Jump to content



Sekiro (αγορά;)


Kite27

Recommended Posts

Καλημέρα παιδιά, ψάχνομαι για action/rpg είμαι ανάμεσα στο Dark Souls 3 και στο Sekiro. Τείνω προς το δεύτερο. Να ενδώσω τελικά; Τι λέτε;

Έγινε επεξεργασία από Kite27
Link to comment
Share on other sites

πριν 23 λεπτά, το μέλος fatalara έγραψε:

Κανενα απο τα δυο δεν ειναι action rpg. Οποιο και να παρεις δεν εχεις κανει κατι λαθος.

Μπορεί να έκανα λαθος στο χαρακτηρισμό αλλα το Dark Souls ειναι από τα αγαπημένα μου παιχνίδια αν όχι το πιο αγαπημένο μου. Θα δουμε ισως δοκιμάσω το Σεκίρο μηπως και μου αρέσει.

Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα το Sekiro, αλλά θα πω κάτι και για άλλους που το σκέφτονται ενδεχομένως. Η κάμερα είναι προβληματική, χαλάει όλη την εμπειρία. Μακριά! Τελικά, ζήτησα refund και πήρα το DS3. Σίγουρα πράγματα μάγκες.

Έγινε επεξεργασία από Kite27
Link to comment
Share on other sites

πριν 42 λεπτά, το μέλος Kite27 έγραψε:

Αγόρασα το Sekiro, αλλά θα πω κάτι και για άλλους που το σκέφτονται ενδεχομένως. Η κάμερα είναι προβληματική, χαλάει όλη την εμπειρία. Μακριά! Τελικά, ζήτησα refund και πήρα το DS3. Σίγουρα πράγματα μάγκες.

Μακρια απο το καλυτερο παιχνιδι του 2019 οπως ψηφιστηκε απο ενα σωρο site και gamers? Δεν νομιζω...

Πιο ακριβως ηταν το προβλημα σου?

Έγινε επεξεργασία από fatalara
Link to comment
Share on other sites

πριν 14 λεπτά, το μέλος fatalara έγραψε:

Μακρια απο το καλυτερο παιχνιδι του 2019 οπως ψηφιστηκε απο ενα σωρο site και gamers? Δεν νομιζω...

Πιο ακριβως ηταν το προβλημα σου?

Η κάμερα είναι προβληματική. Μαύρο χάλι. Μου χάλασε όλη την εμπειρία και αυτό για μένα αρκεί. 

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχουν πολλοι μεσα σε αυτους και γω που εχουν θεμα με την κινηση της καμερας (Shaky Cam) στα παιχνιδια.

Βιαστηκες ομως να κανεις refund το Sekiro, αν το εψαχνες λιγο θα εβλεπες οτι εχει βγει mod για την καμερα.

 

 

Link to comment
Share on other sites

πριν 6 ώρες, το μέλος Proteas έγραψε:

Υπαρχουν πολλοι μεσα σε αυτους και γω που εχουν θεμα με την κινηση της καμερας (Shaky Cam) στα παιχνιδια.

Βιαστηκες ομως να κανεις refund το Sekiro, αν το εψαχνες λιγο θα εβλεπες οτι εχει βγει mod για την καμερα.

 

 

Δεν πειράζει μπορεί να ασχοληθώ μαζί του στο μέλλον. Ευχαριστώ για την πληροφορία πάντως.

Έγινε επεξεργασία από Kite27
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τελικα υπαρχει προβλημα στην καμερα η απλα δεν του αρεσει? Γιατι αλλο το ενα αλλο το αλλο. Το sekiro ειναι ανωτερο παιχνιδι απο τα Dark souls. Το dark souls εχει επιτηδες κακο χειρισμο για να πεθαινεις, το sekiro ειναι πραγματικα δυσκολο μεχρι να ανοιξεις αυτα που πρεπει μετα θελει συγχρονισμο.

Link to comment
Share on other sites

πριν 37 λεπτά, το μέλος fatalara έγραψε:

Τελικα υπαρχει προβλημα στην καμερα η απλα δεν του αρεσει? Γιατι αλλο το ενα αλλο το αλλο. Το sekiro ειναι ανωτερο παιχνιδι απο τα Dark souls. Το dark souls εχει επιτηδες κακο χειρισμο για να πεθαινεις, το sekiro ειναι πραγματικα δυσκολο μεχρι να ανοιξεις αυτα που πρεπει μετα θελει συγχρονισμο.

Εμένα μου φάνηκε καπως δυσχρηστο στο χειρισμό, και το θεμα της καμερας ειναι αρνητικό στοιχείο. Μπορεί να ειναι καλό παιχνίδι εν τέλει, αλλά τώρα θα ασχοληθώ με το souls, και βλέπουμε. Δεν το αποκλείω στο μελλον να ξαναδοκιμάσω, αλλά πρώτη γεύση αρνητική για τους λόγους που εξήγησα.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.