Jump to content


Αγορά wireless headphones


Recommended Posts

Καλησπερα,είμαι σε αναζήτηση wireless headphones,ειτε over ειτε on ear,κυρίως για μουσική,(για παιχνίδια η καμια συνομιλία δεν εχω καθόλου απαιτήσεις),ταινίες κλπ..Θα ήθελα να ειναι ανεβασμένο το μπάσο αν δεν αλλοιώνει αρκετά τις άλλες συχνότητες,καθως ακούω λίγο πολύ απο ολα,αλλα με έμφαση σε είδη που το χρειάζονται οπως hip-hop κλπ..Το jack του υπολογιστή έχει χαλάσει και το κινητό μου δεχεται μονο ακουστικα με θυρα type-c οποτε ψαχνω κατι με bluetooth για να το χρησιμοποιώ και για τα 2(Αν τα χρησιμοποιήσω wired εχω μια soundblasterx g1 σαν καρτα ηχου)..Το μικρόφωνο δεν είναι αναγκαίο,και η χρήση τους θα είναι πολύωρη οποτε θα ήθελα να είναι λιγο άνετα,αν και το κεφάλι μου δεν είναι μεγάλο οποτε δεν πιστευω να μην με βολεψει κατι...Το budget μου είναι 80-100 ευρω,και απο το λιγο research που εκανα κατέληξα στα Sennheiser HD 4.40BT που παίζουν στα 85 ευρω..Υπαρχει καποια γνώμη για αυτα η για κατι αλλο?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

 

γενικά τα ακουστικά αν δεν τα ακούσεις δεν είναι εύκολο να τα κρίνεις.

Εγώ ως τσίπης και λόγω αλλαγής τηλεφώνου στα νέα κόλπα που έχουν μόνο bluetooth stream, αγόρασα μόλις πριν από 1 ώρα αυτά:

https://www.kotsovolos.gr/mobile-phones-gps/akoystika/akoustika-kefalis/203311-sony-wh-ch510b-black

 

Για να παίζει απλά λίγο στο αεροπλάνο είναι ΟΚ.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για την προταση,αλλα εχω αποφασισει να δωσω κατι παραπανω απο 35 ευρω μιας και ακουω μουσικη κανα 4ωρο σιγουρα μες τη μερα,οποτε ειναι καποια χρηματα που μονο αδικα δεν θα δωσω..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.