Jump to content



δωρεάν office


Recommended Posts

καλησπέρα σε όλους,

 

ψάχνω για δωρεάν office και θέλω την γνώμη σας πιο είναι πιο κοντά στο office της microsoft

 

από τι έχω δει υπάρχουνε πολλά office δωρεάν, open office, libreoffice, office 365, apache office

 

βασικά με ενδιαφέρει το" excel  οπως και να υποστυριζοντε τα ελληνικά

Link to comment
Share on other sites

το office 365 που γράφεις δεν είναι δωρεάν αλλα η συνδρομητική επιλογή της microsoft.

Το καλύτερο είναι να κατεβάσεις τα δωρεαν γνωστά (libre, open) και να τα δεις σε λειτουργία.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, nikonick said:

καλησπέρα σε όλους,

 

ψάχνω για δωρεάν office και θέλω την γνώμη σας πιο είναι πιο κοντά στο office της microsoft

 

από τι έχω δει υπάρχουνε πολλά office δωρεάν, open office, libreoffice, office 365, apache office

 

βασικά με ενδιαφέρει το" excel  οπως και να υποστυριζοντε τα ελληνικά

 

1) Δωρεάν επιλογή είναι το MS office online free --> https://products.office.com/en-us/free-office-online-for-the-web

Δεν έχεις τη full λειτουργικότητα του standalone, αλλά αν σε ενδιαφέρει βασική χρήση από υπολογιστή που έχει μόνιμη πρόσβαση στο web, καλύπτεσαι

 

2) (Καλύτερη για μένα) επιλογή είναι το δωρεάν open source libre office --> https://www.libreoffice.org/
Είναι απίστευτα ισχυρό και σε πολλά σημεία καλύτερο από το MS Office. Συνεχής ανάπτυξη και updates. Multi platform, δηλαδή τα έγγραφά σου θα παίζουν σε όλες τις πλατφόρμες απρόσκοπτα.

 

3) Αγοράζεις από κάποιο "κλειδάδικο" ένα κλειδί office 2016 pro έναντι ~30$ και κάνεις τη δουλειά σου.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.