Jump to content



Δεν μπορώ να ανοίξω αγγελία.


Recommended Posts

15 hours ago, fatalara said:

Θες 50 δημοσιευσεις, εχεις μονο 11. Πρεπει να εισαι ενεργος με λιγα λογια.

Και πως θα κάνω 50; Μου λες ότι πρέπει να spamάρω τώρα για να βάλω μια αγγελία... Δεν είναι και πολύ active αυτό το forum οπότε πραγματικά απορώ πως θα κάνω 50!

Link to comment
Share on other sites

πριν 16 λεπτά, το μέλος grubydaking έγραψε:

Και πως θα κάνω 50; Μου λες ότι πρέπει να spamάρω τώρα για να βάλω μια αγγελία... Δεν είναι και πολύ active αυτό το forum οπότε πραγματικά απορώ πως θα κάνω 50!

Εδω ειναι τεχνολογικο forum.

Μιλαμε για τεχνολογια και λυνουμε αποριες, ειμαστε ισως οι καλυτεροι σε αυτο στην Ελλαδα με τα πιο εξειδικευμενα ατομα να σου απαντησουν.

Αν θες απλα να βαλεις αγγελια υπαρχουν αλλα forum για αυτο.

Οι αγγελιες εδω ειναι για τα μελη που ειναι ενεργα.

 

Έγινε επεξεργασία από fatalara
  • Like 3
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 30 λεπτά, το μέλος grubydaking έγραψε:

Και πως θα κάνω 50; Μου λες ότι πρέπει να spamάρω τώρα για να βάλω μια αγγελία... Δεν είναι και πολύ active αυτό το forum οπότε πραγματικά απορώ πως θα κάνω 50!

 

Κοίτα, είναι κι αυτό μια λύση.. Μπορείς να ξεκινήσεις να γράφεις και μέχρι το μεσημέρι θα είναι έτοιμος ο λογαριασμός σου. Επειδή το φόρουμ γενικά δεν έχει κίνηση δεν γίνεται αλλιώς.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, grubydaking said:

Και πως θα κάνω 50; Μου λες ότι πρέπει να spamάρω τώρα για να βάλω μια αγγελία... Δεν είναι και πολύ active αυτό το forum οπότε πραγματικά απορώ πως θα κάνω 50!

 

 Το forum ειναι ενα απο τα μεγαλυτερα και γνωστα στον κοσμο της τεχνολογιας. Γινε ενεργο (και σωστο) μελος και θα αποκτησεις δικαωμα για αγγελιες.

Αν θες να βαλεις μονο αγγελιες, σιγουρα υπαρχουν και αλλου "πορτοκαλιες"

 

 

Καλη συνεχεια σε οτι και αν αποφασισεις.

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.