγρά. 

Έχω κλάψει laptop και σε δύσκολες στιγμές το πλήρωνα από την τσέπη μου. 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Απλά ενημερωρικά, όποιος δεν έχει φάει νερό με το μηχανάκι ή δεν έχει πάει στα χιόνια (με πάσα επιφύλαξη) δεν μπορεί να υπολογίσει την ανεκτικότητα μιας τσάντας στην βροχή.

Το να σε πετύχει βροχή στον δρόμο με τα πόδια με το να είσαι πάνω στο μηχανάκι με αδιάβροχα και να ρίχνει κατακλυσμό αλλά να πρέπει να πάς, έχει τεράστια διαφορά.

 

Χωρίς να θέλω να φωτογραφήσω μάρκες και εταιρείες, θεωρώ ότι όσες τσάντες κάνουν για ορειβασία και χιόνια, θα σε καλύψουν. 

Εγώ είχα βρεί λύση στην North Face τότε. Την βρήκα και οικονομικά από ebay τότε και την πήρα.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.