Jump to content



Ποια ψηφιακή (300-370ευρώ)


Recommended Posts

Αρχική απάντηση από ΝTG [08-06-2005 10:24]

Εκτος αμα σου προκυψουν κατι λεφτα παραπανω και σενα και παρεις την D70 η καποια αλλη dslr!!

ΩΧ... για εμένα ήταν αυτό...:D

Και εγώ ξεκίνησα για Minolta Z5 .... πήγα σε SONY V3 και κατέλειξα εδώ....:D :D :inlove:

post-153-1416071991,5509_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Τελικα δεν το καταλαβα μαλλον!!Αυτη που πηρες ειναι καλυτερη απο Ζ5-πανασονικ??????Σου βγηκε καλη γιατι δεν βλεπω πολλες να κυκλοφορουνε!!!!!!!!:cry: :cry: :D :D :blink: :blink: :p

Καποια στιγμη θα ποσταρω και εγω προσγειωση σε burst mode στο δικο μου αεροδρομιο!!Τις φυλακες φοβαμαι βεβαια αλλα θα το ξεπερασω!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Dagalidis

ΩΧ... για εμένα ήταν αυτό...:D

Και εγώ ξεκίνησα για Minolta Z5 .... πήγα σε SONY V3 και κατέλειξα εδώ....:D :D :inlove:

Ψωνιο, ολο την μηχανη σου μας δειχνεις, ελεος πια:hehe: :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unstoppable [Σήμερα, στις 17:11]

Ψωνιο, ολο την μηχανη σου μας δειχνεις, ελεος πια:hehe: :hehe:

Eίμαι ψώνιο τελικά και το ξέρω....:p

Κάτσε να έρθει ο νέος μου φακός NIKOR 70-300 και τότε να δείς φώτο που έχω να βγάλω...:D

Μ'εχρι στιγμής έχω βγάλει πάνω από 1100 φωτογραφίες με την μηχανή και έτσι όπως πάω σε κανά χρόνο θα θέλει επισκευή το κλείστρο της μηχανής....:clap:

Link to comment
Share on other sites

Προσεξτε ποσο ενδιαφερον εχει η συγκριση μεταξυ Μινολτα Ζ5 και Panasonic DMC-FZ5 ΣΕ ΜΕΓΑΛΟ ΙSO (320,400)

http://www.dpreview.com/reviews/panasonicfz5/page7.asp

το χαος...

εγω εχω καταληξει στην Panasonic DMC-FZ5 . Οποιος εχει να προτεινει κατι καλυτερο στα 400 ευρω , ας το πει.

Φερτε αντιπαλο :whistling

Link to comment
Share on other sites

Χμμ η μινολτα δεν ειναι η μονη τελικα. Απο οτι διαβασα ολες λιγο πολυ απο 500 ευρω και κατω εχουν προβλημα με μεγαλα ISO απλα σε μερικες οπως η μινολτα ειναι καπως πιο εντονο ενω στην FZ5 , FZ20 ειναι λιγοτερο εντονο. Ακομα και στην Πανασονικ ομως λενε καθαρα οτι πανω απο το ISO 100 αρχιζει να εμφανιζεται Noise....

Για την Fujifilm Finepix S5500 (ή αλλιως 5100 σε μερικες χωρες) zoom τι λετε ? Την πετυχα στην απιστευτη τιμη των 220 ευρω...!!

εχει 10ρι ζουμ

Μηπως δεν ειναι τοσο χειροτερη απο την FZ ?

Link to comment
Share on other sites

Καπου το εχασες το πραμα alexandros!Ολες εχουν θορυβο σε ψηλα ισο ειναι κατι που δεν αποφευγεται!!ειναι σαν να λες οτι κανοντας oc σου ανεβαινει η θερμοκρασια του cpu!!Απλα η μινολτα ειναι μαλλον η τελευταια σε αυτο το θεμα με την πανασονικ πρωτη!!!Αρκετα καλη αν θυμαμαι ειναι και η ολυμπους(765-770)με αρκετα καλη φωτογραφια!!Και η S5500 ειναι αρκετα καλη αν θυμαμαι δεν εχει καλο βιντεο αλλα μπορεις να σωσεις την εικονα σε raw μορφη και μπορει να την κανεις και web camera!Για 220 ειναι καλη παντως!!(Που?πιχμανια?)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.